Neden Antisemitistim? (Nasyonal Sosyalizm ve İslamiyet çerçevesinde)

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Öncelikle bir Müslüman olarak, Kuran'dan gittiğimizde Yahudilerin ne kadar pis, fitneci, bozguncu bir toplum olduğunu biliyoruz. Bu ırk (din değil!) peygamber katili, tanrıya savaş açmış, dünyaya en büyük tehditlerdendir. Hz. İbrahim sonrası dinine bağlı "Museviler'e" saygımız sonsuzdur.

Şimdi bir bakalım özellikle 1945'den (2. Dünya Savaşı) sonra dünyaya nasıl fitneler yerleştirmiş, bu fitnelerin arkasında durmuşlardır:

https://www.bitchute.com/video/nWiIySyLeXC9/

Videoda anlatılmak istenilen şeyi anlayacağınızdan eminim. Biz Yahudilerin, fitnenin kökü kazınana kadar ne şekilde olursa olsun durdurulmasını savunuyoruz. Dünyaya baktığımızda; banka, medya kuruluşları, büyük şirketler, sağlık kuruluşları v.b bir çok alanda Yahudi hakimiyetini görüyoruz. Her şeyi geçelim bir bakalım onlar bizim hakkımızda neler düşünüyor?

https://www.bitchute.com/video/nlsoXeKxFloU/

Bu videoda da aynı şekilde anlatılanı anladığınızı varsayıyorum. Peki ülkemizi pkk gibi bir terör örgütü ele geçirmeye çalıştığında ne yaptık? Savaştık. Konu Yahudiler olunca neden böyle süt dökmüş kediye dönüyoruz? Bununla ilgili de çok güzel bir video var:

https://www.bitchute.com/video/9wwWJW4rTXpm/

Özellikle holokost yalanını artık açıklamamız gerektiğini düşünmüyorum. Hala böyle hurafeye inanan ve Almanya'ya top atanlar varsa buyursunlar bir "Siyahi" ağzından holokostu kısaca dinlesinler.

https://www.bitchute.com/video/bdFZXTNq02za/

Ayrıca holokostun yalan olduğuna dair kanıtlar 1900'lerde başlayıp devamında bir çok yerde holokostun geçmesi. Bu konu ve holokost hakkında yukarıda paylaştığım kanalların Türkçe ve İngilizce videolarını izleyebilirsiniz. Hem Hitler düşmanlığınızın azaldığını hatta desteklemeye başladığınızı fark edecek, hem de bir çok şeyi rahatlıkla öğrenmiş olacaksınız. İstenirse bu ve benzeri bir çok konu üzerine de uzun bir yazılar yazabilirim.

Son olarak konuyu tekrar Kuran'a, ilk paragrafa çekiyorum. Malesef barbar barbar dediğiniz din, ne kendi ağzından lanetlediği yahudilere, ne size düşman bellediği kişilere kötü davranmanızı yasaklıyor. Ben bir Müslüman olarak Kuran'a ters düşen bir şey yapıyorum, bunun farkındayım.

"Ahidlerini bozdukları için onları lânetledik ve kalplerini katılaştırdık. Onlar kelimelerin yerlerini değiştiriyorlar. Kendilerine bildirilenlerden (Tevrat) önemli bir kısmını da unuttular. İçlerinden pek azı hariç olmak üzere onlardan daima bir hainlik görürsün. Sen yine de onları affet, hoşgör. Çünkü Allah iyilik edenleri sever." (Maide,13)

Tiglath

ll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Hem Hitler düşmanlığınızın azaldığını hatta desteklemeye başladığınızı fark edecek, hem de bir çok şeyi rahatlıkla öğrenmiş olacaksınız.
Ruh hastası mısın sen? Çalış çabala yahudileri geç. Seni tutan yok. Sevdiklerinin ve kendinin böyle ölmesini ister miydin?
0659289B-4C03-410F-AF52-3947C709C139.jpeg
6F36E41E-CC5A-4605-9F86-4A380571157F.jpeg
A6000203-E25A-4461-B40C-A3ADBFDA71FE.jpeg

Şizofrenist

Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
İnsanlara sürekli yalan dinletmişler. Artık yalanlara gerçekmiş gibi inanıyorlar.

