Oyun önerileri

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Minecrafttı öneriyorum .
Gelişmeye devam eden bir oyun .
Açıkçası bu oyunun daha hızlı gelişmesini isterim .
Minecraft hakkında biraz bilgilerin toparlandığı cnndeki şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim .
Ayrıca ; https://www.google.com.tr/search?ne...hUKEwjjjIS6nNLoAhUQmRQKHUJFAN0Q4dUDCAs&uact=5

Yazarı tarafından düzenlendi:

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Gelişmesini görmek istediğim ve oynamak istediğim başka bir oyun .
EVE Online
eve-online-meta-image.jpg

EVE Online, CCP Games firması tarafından yapılmış bir video oyunudur. Bilim kurgu ortamında, oyuncuların yönlendirdiği zorlu bir dünyada geçen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Oyuncular 7500'den fazla güneş sistemden oluşan bir evrende modifiye edilebilir çeşitli gemilere kaptanlık etmektedirler.

GökTanrıcılık18

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Bende playstation 4 var. Ve PS4 almamın sebepleri ise exclusive oyunlardır. Bu yüzden kaliteli oyunları oynamak istiyorsanız,Sony PS4 exclusive oyunları tavsiye ederim. Çünkü bu exclusive oyunları sadece PS4 platformunda oynuyabilirsiniz. God of war 4,uncharted 4,last of us remastered exclusive oyunları tavsiye ederim. Ve Multiplatform oyunları olarak tavsiyem witcher 3,metro exodus tavsiye ederim.

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Bilgisiyar tarayıcısıyla oynanan krunker.io oyununu tavsiye ediyorum .

rhynkar

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Mass Effect serisini özellikle RPG tarzı oyunları sevenler için şiddetle öneririm. Türe göre öneri yapmak daha doğru olacak çok oyun var yahu ne önersem bilemedim. :)

rhynkar

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Benim oğlum 10 yaşından beri bu oyunun hastası, yani son 5 senedir oynamadığı bir gün olmadı galiba.:)
Oğlunuza acayip kanım ısındı. :) Şöyle söyleyeyim oğlunuz biliyordur oyunda 5 kademe zorluk var ve farklı 5 karakteri alabiliyorsun ortalama 1,2 ve 3. oyun için. Her birini farklı karakter ve farklı zorluklarla oynayarak bitirdim. Her daim bilgisayarımda yüklüdür özellikle 2.oyun çok iyi. Oğlunuza benden selam söyleyin ve son olarak Garrus adamdır. :)

NoTThingLosE

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Muvahhid
Rainbow Six Siege, Red Dead Redemption 2, Dying Light, Battlefield 1, Star Wars Battlefront 2, Sea Of Thieves. Güncel olarak hiç sıkılmadan saatlerce oynadığım oyunlar.

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi
Oğlunuza acayip kanım ısındı. :) Şöyle söyleyeyim oğlunuz biliyordur oyunda 5 kademe zorluk var ve farklı 5 karakteri alabiliyorsun ortalama 1,2 ve 3. oyun için. Her birini farklı karakter ve farklı zorluklarla oynayarak bitirdim. Her daim bilgisayarımda yüklüdür özellikle 2.oyun çok iyi. Oğlunuza benden selam söyleyin ve son olarak Garrus adamdır. :)
Sen başka bir oyunu kast ediyorsun . Minecraftta 5 karakter yok yaw .

iksaruman

☆☆☆
Üye
Düşünce
Panenteist
Konu Sahibi