Neden Antisemitistim? (Nasyonal Sosyalizm ve İslamiyet çerçevesinde)

Agnostik Tanrı

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Hani Kuran'da ne yazıyor? Kuran lanetlediği, düşman dediği kimselere bile merhametle yaklaşmayı savunuyor. Ayet de attım yukarıya, tekrar yazayım. (Maide,13 - Tegabün,14)
Kuranın ne dediği konu dışı.
Ancak bir sürü başlık var bunlarla ilgili.
O başlıklardan birine geçer beni etiketlersin.

Evren

☆☆
Düşüncesini Saklıyor
Düşünce
Deist
Tanrıya inanmamak nötr bir şeyse tanrıya inanmayan adamın öldürülmesi, cehennemde cezalandırılması, sonsuza dek cehennemde kalması abes olur.

Islamda tecavüz eden bir adamın içinde zerre kadar iman varsa tecavüzün sınırlı cezasını çeker ve cennete girer.
Şirk ise en büyük zulümdür her türlü kötülükten sonsuz kat daha kötüdür.
Tüm amelleri geçersiz kılar ve birinin cehennemde sonsuza dek kalmasını sağlar.

Şirkin öneminin, iyi mi kötü olduğunun tercihinin tanrıya ait olduğuna inanırsak islamdaki her şey meşru olur.
(Sakın yapmayın ama ha.)

DemoKratos

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Tevbe 5 tutarlı bir islam karşıtı argüman değil.

Bir ülkenin anayasa kitabında müslümanlar pisliktir, ülkeye sokmayın, gördüğünüz yere öldürün yazsa muslimler vaaaay zalim alçaklar diye göğü yere indirirler miydi susup otururlar mıydı? 🙂

Aptal olmanın, hele hele muslimlere keklenmenin hiç gereği olmadığı gibi, muslimler gibi keklere keklenmek katmerli yüz karası, utanç! Bu utançla asla yaşayamam ben, başkasını bilmem.

Evren

☆☆
Düşüncesini Saklıyor
Düşünce
Deist
Bir ülkenin anayasa kitabında müslümanlar pisliktir, ülkeye sokmayın, gördüğünüz yere öldürün yazsa muslimler vaaaay zalim alçaklar diye göğü yere indirirler miydi susup otururlar mıydı? 🙂

Aptal olmanın, hele hele muslimlere keklenmenin hiç gereği olmadığı gibi, muslimler gibi keklere keklenmek katmerli yüz karası, utanç! Bu utançla asla yaşayamam ben, başkasını bilmem.
Tevbe 5 tutarlı değil de halis mulis tevbe 29 var.
Hiçbir kurancı müslüman x ayeti tevbe 29 u tasdik ediyor, yok tefsir ediyor, yok nesh ediyor diyemez.
Bu dinin başı yok çünkü.

DemoKratos

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Şirk ise en büyük zulümdür her türlü kötülükten sonsuz kat daha kötüdür.

Bunu İslam'daki fikir bu diye söylüyorsan evet İslam'ın bunu iddia etmesi silinmez bir bir yüz karası, dengi olmayan bir utanç bataklığı.

Kendi görüşün olarak söylüyorsan sen de öylesin.

DemoKratos

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Tevbe 5 tutarlı değil de halis mulis tevbe 29 var.

E yani, heralde, ikisini ve aralarını elbette koparamazsın. Sadece 5 olur mu tabii, elbette olmaz. Bölümü bütünlüklü ele alacaksın elbet. Tevbe adı verilmiş bu bölüm müşriklere bir ültimatomdur ve başında besmele olmayan tek bölümdür. Yani müşriklere acımak yok, öldürün anlamında.

Evren

☆☆
Düşüncesini Saklıyor
Düşünce
Deist
Bunu İslam'daki fikir bu diye söylüyorsan evet İslam'ın bunu iddia etmesi silinmez bir bir yüz karası, dengi olmayan bir utanç bataklığı.

Kendi görüşün olarak söylüyorsan sen de öylesin.
Ben bunu fark ettiğim anda 2 yıl önce dinden çıktım zaten.

vostok

Deneyimli
Düşünce
Ateist
goeb.JPG

Başlık sahibini tanıyalım(!)

Bu adam İslam yüzünden mi Vandal oldu, Vandal olduğu için mi İslam'ı uygun gördü, orası tartışılmalı..
Devamını görmek isteyen, arkadaşın profiline gidebilir. Oldukça ilginç(!)

Forumdaki "dip" noktalarından biri bu adam, o yüzden bu başlık beni hiç şaşırtmadı.
Vandal'a laf anlatamazsınız boşuna uğraşmayın. Çünkü ona boşuna "Vandal" dememişler!

DemoKratos

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bu adam İslam yüzünden mi Vandal oldu, Vandal olduğu için mi İslam'ı uygun gördü

Bunu ve benzeri düşünceleri ben de çok sık aklımdan geçiriyorum. Acaba diyorum muslim oldukları için mi mantık duruyor, akıl çalışmıyor, yoksa akıl olmadığı mantık da haliyle olamayacağı için mi muslimler?

Çözemeyince ikisi de doğru, kısır döngü var, dönüşümlü ikisi de birbirine artarak neden oluyor sonucuna vardım. Buradaki durum da aynısı sanırım.