Şizofrenist

Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
Konuyu mantıklı bir şekilde inceleyip cevaplamak yerine, sürekli ezbere cevap atacaklar.
@Goebbels sence?

Moderatör tarafından düzenlendi:

KemalY

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Ateist
Yahudilerin ne kadar pis, fitneci, bozguncu bir toplum olduğunu biliyoruz
O zaman her yalan söyleyeni hardal gazı ile öldürsünler, kurşuna dizsinler. Olur mu böyle?
Konu Yahudiler olunca neden böyle süt dökmüş kediye dönüyoruz?
Birisi terör örgütü, amacı ülkeyi bölmek. Diğer ise bir toplum. Zekalarını kullanarak zafere giden her yol mübahtır kafasından ilerliyorlar.
Hem Hitler düşmanlığınızın azaldığını hatta desteklemeye başladığınızı fark edecek, hem de bir çok şeyi rahatlıkla öğrenmiş olacaksınız.
Emin olun, Hitler'in ne bok olduğunu çok iyi biliyorum. Boş yere milyonlarca Yahudi'yi katletti. Çocuk, bebek, kadın, erkek, genç, yaşlı ayırt etmeden hem de. Tanıdık geldi mi size? Evet, terör örgütleri de aynen böyledir. Önüne gelen herkesi katlederler. Hitler çocukları deneylerde kullanmıştır. Kendinizi Yahudi kökenli bir çocuğun yerine koyun. Polonya'da yaşıyorsunuz, 11 yaşındasınız. 1940'ın kış aylarında Nazi askerleri gelip evden çıkmanızı istiyor ve sizi farklı bir yerleşkeye yerleştiriyor. Aileniz burada gözünüzün önünde öldürülüyor. Siz ise Auschwitz kampına gönderiliyorsunuz. Devamını tahmin etmek zor olmamalı. Hitler'e saygı mı duymalıyız yani? Irkçılık bir hastalıktır.

