Öneri Profil resmine gıf ekleme özelliği gelsin

Mete Turan

lV ☆☆
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Bu özelliği hiç düşünmüyoruz. Gif uzantılı dosyalar çok göz alıyor ve bence çirkin duruyor.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bu özelliği hiç düşünmüyoruz. Gif uzantılı dosyalar çok göz alıyor ve bence çirkin duruyor.
Katılıyorum, çünkü forumların yegane amacı görsellik(ne tür olursa olsun) paylaşmak değildir, bilakis yazılı fikirlere ve bilgilere bir platform sunmaktır. Görünen o ki, bazılarının sadece resim paylaşmaya niyeti falan var galiba. Profil resimleri hiç olmasa da olur, çünkü öyle ahım şahım pek bir işlevi falan da yok.

Yazarı tarafından düzenlendi:

Science

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Katılıyorum, çünkü forumların yegane amacı görsellik(ne tür olursa olsun) paylaşmak değildir, bilakis yazılı fikirlere ve bilgilere bir platform sunmaktır. Görünen o ki, bazılarının sadece resim paylaşmaya niyeti falan var galiba. Profil resimleri hiç olmasa da olur, çünkü öyle ahım şahım pek bir işlevi falan da yok.
Ateist bir sitede ateist bir gıf buldum cok güzel onu eklemeyi düşünüyordum yani öyle eğlence amaçlı değil

iksaruman

ll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Nihilist
Bende bir ara Gif eklemeye çalışmıştım profile. Bir baktım olmuyor.
Ne göz alıcı/bunaltıcı Giflerim vardı oysaki.

6lack de Furor

lll ☆☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Ben bunu aylar öncesinden Mete Turan ile konuştum ama bir türlü hayata geçiremedim. Diyorum forum üyeleri sever, anlatamıyoruz bir türlü. Yapacak bir şey yok, bu foruma 'dewrim' lazım.

Bu forumda 'hard kapitalizm' var. :akay:

Son konular