Tiglath

ll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
7753 ekini görüntüle

Bu adam İslam yüzünden mi Vandal oldu, Vandal olduğu için mi İslam'ı uygun gördü, orası tartışılmalı..

Forumdaki "dip" noktalarından biri bu adam, o yüzden bu başlık beni hiç şaşırtmadı.
Vandal'a laf anlatamazsınız boşuna uğraşmayın. Çünkü ona boşuna "Vandal" dememişler!
Nokta atışı bir tespit. Harika. Bu zat geçen günlerde de hırsızın elini kesmeyi planlıyordu.

Bence İslam yüzünden vandal olmuyorlar vandal, psikopat oldukları için İslam’ı seçiyorlar. Çünkü içlerindeki o psikopatlığı İslam sayesinde yasal bir şekilde yapacaklarını biliyorlar. Mesela İşid’e katılan safkan Avrupa’lı gençler vardı. Bunların Müslümanlık’la pek bir alakaları yok ama psikopat insanlar. İçlerindeki vahşeti adeta kutsanarak dışa dökecekleri geniş bir alan bulunca tabi ki kaçırmadılar. Kan çekti diyelim.

Toplumun yüzde altısı psikopat eğilimli insanlardan oluşuyor ve içinde bol şiddet barındıran ideoloji, düşünce vb. saçma sapan da olsa her zaman hatırı sayılır bir destekçi bulacaktır.

Yazan tarafından düzenlendi:

DemoKratos

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Nokta atışı bir tespit. Harika. Bu zat geçen günlerde de hırsızın elini kesmeyi planlıyordu.

Bence İslam yüzünden vandal olmuyorlar vandal, psikopat oldukları için İslam’ı seçiyorlar. Çünkü içlerindeki o psikopatlığı İslam sayesinde yasal bir şekilde yapacaklarını biliyorlar. Mesela İşid’e katılan safkan Avrupa’lı gençler vardı. Bunların Müslümanlık’la pek bir alakaları yok ama psikopat insanlar. İçlerindeki vahşeti adeta kutsanarak dışa dökecekleri geniş bir alan bulunca tabi ki kaçırmadılar. Kan çekti diyelim.

Toplumun yüzde altısı psikopat eğilimli insanlardan oluşuyor ve içinde bol şiddet barındıran ideoloji, düşünce vb. saçma sapan da olsa her zaman hatırı sayılır bir destekçi bulacaktır.

Yani... Doğruya doğru denir, başka da ne diyelim.

DemoKratos

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Toplumun yüzde altısı psikopat eğilimli insanlardan oluşuyor

Bu rakamı nerden aldın bilmiyorum ama benim gözlemimle uyuşuyor. Nerden aldıysan doğru bir kaynak diye düşünüyorum.

Ki bu çok yüksek bir oran. Düşünürsek bin kişilik bir lisede 60 tane psikopat veya psikopat adayı var. Korkunç bir olasılık! Oldukça yüksek bir risk. Tabii mecazi değil, gerçek psikopatlardan, yani psikopati geni taşıyan ve beyni yanlış yapılanmış insanlardan bahsediyoruz.

Ya bir de bunların hepsi bir sınıfa toplanırsa? Olur ya!

Yazan tarafından düzenlendi:

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
7753 ekini görüntüle

Hahaha bu "Testere" filminde bir alıntıdır öncelikle onu bilelim. Devamında bahsettiğim infaz konusu Türk kültürüne karşı, toplum ve millete karşı zararlı olacak bütün düşüncelerdir. Başlıca dinsizlik, komünizm, marksizm v.b. Dinsiz olan dinsizdir bir şey denemez denmemelidir ama, sen bu düşünceni marifetmiş gibi asırlardır dini inancı olan bir dine bağlı olan Türk milletine aşılamaya çalışırsan o zaman nanayı yersin.

Adolf Hitler'de aynı şekilde Alman/Cermen kültürünü korumak için bu belaları köküne kadar ayıklamıştır. Devamında ise gördüğünüz Almanya; güller, çiçekler bahçesi. Ha inanmayan varsa buyursunlar görüntüler:

https://www.bitchute.com/video/qScF0WSZnHVT/

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Türklüğümüzü kaybettik, araplaştık, gereğinden fazla batılaştık. Bunda hepimiz hemfikiriz. Bunun sorumlusu da bizleriz. İslam diye bildiğimiz şey arap kültürü. Eşitlik, adalet, insan hakları sandığımız şey batının kafasına göre koyduğu şeyler. Müslümanlarda malesef cahillik var, ama bu demek değil ki siz çok akıllısınız. Bu kadar batı özentiliğiyle onlardan bir farkınız kalmıyor.

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Hapise atarak durdurulabilen insanların sayısı bir hayli az. Hapishanelerin yoğunluğu da maşallah ortada. Demek ki bu cezai sistem affedersin ama bir boka yaramıyor. Hırsızın elini, tecavüzcüsnün s*kini kesersen fitneyi ortadan kaldırmış olursun. Ne kadar beğenmesek de bunu yapabilen Arabistan var. Suç oranları da bir hayli azdır. Haa bu demek değil herkesin eli kesik. Herkesin eli dee, s*ki de yerinde duruyor biraderim. Hadi yiyorsa yap bakalım.

Son konular