Anket Olay

soru aşağıda beaaaaa

• dava aç

Oy: 8 80.0%
  • boşver

Oy: 2 20.0%

• Tüm seçmenler
    10
  • Anket kapandı: .

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
derdini s..... Deme hakkınız saklıdır.

Yaklaşık 1_2 hafta önce Facebook'ta profil resmi 30_40 yaşlarında olan biri tarafından tehdit edildim adres adres diye ağlamaya başladı sinirlenip adresimi verdim sıkıysa sende ver dedim vermedi
Görüntülü aradım açmadı ertesi gün cam açıkken bir kağıt uçak atıldı kağıt uçakta tehdit vardı.
1_2 saat sonra görüntülü aradım uzun uğraş sonunda açtı birde ne göreyim 30_40 yaşlarında bı adam değil benimle yaşıt veya 1_2 yaş küçük biri sonra sinirlendim aramada baya bi fırça attım vb sonra ertesi gün o kişiyi halı sahada gördüm ve kardeşimle kavga ediyordu sonra kardeşime bıçak çekince halı sahada kiler ayırdı sonra koşa koşa halı sahaya gittim çocuğu bir kenara çektim (1_2 ay öncesine kadar kanser hastasıyım ya ondan önce karatede kahverengi kuşağa gelip kanser yüzünden bırakmıştım) elindeki bıçağı elinden alıp uzaklara fırlattım ve sonra dövmeye başladım. Kendini karatede ki taktiklerle savunuyordu kendisi sonradan öğrendiğim kadarıyla yeşil kuşak mış. Sonra feci bir şekilde dövmemden sonra pes etti ( yıllardır karate yapmadığım için biraz zor oldu)
Sonra evin nerde diye sordum lütfen beni dövme dedi dövmeyeceğim nerde diye sordum söyledi sonra annene ve babana seslen dedim seslendi anne ve babası balkona geldi sonra anne ve babasına bakın şimdi dedim ve onu anne ve babasının gözü önünde dövüp evine yolladım yaklaşık yarım saat sonra babası elinde bıçakla geldi. Bir arkadaşım adamda bıçak var diye bağırınca halı sahada kiler koşa koşa geldi ve adam korkudan bıçağını attı adamla bir süre tartıştık sonra adam uzaklaştı. Belki adamın elindeki bıçak değildir diye attığı yere baktık bıçak değil tabanca çıktı! o sırada halı sahada mahalleler arası maç vardı ve benim bir arkadaşım hakemdi maçında videoya çekiyordu yani onları dava etsek kanıt var ben onları dava edip etmemekte kararsızım sizce ediyimmi?

KindarSürpriz

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Ben olsam kafasına bir şarjör bosaltır sonra sigaramı yakardım ama sen ben olma, git dava aç. Hakaretten cok yemez ama tehdit ve özellikle ucakla gelen mesajın onun yazısı oldugunu ıspatlarsan, yatar. Hungur hungur aglar yası kucukse ve babasının yanında ozur dıler. Sende keyıfle sıgaranı yakıp s*ktiri cekersin.

Adam silahlı felan diye korkma, korkak olan silah tasır.

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Ben olsam kafasına bir şarjör bosaltır sonra sigaramı yakardım ama sen ben olma, git dava aç. Hakaretten cok yemez ama tehdit ve özellikle ucakla gelen mesajın onun yazısı oldugunu ıspatlarsan, yatar. Hungur hungur aglar yası kucukse ve babasının yanında ozur dıler. Sende keyıfle sıgaranı yakıp s*ktiri cekersin.

Adam silahlı felan diye korkma, korkak olan silah tasır.
Beni öldürürse adamın işi biter çünkü 2 mahalledeki herkes beni tanır ve sever hatta bildiğin tapıyor bazıları. Ben tapmayın bana dediğim halde.

onun yazdığına kanıt binanın kamera kayıtları Facebook'taki onun yazdığına kanıt görüntülü arama hepsine kanıt var dava açsam s*kilirler

KindarSürpriz

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Beni öldürürse adamın işi biter çünkü 2 mahalledeki herkes beni tanır ve sever hatta bildiğin tapıyor bazıları. Ben tapmayın bana dediğim halde.

onun yazdığına kanıt binanın kamera kayıtları Facebook'taki onun yazdığına kanıt görüntülü arama hepsine kanıt var dava açsam s*kilirler
Git, dava aç
Tazminat da alırsın.
Tazminat alırsan beni ara, borsada güzel tüyolar vereyim sana :)

kavak

Vl ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Anladığım kadarı ile olay gizli saklı olmamış. Şahitlerin de var.
Daha ne duruyon?
Dava aç; dava aç ki bu tiplere özenmeye yeltenenlere de bir ders olsun.

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Anladığım kadarı ile olay gizli saklı olmamış. Şahitlerin de var.
Daha ne duruyon?
Dava aç; dava aç ki bu tiplere özenmeye yeltenenlere de bir ders olsun.
ailemle bu konuyu konuştum babam hala kararsız annem dava açma tarafında babamıda ikna edersek tamamdır bu iş.

işin güzel kısmı hakem bıçak sandığımız şeyin tabanca çıktığı kısmında videoya çekmiş.

KindarSürpriz

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
ailemle bu konuyu konuştum babam hala kararsız annem dava açma tarafında babamıda ikna edersek tamamdır bu iş.

işin güzel kısmı hakem bıçak sandığımız şeyin tabanca çıktığı kısmında videoya çekmiş.
Orda o kadar çok suç var ki, benim bu foruma yazdığım tüm yazılar yanında ninni kalır :D

O çocuğa şimdiden kesbiş olsun.

kavak

Vl ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Yalnız güzel fikir ha davada kim bilir nekadar alırız bide onunla bitcoin. 😂
Mevzu gelecek miktar olmamalı, çünkü bu tipler başka yerde başkalarına musallat olacaklar.
Sen tazminat miktarını falan boşver.
Tez elden dava aç.

unacceptable

lll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
hala duruyor musun oğlum? kayıtlar elinin altındaysa hemen dava aç.

Son konular