Saatlerce işkence yapıp namaz kıldılar

Tiglath

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Fetö’cü mü bu? Muhtemelen öyle. Haketmiş.

Tiglath

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Yapmayın hiç kimse böyle bir işkenceyi haketmez fetöcümü bilmiyorum fetöcü olsada hak etmez.
Yahu bu fethullahçılara acımayın. Biraz hayatın gerçeklerine odaklanalım. Bunlar şu an mağdur pozisyonunda taraftar toplamaya çalışıyor. Ellerine güç geçtiğinde yine pisliklerine odaklanacaklardır. Tabi işkence yapanlarda bunlarla aynı kafa. Bırakın birbirlerini ezsinler! Bunları savunmak bize düşmez.

Ahlaksız

lll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Fetö’cü mü bu? Muhtemelen öyle. Haketmiş.
Sevgili tiglath;Buradaki mesele,hoşgörü/sevgi dininin müntesiplerinin birbirlerine nasıl muamele ettikleri..
İşkenceye uğrayan da,işkenceyi yapan da namaz kılmış..Mesele bu..
Birbirlerine bunları yapan müslümanlar,bize neler yapmazlar?!
Bizi ve düşünmek isteyen müslümanları ilgilendiren budur..

Diğer taraftan,bu kişinin bu muameleyi hak ettiğini düşünmüyorum..Sıradan bir öğretmenmiş sadece..F16'larla insanları bombalayan bir fetöcü olsaydı da,bu muameleyi hak etmezdi..Çünkü Türkiye bir hukuk devleti sonuçta..Hukuk devletinde,suçlular sadece hapse atılır..Kişi ne suç işlerse işlesin,cezası sadece hapistir..

Tiglath

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Sevgili tiglath;Buradaki mesele,hoşgörü/sevgi dininin müntesiplerinin birbirlerine nasıl muamele ettikleri..
İşkenceye uğrayan da,işkenceyi yapan da namaz kılmış..Mesele bu..
Birbirlerine bunları yapan müslümanlar,bize neler yapmazlar?!
Bizi ve düşünmek isteyen müslümanları ilgilendiren budur..

Diğer taraftan,bu kişinin bu muameleyi hak ettiğini düşünmüyorum..Sıradan bir öğretmenmiş sadece..F16'larla insanları bombalayan bir fetöcü olsaydı da,bu muameleyi hak etmezdi..Çünkü Türkiye bir hukuk devleti sonuçta..Hukuk devletinde,suçlular sadece hapse atılır..Kişi ne suç işlerse işlesin,cezası sadece hapistir..
Ben işkenceyi savunmuyorum. Ama bunlar değişik yaratıklar. Normal değiller. Amaç için her türlü kılığa girerler. Aynı tornadan geçmişler. Gram üzülmüyorum ve bunlar için hümanistlik kasacak değilim. Dinler ortadan kalkmadıkça bunlar değişmez. Bana birşey yapamazlar, benim elim nal toplamıyor. Birbirlerine ne yaparlarsa yapsınlar.

Ahlaksız

lll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Ben işkenceyi savunmuyorum. Ama bunlar değişik yaratıklar. Normal değiller. Amaç için her türlü kılığa girerler. Aynı tornadan geçmişler. Gram üzülmüyorum ve bunlar için hümanistlik kasacak değilim. Dinler ortadan kalkmadıkça bunlar değişmez. Bana birşey yapamazlar, benim elim nal toplamıyor. Birbirlerine ne yaparlarsa yapsınlar.
Ben de hümanist değilim,bu ayrı konu..
Burada namaz kılanların,namaz kılanlara yaptıklarını göstermek istedim..
Haliyle kimse bize burada ''islam hoşgörü dinidir'' filan demesin diyorum..!

Entropyy

V ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bunları göstermek birşey ifade etmiyor ki.
Bunlar gerçek müslüman değil diyorlar iş bitiyor.

Tiglath

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Namaz kılan diğer namaz kılana, görüş ayrılığı olunca başka ne yapabilir ki? İlkel şeylere inanan ilkel şeyler yapar. Normal.

bilgelikyolunda

lll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Kendilerine Müslüman diyenlerin İslam'a aykırı olarak hareket etmesi İslamı hoşgörü dini olmaktan çıkarmaz.

Arzu edenler linki inceleyebilir

kavak

Vlll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kendilerine Müslüman diyenlerin İslam'a aykırı olarak hareket etmesi İslamı hoşgörü dini olmaktan çıkarmaz.
Hiç boşuna okumayın, çünkü hem zırva hem de zamanınıza yazık!

Entropyy

V ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist

Linki okudum Fatih Sultanla başlayan islam hoşgörü düzmecesi.

Fatih Sultan Mehmed'in İstanbulu fetih sırasında nasıl tecavüze ve yağmalamaya izin verdiğini aşağıdaki linklerden görebilirsiniz..

Dolayısi ile yukarıdaki link çöp okumaya değmez.

Son konular