Öykü Gürman, "İnançsız birinin merhametli ve vicdanlı olabileceğine inanmıyorum" dedi.

Ahlaksız

lll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist

öykü.jpg

BloombergHT'de yayınlanan Aslı Safak'la İşin Aslı programına Öykü Gürman'ın açıklamaları damga vurdu. Babasının ateist olduğunu söyleyen Öykü Gürman, "İnançsız birinin merhametli ve vicdanlı olabileceğine inanmıyorum" dedi.​

Böyle düşünseniz bile,bunu tv'de söyleyemezsiniz. Diyanet işleri başkanı böyle bir cümle kurdu ve ateizm derneği başkana dava açtı. SUÇ bu. Bu ülkedeki alevilere,kürtlere,eşcinsellere,inançsız insanlara yapılan ayrımcılık,bu ötekileştirme bıktırdı artık. Resmen Pakistan'a döndük..!

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bazıları o kadar kişiliksiz oluyorlar ki, kelimeler tarif etmeye yetmiyor. Babasına olan hıncını, nefretini ve kinini kusmak için dinsiz imansızları karalamaya utanmıyor. Ateizm nedir veya ateist birey kimdir diye bunlara sorsanız, dut yemiş bülbül gibi aval aval bakarlar herhalde.

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Ben de inançlı birinin bu inançları çıkarlarına alet etmeyeceğine inanmıyorum. Hatta bir çoğunun suçlarına kılıf yapmadığına da inanmıyorum.

Tiglath

ll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Bu kadının inanç, ahlak ve felsefe hakkında bir gram bilgisi olmadığına eminim. Sadece sevgilisi Yavuz Bingöl gibi mevcut iktidara yanlamaya çalışıyor. Para gelecek ya gerisi boş. Bunların zihniyeti budur. Boş, paçavra yani!

boron

Yazar Adayı
Düşünce
Ateist

“BABAM ATEİSTTİ..”​

Anne ve babasının birbirinden farklı olduğunu ifade eden Öykü Gürman, Aslı Şafak’ın “Yakınınızda inançlı olmayan biri var mı?” sorusuna “Babam ateistti” cevabını verirken, sonrasında söylediği sözlerle tartışma yarattı.

YC

Bu teşhirci cahile gelde kızıp, cevap verme şimdi,

Baban ateist olmasa: bu kadar rahattransparan yetişip, fırsat yakalayıp, meşhur olup, para kazanabilirmiydin acaba?

Dinsizliğimize söven de inançlı olsa bari, iyimi. :)

Babası inançlı olsa, bu kızı 9 yaşında zorla örtse, bu sefer de demek ki, dindarlar vicdansız diyecekti.

Bu mantık bizi bu sonuca vardırır.

AL SANA İNANÇ VİCDANI: 6 YAŞINDAKİ ÇOCUK TERKİ!.

BU ZEKAYA BU EL CEVAP!.

Al sana örtü. 🤫🙄

Yazan tarafından düzenlendi:
Düşünce
Ateist
Nelere inanan Öykü, buna mı inanmıyormuş. İnanılmaz. Nedir bu müslümanların bizden çektiği ya... İnançlı insanların merhametli ve vicdanlı olabileceğine inanıyorsa ülkenin %99'u müslüman isee neden 10 türkten 1'inin sabıkası var. Yoksa %99 müslüman değil miyiz? Bu inanç insanları suç işlemekten alıkoymuyor mu yoksa müslüman mı değiller? XD

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bu Öykü'ye herifin biri uçan eşşekle göğe çıkabilir mi desek kim olduğuna bağlı diyecektir! 😁

Turanizhm

Yazar
Düşünce
Ateist

5479 ekini görüntüle

BloombergHT'de yayınlanan Aslı Safak'la İşin Aslı programına Öykü Gürman'ın açıklamaları damga vurdu. Babasının ateist olduğunu söyleyen Öykü Gürman, "İnançsız birinin merhametli ve vicdanlı olabileceğine inanmıyorum" dedi.​

Böyle düşünseniz bile,bunu tv'de söyleyemezsiniz. Diyanet işleri başkanı böyle bir cümle kurdu ve ateizm derneği başkana dava açtı. SUÇ bu. Bu ülkedeki alevilere,kürtlere,eşcinsellere,inançsız insanlara yapılan ayrımcılık,bu ötekileştirme bıktırdı artık. Resmen Pakistan'a döndük..!
Ben böyle birisinin babası dışında ateist görmediğinden eminim :D

Son konular

Son mesajlar