Rapor Hakkında

Retrospective

lll ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Bunu bende didim. Didim didim de, ne oldu? Hiçbir şey! 😁

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Bir konuda mesajımız silindiği zaman mesajı ve hatayı göremiyoruz. Görsek iyi olur aslında

@kavak
@Mete Turan
@Retrospective
Eğer iletin silinmişse, demek ki raporlandın ve yeteri kadar uyarılmıştın zaten.
Lütfen en azından şu lanet asgari imla kurallarına uysanız, bir yeriniz eksilmez.
Silinmiş ise, sebebi de yazılmıştır.

Efe

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Eğer iletin silinmişse, demek ki raporlandın ve yeteri kadar uyarılmıştın zaten.
Lütfen en azından şu lanet asgari imla kurallarına uysanız, bir yeriniz eksilmez.
Yetersiz. Silinen mesaj çok önemli.

Ateist Uzaylı

Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Hangi yazımızın silindiğini nasıl göreceğiz?
Bildirimlerde hep şu şu konudaki mesajınız silindi diye yazıyor.
Ama hangi mesajımız göremiyoruz.

Goktug

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Yazımın kaldırılma sebebi "Alakasız konu ve yazım yanlışları". Konumun alakasız olduğunu düşünmüyorum. Yazım yanlışı yapmam ise çok düşük ihtimal. Hatta yazım yanlışı yapmadığıma neredeyse eminim.

Sonuç olarak, mesajımın niye silindiği hakkında daha ayrıntılı açıklama yapılması veyahut silinen mesajın bir kaç gün mesaj sahibine gözükmesi iyi olurdu.

Ahlaksız

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Ben de bir konuya değineyim.

@kavak @Entropyy
Kurduğum cümlenin sonuna 'nokta' koymadığım için, bu cümleme 'nokta' konulduğuna dair bildirim alıyorum. Bu kadar hassaslık iyi değil arkadaşlar.

1-Yazdığı iletilere müdahale edildiğini düşünüp forumu terk eden bir sürü kişi olabilir.
2-Yazılan iletileri bu kadar detaylı incelemeyi sürdürürseniz, bir süre sonra yöneticiliği hatta üyeliği dahi bırakabilirsiniz.

Son konular

Son mesajlar