mad hatter

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Bağımsız
Belli ideolojilere ya da kurumlara karşı olabilirsin, bunun için de mantıklı sebeplerin olabilir, bunları tartışmaya açabilirsin. Ama sen direkt olarak "Yahudiler" diyorsun ve böylelikle "birey yoktur" demiş oluyorsun. Bu ifadeler senin ya süzme faşist ya da süzme moron olduğun anlamına gelir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Ruh hastası mısın sen? Çalış çabala yahudileri geç. Seni tutan yok. Sevdiklerinin ve kendinin böyle ölmesini ister miydin?
7742 ekini görüntüle7743 ekini görüntüle7744 ekini görüntüle
Dünya Savaşı sonrası, Alman halkı da bu şekilde öldü. Tarih bilgin sıfır. Sadece böyle görseller ile nefsini rahatlatırsın.
Konuyu mantıklı bir şekilde inceleyip cevaplamak yerine, sürekli ezbere cevap atacaklar.
@Goebbels sence?
Tabiki öyle olacak. Senelerdir Holodomoru yapan, Kızılderililerin kökünü kurutan milletler holokost üzerinden bize insanlık dersi vermeye çalışıyor.
O zaman her yalan söyleyeni hardal gazı ile öldürsünler, kurşuna dizsinler. Olur mu böyle?
Zyklon B sinek ilacı bilgin olsun. Gaz odalarının da hiçbir kanıtı yok. Nurburgring Mahkemesinde bütün Alman savaş suçlularının** bundan haberi bile yok. Sizler onlardan daha iyi biliyorsunuz. O kadar asker reddediyor. SS Subayları reddediyor, haberlerinin olmadığını söylüyor ama sizler inanıyorsunuz.
Birisi terör örgütü, amacı ülkeyi bölmek. Diğer ise bir toplum. Zekalarını kullanarak zafere giden her yol mübahtır kafasından ilerliyorlar.
Yahudiler Almanya'ya ne yapıyordu sanıyorsun? Tarih bilgin malesef sana öğretilen kadar.
Emin olun, Hitler'in ne bok olduğunu çok iyi biliyorum. Boş yere milyonlarca Yahudi'yi katletti. Çocuk, bebek, kadın, erkek, genç, yaşlı ayırt etmeden hem de. Tanıdık geldi mi size? Evet, terör örgütleri de aynen böyledir. Önüne gelen herkesi katlederler. Hitler çocukları deneylerde kullanmıştır. Kendinizi Yahudi kökenli bir çocuğun yerine koyun. Polonya'da yaşıyorsunuz, 11 yaşındasınız. 1940'ın kış aylarında Nazi askerleri gelip evden çıkmanızı istiyor ve sizi farklı bir yerleşkeye yerleştiriyor. Aileniz burada gözünüzün önünde öldürülüyor. Siz ise Auschwitz kampına gönderiliyorsunuz. Devamını tahmin etmek zor olmamalı. Hitler'e saygı mı duymalıyız yani? Irkçılık bir hastalıktır.
Milyonlarca Yahudinin öldürüldüğüne dair hiçbir kanıt yok. Holokost dediğin şey 1900lerde başlıyor yığılı kaynak var elimde istenildiği takdirde konu açarım.
Belli ideolojilere ya da kurumlara karşı olabilirsin, bunun için de mantıklı sebeplerin olabilir, bunları tartışmaya açabilirsin. Ama sen direkt olarak "Yahudiler" diyorsun ve böylelikle "birey yoktur" demiş oluyorsun. Bu ifadeler senin ya süzme faşist ya da süzme moron olduğun anlamına gelir.
Bomboş yorum, cevap dahi vermiyorum.

Şizofrenist

Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
Yahudi milleti de saf salak. Diğer milletlerde öyle.
En büyük sömürgeciler arasında yahudi liderler var tabii ama onların yaptığı toplumsal suç tüm yahudilerin suçu değildir. Burada iyimsercilik veya hümanistlik yapmıyorum. Gerçekçi oluyorum, gerçekçi olmakta fayda var.

Türkiye de tecavüzcüler var diye tüm türklerin tecavüzcü sayılmadığı gibi,
yahudi toplumu arasında sömürgeciler var diye tüm yahudiler sömürgeci sayılmaz.

Zaten yahudi sömürgecilerin istediği de bu. Sanki yahudilere ırkçılık yapılıyor sanki kendileri çok iyi imajı yaratmak. Suçluyu doğru tespit et, yahudi sömürgecilerin oyununa gelme.

Hatta ille yahudi diye belirtmek gerekli değil, direkt olarak "Sömürgecilerin oyununa/ kandırmasına kanma." demek daha uygun olur.

Olayı ırksal bir problemmiş gibi yansıtmak isteyen bu sömürgeciler zaten, kanmamak lazım.

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Yahudi milleti de saf salak. Diğer milletlerde öyle.
En büyük sömürgeciler arasında yahudi liderler var tabii ama onların yaptığı toplumsal suç tüm yahudilerin suçu değildir. Burada iyimsercilik veya hümanistlik yapmıyorum. Gerçekçi oluyorum, gerçekçi olmakta fayda var.

Türkiye de tecavüzcüler var diye tüm türklerin tecavüzcü sayılmadığı gibi,
yahudi toplumu arasında sömürgeciler var diye tüm yahudiler sömürgeci sayılmaz.

Zaten yahudi sömürgecilerin istediği de bu. Sanki yahudilere ırkçılık yapılıyor sanki kendileri çok iyi imajı yaratmak. Suçluyu doğru tespit et, yahudi sömürgecilerin oyununa gelme.

Hatta ille yahudi diye belirtmek gerekli değil, direkt olarak "Sömürgecilerin oyununa/ kandırmasına kanma." demek daha uygun olur.

