Sanki reklamı biraz abartmış gibisiniz...

DemoKratos

Vll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Yahu boğdu forumu şu reklamın ana menü çubuğuna yerleşmesi. Hay gugıl senin gelmişini geçmişini! Böyle de patavatsız işgalcilik olmaz be! Pis emperyalist işgalciler sizi! Siz hep busunuz. İşgal sizin uzmanlığınız!

Yok mu bir medet eeeey @Mete Turan yetiş nerdesin!!!

TENTEN

ll ☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Apateist
(Headerın) Başlığın yüksekliğini %20 yapın.🙂

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Reklamları tamamen kapattım. Bir kaç gün böyle kalsın bakalım. Çünkü kontrol altına alamıyorum. Niye böyle oldu anlamadım. Her zamanki otomatik google reklamları. Kaç yıldır herhangi bir değişiklik de yapmadık. Enteresan.

Ebu Cehil

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Arkadaşlar, şu an durum iyi mi?
Eskisinden daha az reklam var, yani bende 1 tane reklam çıkıyor, o da en üstte çıkıyor, header kısmında. Scroll barını aşağı indirince de header yine aynı alan kaplıyor. Mecburen reklam engelleyici kullanmak zorunda kaldım. Reklam engelleyici kullanmak istemezdim ama malum, sayfanın yarısını üstteki reklam kaplıyor.

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Eskisinden daha az reklam var, yani bende 1 tane reklam çıkıyor, o da en üstte çıkıyor, header kısmında. Scroll barını aşağı indirince de header yine aynı alan kaplıyor. Mecburen reklam engelleyici kullanmak zorunda kaldım. Reklam engelleyici kullanmak istemezdim ama malum, sayfanın yarısını üstteki reklam kaplıyor.
Bir değişiklik yok.
Tarayıcı: Opera GX.
Düzelmeyenler tarayıcı geçmişini temizlerse düzelir.

kavak

Vl ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Yazan tarafından düzenlendi:

Retrospective

lV ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Aklınca başkalarını karalayacağına, sen de dürüstçe(!) sana hangi reklamların çıktığını yazsana şuraya.😃
Aylardan beri onu nasıl tufalara getirebilirim derdindesin.
Evlilikte seks yapmadıklarını ama gene de çok mutlu olduklarını söyleyen örtülü ve sakallı Z kuşağı İslami çiftlerin röportajları çıkıyordur tabii, ne çıkacak başka? :)

Ha bir de penis büyütme reklamları çıkıyordur ama "penis" yerine "zeker" gibi kelimeler vardır. Malumunuz...

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Reklamları tekrar açtık. Reklamlarla ilgili problem çıkarsa tekrar haber edebilirsiniz.

Son konular