Öneri Sadece Teistler

Şizofrenist

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Sadece Non-teistler özelliği gelecek ise ayrıca sadece teistler özelliği de gelmeli. :)
Sadece non-teistler özelliğinin mantığını anlamadım ama...
Teistler içinde birlikte takılacakları bir yer olmaz ise ayrımcılık olarak gözükür.
Haberiniz ola.

Rütbesiz

Çaylak
Düşünce
Sünni
Ben bu şahsiyet ile konuşmayı seviyorum belki benim vesilem ile hakikat görür, bu şahsiyet vesilesi ile Kur'an-ı Kerim'in carbon testlerini görmüş oldum.

Gönül ister alaya almadan, dalga geçmeden konuşabillim ve Hz. Peygamber(sav)'in sünneti kabul etsin.

Böyle bir bölüm açılabilir neden derseniz bizde kendi bildiklerimiz ile konuşabilir ve bu vesile ile istifade edebiliriz @Mete Turan mümkün müdür sizin vesileniz ile kurucu siz olduğunuz vesilesi ile.

Yazan tarafından düzenlendi:

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Ben bu şahsiyet ile konuşmayı seviyorum belki benim vesilem ile hakikat görür, bu şahsiyet vesilesi ile Kur'an-ı Kerim'in carbon testlerini görmüş oldum.

Gönül ister alaya almadan, dalga geçmeden konuşabillim ve Hz. Peygamber(sav)'in sünneti kabul etsin.

Böyle bir bölüm açılabilir neden derseniz bizde kendi bildiklerimiz ile konuşabilir ve bu vesile ile istifade edebiliriz @Mete Turan mümkün müdür sizin vesileniz ile kurucu siz olduğunuz vesilesi ile.
Şu an mümkün değil, ileride ne olur bilinmez.

Son konular