Önyargıları kıran hanımefendi

bilgivehis

Çaylak
Düşünce
Ateist
Bu kız şimdiye içeri atılmıştır, öldürmeselerdi bari, keşke durumunu öğrenebilseydik.

Yazan tarafından düzenlendi:

bilgivehis

Çaylak
Düşünce
Ateist
Bu iktidarın herşeyi yapar beklerim. Sonuçta en doğru müslümanlar onlar, geri kalan herkes terörist.

İslama bakarsak aslında en doğru müslüman onlar, kendinden başkasını kafir görmeyi, öldürmeyi dinleri emretmiş. Ülkeyi soyuyorlar, onu da dinleri emretmiş, islamı var eden ganimettir. Kendi insanlarını da eziyorlar, bunu da islam emretmiş, islamda müslüman olmak yetmez, zayıfsan köle olacaksın, onlar da köleleştiriyor.
Yani islama bakarsan iki ucu poklu değnek, neresi dokunsa kirletir.

bilgivehis

Çaylak
Düşünce
Ateist
Büyük ihtimal furkan vakfındandır.

Furkan Vakfı'nın pek muhalif olduğunu sanmıyorum. Sadece basit eleştiriler yaptığını biliyorum. Hatta Feto davasında AKP'den yana oldu.
Ayrıca kızın konuşmasına bakarsak, yönetimi eleştirmekten öte genel olarak sorgulayan bir yapısı olduğu görülüyor,

bilgivehis

Çaylak
Düşünce
Ateist
Alparslan Kuytul sırf muhalif açıklamalarından dolayı hapis yattı.

Aslında bu hapis olayı beni her zaman kuşkuya düşürmüştür. Her hapis yatan "acaba gerçekten muhalif mi ?" sorusu sordurmuştur. Çünkü muhalif diye içeri atıyorlar sonra bakıyoruz aynı hedefte buluşuyorlar. Siyasette ve ülkede etkin-yetkin isimlerde bu duruma çok rastlıyorum. Hapis olayı sanki maskeleme gibi geliyor. Siz de böyle bir kuşku yaşadığınız oldu mu?.

Entropyy

lV ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Siz de böyle bir kuşku yaşadığınız oldu mu?.
Bu siyasetin doğasında var haklısın ama Kuytul ben 28 şubat döneminde akp iktidarında gördüğüm kadar zulüm görmedim dedi bunu sadece kendi için söylemiyor ülke geneli için söylüyor.
Ve halen yayınladığı videolara bakarsan devamlı iktidara sallıyor.

Ahlaksız

lll ☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
İkilemdeyim.
Bir taraftan, ötekileştirilmiş bir azınlıkta olduğum için, haliyle insanların ayrımcılığa uğramalarını istemediğim için, peçelileri aşağılamak istemiyorum ama diğer taraftan, bu insanların normalleştirilmesini kabul edemiyorum.

Bir peçeliye ''ne düşünüyorsun?'' diye soru sorulması bana anormal geliyor.

Son konular