Rapor Hakkında

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Ben de bir konuya değineyim.

@kavak @Entropyy
Kurduğum cümlenin sonuna 'nokta' koymadığım için, bu cümleme 'nokta' konulduğuna dair bildirim alıyorum. Bu kadar hassaslık iyi değil arkadaşlar.

1-Yazdığı iletilere müdahale edildiğini düşünüp forumu terk eden bir sürü kişi olabilir.
2-Yazılan iletileri bu kadar detaylı incelemeyi sürdürürseniz, bir süre sonra yöneticiliği hatta üyeliği dahi bırakabilirsiniz.
Dostum

Bu senenin başından itibaren, en azından asgari imla kurallarının uygulanması gerektiğine karar verildi. Benim 2 haftadır düzenlediğim iletilerin haddi hesabı yok. Siz de takdir edersiniz ki, kurallar uygulanmak için var, yoksa mevzuata yazmanın hiç bir anlamı yok zaten.

Ayrıca ben bu görevi üstlenirken, herkesi hoşnut edemeyeceğimin farkındaydım. Bir çoğunuza yapmacık gelebilir ancak benim de hepinizin yardımına ihtiyacım var. Lütfen 15 dakikalık düzenleme imkanından faydalanın.

Yazan tarafından düzenlendi:

Ahlaksız

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Dostum

Bu senenin başından itibaren, en azından asgari imla kurallarının uygulanması gerektiğine karar verildi. Benim 2 haftadır düzenlediğim iletilerin haddi hesabı yok. Siz de takdir edersiniz ki, kurallar uygulanmak için var, yoksa mevzuata yazmanın hiç bir anlamı yok zaten.

Ayrıca ben bu görevi üstlenirken, herkesi hoşnut edemeyeceğimin farkındaydım. Bir çoğunuza yapmacık gelebilir ancak benim de hepinizin yardımına ihtiyacım var. Lütfen 15 dakikalık düzenleme imkanından faydalanın.
Bıkarsınız sevgili kavak. 😁
Ben dikkat ediyorum ama hata muhakkak olacaktır.

Son konular