Olayı ırksal bir problemmiş gibi yansıtmak isteyen bu sömürgeciler zaten, kanmamak lazım.
Holokost altında Almanya 200 Milyon dolardan fazla tazminat ödedi Yahudilere. Hala da ödüyor. Ya sadece attığım videoları izlesinler yeterli.

Şizofrenist

Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
Holokost altında Almanya 200 Milyon dolardan fazla tazminat ödedi Yahudilere. Hala da ödüyor. Ya sadece attığım videoları izlesinler yeterli.
İlk başta savaşı yahudi sömürgeciler başlatmıştı zaten Almanyada.
Orayı sömürmeye çalışıyorlardı, sonra birileri dur deyince onlara iftira atmaya başladılar.

Mesela başka bir örnek;
Atatürk savaşı kazanamasaydı, yığınla atatürk'e de iftira atarlardı.
Yine de biraz biraz iftira atmaya devam ediyorlar ama... Neyse şimdilik o konuya girmiyim.

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
İlk başta savaşı yahudi sömürgeciler başlatmıştı zaten Almanyada.
Orayı sömürmeye çalışıyorlardı, sonra birileri dur deyince onlara iftira atmaya başladılar.

Mesela başka bir örnek;
Atatürk savaşı kazanamasaydı, yığınla atatürk'e de iftira atarlardı.
Yine de biraz biraz iftira atmaya devam ediyorlar ama... Neyse şimdilik o konuya girmiyim.
Tarihi kazananlar yazıyor ve bu yalanlara inanmamız konusunda bizi zorluyorlar.

Evren

☆☆
Düşüncesini Saklıyor
Düşünce
Deist
Dünyayı yöneten elit bir kitle var bu kitleye bakıp ulan bunlar yahudi 10m yahudi ve musevilik insanlık için tehdittir demek komik.
Gerçi siyonizmin ne olduğu ortada.

GandalfThePink

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Merakımdan soruyorum. Bu arkadaşın yazdığı şeyler Anayasaya aykırı mı? Yani şikayet edebilir miyiz?
Yahudilerin ne kadar pis, fitneci, bozguncu bir toplum olduğunu biliyoruz.
Bunu yazabilen birinin elini kolunu sallayarak dışarıda gezmesi beni rahatsız ediyor çünkü.
Videolar var ilk mesajımda dileyen açıp izleyebilir.
Kanıt diye attığı videonun kaynağı:
3ab455da99283c88cefb5c9cafc665fd.jpg

KemalY

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Ateist
Milyonlarca Yahudinin öldürüldüğüne dair hiçbir kanıt yok. Holokost dediğin şey 1900lerde başlıyor yığılı kaynak var elimde istenildiği takdirde konu açarım.
Objektif kaynaklara bakarsan 10 ila 12 milyon arasında Yahudi'nin öldürüldüğünü görürsün.
Tarih bilgin malesef sana öğretilen kadar.
Aynen aynen, devam böyle.
Yahudiler Almanya'ya ne yapıyordu sanıyorsun?
Her millet Dünya'ya hükmetmeyi ister. Bunu Almanya özelinde alsak bile tüm Yahudileri katletmek bir savaş suçudur. Tarihteki kara lekedir. Ayrıca mesela PKK'nın büyük çoğunluğu Kürt. Biz tüm Kürtleri öldürüyor muyuz, yoksa sadece bize tehdit olanları mı?
Zyklon B sinek ilacı bilgin olsun. Gaz odalarının da hiçbir kanıtı yok. Nurburgring Mahkemesinde bütün Alman savaş suçlularının** bundan haberi bile yok. Sizler onlardan daha iyi biliyorsunuz. O kadar asker reddediyor. SS Subayları reddediyor, haberlerinin olmadığını söylüyor ama sizler inanıyorsunuz.
İtina ile Türkçe kaynak buldum. Güzel de anlatmış.
İstersen makale dahi bulabilirsin.

Son konular