Paris'te kanlı İslam dehşeti: Öğretmenin başını kestiler!

Entropyy

V ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Acaba koyun kesme ritüeli insan kesmek için antrenman diye düşünülmüş olabilir mi? Aklıma gelmiyor değil.
Gelme değil, aklından hiç çıkmazsa akıllılık etmiş olursun. Bu kana susamışlara bir saniye acımak dünyanın en salağı olmak demektir.
Fransada sular durulmuyor.

Fransa'nın Nice kentinde bir bıçaklı saldırı meydana geldi. Saldırıda iki kişinin hayatını kaybettiği ve birden fazla yaralı olduğu belirtildi.

Reuters, saldırıda bir kadının başı kesilerek, bir adamın ise boğazı kesilerek öldürüldüğünü aktardı. Birden fazla yaralı olduğu belirtildi.

Saldırı, Nice'te Notre Dame Kilisesi yakınında meydana geldi.

Nice Belediye Başkanı Christian Estrosi, terör saldırısı olduğuna dair şüphelerin olduğunu, bir şüphelinin gözaltına alındığını söyledi.

Alpes-Maritimes bölgesi milletvekili Eric Ciotti de, saldırının 'terör saldırısı olarak değerlendirildiğini' söyledi.

https://t24.com.tr/haber/fransa-nin-nice-kentinde-bicakli-saldiri-bir-kisi-hayatini-kaybetti,912019

Tiglath

ll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Fransada sular durulmuyor.

Fransa'nın Nice kentinde bir bıçaklı saldırı meydana geldi. Saldırıda iki kişinin hayatını kaybettiği ve birden fazla yaralı olduğu belirtildi.

Reuters, saldırıda bir kadının başı kesilerek, bir adamın ise boğazı kesilerek öldürüldüğünü aktardı. Birden fazla yaralı olduğu belirtildi.

Saldırı, Nice'te Notre Dame Kilisesi yakınında meydana geldi.

Nice Belediye Başkanı Christian Estrosi, terör saldırısı olduğuna dair şüphelerin olduğunu, bir şüphelinin gözaltına alındığını söyledi.

Alpes-Maritimes bölgesi milletvekili Eric Ciotti de, saldırının 'terör saldırısı olarak değerlendirildiğini' söyledi.

https://t24.com.tr/haber/fransa-nin-nice-kentinde-bicakli-saldiri-bir-kisi-hayatini-kaybetti,912019
Şaşırmadım. Şiddet ve vahşetten başka verecek cevapları olamaz.

chiquita

Yazar
Düşünce
Ateist
Fransa' da 5 milyon müslim varmış. Bura da tek suçlu Fransız hökümetidir. Vatandaşın mal ve can güvenliğini sağlayamıyorsan. İstifa edeceksin yani. Vatandaşın ailesinede kemiğe dayanır bir tazminat ödeyeceksin. Ki bir daha bunlar yaşanmasın. Olası tehtid belli. Önlem almak zorundasın. Adamı almış ülkene pasaport vermişsen mazaret diye bir şey söz konusu olamaz. Bugün aynı şeyi din adına hristiyan- musevi de yapsa fark etmez. Olasılıklar bellidir. Önlemek için önlem almak hükümetlerin görevidir. Bana göre(hukuk' göre) cinayeti içişleri bakanlığı seyretmiştir(ortak olmuştur). Gerçekleştiren bireyden daha büyük suçlular asıl seyredenlerdir. Onlar da cezalandırılmadıkça, bu abuk subuk din adına cinayetler sürer gider. İnsan hayatı böyle sudan sebeplerle kimsece sona erdirilemez. Bireyler yargı- infaz makamı olamaz. Bu münferit bir olay esnasında gerçekleşen bir olay değil ki, sadece yapan fail sorumlu tutulabile. Üstü örtülebile... Fransız hökümetini, esefle kınıyorum !😡

Yazan tarafından düzenlendi:

Sirius

Yazar
Düşünce
Agnostik
Dinler beyin yıkayıcı silahlardır. Sizi bir hedefe kilitler, hedef uğruna her şeyi yapmanızı sağlarlar. Bunun yerine damardan bir uyuşturucu alımıyla o anki korkularınızın sebebini bir kedi olarak göstertin, sonrasında etki bitene kadar kedi öldürsünler, ha?

