Reklamlar ile ilgili sorun yaşayan var mı?

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
Arkadaşlar bi ara reklamlar sitenin yapısını bozuyor diye şikayetler geliyordu bana. Şu an sitede öyle bir sorun yaşayan var mı?

iksaruman

☆☆
Üye
Düşünce
Deist
Arkadaşlar bi ara reklamlar sitenin yapısını bozuyor diye şikayetler geliyordu bana. Şu an sitede öyle bir sorun yaşayan var mı?
Reklamlarla birlikte site güzel gözükmüyor.
Bence sitenin içine bağış sayfası gibi bir sayfa yapın .
Bağış sayfasında reklamlar olsun .
Anasayfada Kullanıcıların bağış sayfasına gitmeleri için bir teşvik sözü yazın .
Örneğin "Sitenin masraflarını karşılamak için bağış sayfasındaki reklamlara bakın ve tıklayın" .
Bu sadece bir örnek . Siz dilediğiniz bağışa teşvik edici sözü yazabilirsiniz .

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Divan Kurulu Başkanı
Düşünce
Agnostik
Reklamlarla birlikte site güzel gözükmüyor.
Bence sitenin içine bağış sayfası gibi bir sayfa yapın .
Bağış sayfasında reklamlar olsun .
Anasayfada Kullanıcıların bağış sayfasına gitmeleri için bir teşvik sözü yazın .
Örneğin "Sitenin masraflarını karşılamak için bağış sayfasındaki reklamlara bakın ve tıklayın" .
Bu sadece bir örnek . Siz dilediğiniz bağışa teşvik edici sözü yazabilirsiniz .
Reklam olmasa tabiki site daha iyi görünür. Ama şu an bağış gibi bir düşüncemiz yok. Site masraflarının kimseden para almadan reklamla karşılanması en uygun yöntem bence.

Sende reklamların ekranı kaplaması gibi sorunlar yok degil mi?

iksaruman

☆☆
Üye
Düşünce
Deist
Reklam olmasa tabiki site daha iyi görünür. Ama şu an bağış gibi bir düşüncemiz yok. Site masraflarının kimseden para almadan reklamla karşılanması en uygun yöntem bence.
Beni yanlış anlamış olabilirsin .
Benim fikrim "reklamları koyduğunuz bir sayfa" yapın .
İnsanların o sayfaya gidip , reklamlara basmasını sağlayacak sözler yerleştirin ana sayfa'nın üst kısmına .