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Yalnız şimdi baktım da konu başlığı her ne kadar doğru olsa da tıklanma kasmaya çalışan gazete siteleri gibi başlık atmışım. :akay:

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Senelerden beri anlamakta zorlandığım bir nokta var. Madem bu koyu dindarlar habire "Aman da dinime hakăret ediliyor!" babında hep galeyana geldikten sonra oraya buraya saldırıyorlar, o zaman bu saçmalığı yapacaklarına, neden bu mevzuyu tahtalı köye havale etmiyorlar?
Öyle ya, nasılsa kendilerinden olmayanların orada cayır cayır yanacakalarına 100% eminler. Hal böyle iken onların yerinde olsam, hergün halay çekip göbek artardım.
O zaman sıkıntı nerede?
Yoksa bu ahiret zımbırtısından pek emin değiller mi?🤭

Ahlaksız

lll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Bir taraf karikatür çizmekte ısrarcı,diğer tarafta kafa kesmekte..
Aynı şeyleri yapıp,farklı sonuçlar beklemek gerizekalılık değil de nedir?!

Ahlaksız

lll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Macron,Türkiye'nin 40 senedir bir türlü kökünü kazıyamadığı pkkyı övmüş..

Tiglath

ll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Macron,Türkiye'nin 40 senedir bir türlü kökünü kazıyamadığı pkkyı övmüş..
Ekrem İmamoğlu PKK ve Fransa’ya karşı o zaman. Macron Öcalan’ı TRT’ye çıkarıp Türk halkını PKK ‘ye karşı olmamaya uyarmış.
Yahu biraz akıllanın be. Ne bu.

Ahlaksız

lll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Ekrem İmamoğlu PKK ve Fransa’ya karşı o zaman. Macron Öcalan’ı TRT’ye çıkarıp Türk halkını PKK ‘ye karşı olmamaya uyarmış.
Yahu biraz akıllanın be. Ne bu.
Sevgili Tiglath,akıllı değil miyim yani 😀
Macron pkkyı övmüş mü?Övmüş..Ben bunu belirttim sadece..
Mesajımdan teee Trt'ye nasıl geldin,anlamadım😀

Akp'nin ne yaptığı ayrı konu..
Sonuçta Türkiye cumhuriyetinin resmi olarak tanıdığı,kabul ettiği bir terör örgütünü,Dünya'daki hiçbir ülkenin lideri övemez,destekleyemez..

Entropyy

V ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sonuçta Türkiye cumhuriyetinin resmi olarak tanıdığı,kabul ettiği bir terör örgütünü,Dünya'daki hiçbir ülkenin lideri övemez,destekleyemez.
Fransa Hamas'ı resmi terör örgütü olarak tanımış ve kabul etmiştir.
Ama RTE Hamas liderine kardeşim diye hitap ediyor olur böyle şeyler.
Bunlara takılma :)

Tiglath

ll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Sevgili Tiglath,akıllı değil miyim yani 😀
Macron pkkyı övmüş mü?Övmüş..Ben bunu belirttim sadece..
Mesajımdan teee Trt'ye nasıl geldin,anlamadım😀

Sonuçta Türkiye cumhuriyetinin resmi olarak tanıdığı,kabul ettiği bir terör örgütünü,Dünya'daki hiçbir ülkenin lideri övemez,destekleyemez..
Türkiye 40 yıldır PKK ile mücadele ediyor dedin de onun için yazdım.🙃

Ahlaksız

lll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Türkiye 40 yıldır PKK ile mücadele ediyor dedin de onun için yazdım.🙃
Yakından bakınca farklı şeyler görüyoruz ama uzaktan bakarsak böyle..Bir Yeni Zelanda'lının gözünde Türkiye ve pkk uzun zamandır savaşıyor sonuçta..Gerçi buna savaşta denmez ama neyse..
Çözüm süreci gibi şeyler bir kenarda dursun,sonuçta geri planda Türk askeri,pkk ile sürekli savaş halinde..
Türkiye güçsüz bir ülke..Güçlü/gelişmiş bir ülke olsaydı,pkkyı destekleyen ülkelere tepkisini koyabilirdi..

Son konular