Sende mi Fetöcüsün

Ivar

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Başlık var. Açıklama yok? Türkiye' de bazı kavramlar birbirine karıştırılıyor. Geçmişte "ergen' kon davası uyduruldu. Esasında böyle bir şey var(susurluk ayran tost büfesi). Ama isminden bile anlaşıldığı üzre. Kürtçü narcılar kendilerince hesaplaşma aracı olarak böyle bir Türk destan ismi uydurup Türk' lüğü de aynı zamanda kendi yargı sistemi(ismi) ile aşağılamışlardır. Yoksa susurluk tostunu inkar etmek vatandaşların aklıyla alay etmekten başka bir şey değildir.

Yazan tarafından düzenlendi:

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Başlık var. Açıklama yok? Türkiye' de bazı kavramlar birbirine karıştırılıyor. Geçmişte "ergen' kon davası uyduruldu. Esasında böyle bir şey var(susurluk ayran tost büfesi). Ama isminden bile anlaşıldığı üzre. Kürtçü narcılar kendilerince hesaplaşma aracı olarak böyle bir Türk destan ismi uydurup Türk' lüğü de aynı zamanda kendi yargı sistemi(ismi) ile aşağılamışlardır. Yoksa susurluk tostunu inkar etmek vatandaşların aklıyla alay etmekten başka bir şey değildir.
Açıklama yapmama gerek yokki video da herşeyi anlatıyor, ancak site sadece YouTube ve Dailymotion linklerini destekliyormuş.

Ivar

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Açıklama yapmama gerek yokki video da herşeyi anlatıyor, ancak site sadece YouTube ve Dailymotion linklerini destekliyormuş.
Ben görmediğim linki tıklamak zorundamıyım. Dogmadinciden ne farkın var? youtube herkesce bilinen bir video paylaşı platrformundan ötedir. Evrenselleşmiştir, desek teşbihte hata etmemiş oluruz. Dolayısı ile, ben senin ucu açık başlığından başka bir şey görmüyorum. Açıklama yapmaya sanırım bize borcun var!. Ki forum mod.' da zaten bunu destekler maiyette cevap vermiş!

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Ben görmediğim linki tıklamak zorundamıyım. Dogmadinciden ne farkın var? youtube herkesce bilinen bir video paylaşı platrformundan ötedir. Evrenselleşmiştir, desek teşbihte hata etmemiş oluruz. Dolayısı ile, ben senin ucu açık başlığından başka bir şey görmüyorum. Açıklama yapmaya sanırım bize borcun var!. Ki forum mod.' da zaten bunu destekler maiyette cevap vermiş!
Bu kadar kapa olmana gerek yok ama yinede altan alıp haberin kaynağını buraya bırakıyorum.

Ivar

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Bu kadar kapa olmana gerek yok ama yinede altan alıp haberin kaynağını buraya bırakıyorum.

O senin yorumun. Kaba olan biri varsa oda sensin. Başlığın altı bomboş, nere çeksen gelir(ucu açık) cinsten sonuçta. Şu linki baştan koysan yorum bile yapmazdım.

pantheon

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
O senin yorumun. Kaba olan biri varsa oda sensin. Başlığın altı bomboş, nere çeksen gelir(ucu açık) cinsten sonuçta. Şu linki baştan koysan yorum bile yapmazdım.
Haber sitesi sonuçta kimse uzun uzun okumak istemez .

• Beğen
Tepkiler: Efe

FİLEozof

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Bazı şeyler var ki kelimeler yetmez. Kişinin kendi bileceği iş. Uzatmanın âlemi yok.

@pantheon bu arada panteona başvurdun mu yaaa? En son Demo’nun yardımıyla Allah koltuğu kapmıştı. Bizim prize de boş koltuk var mı? :(

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Kürtçü narcılar kendilerince hesaplaşma aracı olarak böyle bir Türk destan ismi uydurup Türk' lüğü de aynı zamanda kendi yargı sistemi(ismi) ile aşağılamışlardır.
Bu belgeseli hazırlayanlar ve belgeselde konuşanların hepsi Kürtçü narcı mı? (Ne demekse? :))

Neden ilgili davalardan aşağı yukarı 10 sene kadar önce bu adda bir örgütten bahsediliyor?

Arzu edenler şu linkleri de inceleyebilir:

Ivar

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Bu belgeseli hazırlayanlar ve belgeselde konuşanların hepsi Kürtçü narcı mı? (Ne demekse? :))

Neden ilgili davalardan aşağı yukarı 10 sene kadar önce bu adda bir örgütten bahsediliyor?

Arzu edenler şu linkleri de inceleyebilir:
Senin zırva fetöcü firarisivideonu izlemek zorundamı millet? Ne zırvalıyorsun gene bla, bla, bla.
Yok bilimsel veriler arapça tanrıyı kanıtlamışmış ta. Yok çin seddi: yecüc mecüc seddi imiş te...

Susurluk ayran çetesi davası nerede? Büzük yememişmi bu isimle dosya açmaya Zekeriya' nın?

Elmalarla armutları karıştırmakla hepsi elma olmaz. Fetöcü Zekeriya Övey' in açtığı dava yok hükmündedir. Suç işleyenlenlerin, suç işleyerek usulsüzce oluşturduğu verilere dayandırılan bir davadan söz edilemez. Uydurulan arapça konuşan tanrı' dan farkı yoktur uyduruk bu sözdedavanın. Bu komedi iddiaya kargalar bile gülmez.
susurluk ayran çetesi, fetöcü olguları. Türk düşmanlarınca: "Ergen'kon" diye uydurulan isimle açıklanamaz. Türk düşmanı olmasa zaten dosyaya böyle uyduruk bir isim vermezdi. Kürtçü sa'it şakirdi Övey Zekeriya!

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Elmalarla armutları karıştırmakla hepsi elma olmaz.
Kimmiş davadaki elmalar?
Bu iftirayı defalarca çürütmüştük:
Said Nursi Kürt'tür ama Kürtçü değildir. Ölmüş birine bile iftira atmaya utanılmıyor.

Said Nursi bırakın Kürtçü olmayı aksine Said Nursi'nin Türkleri övdüğü çok yer var ama örnek olması için sadece birkaçını paylaşıyorum:

"Türkler hakkında sena-i Peygamberi muhakkaktır. Birkaç yerde Türklerden ehemmiyetle bahsetmiş; hadis var. Fakat bu hadisin hakiki sureti ne olduğunu, yanımda kütüb-ü hadisiye bulunmadığından bilemiyorum. Fakat manası hakikat ve Türk milletinin sena-i Peygamberiye mazhar olduğu hakikattir."
Bediüzzaman Said Nursî, Emirdağ Lâhikası-II, s. 39.

Said Nursi iftiranızın aksine Münazarat adlı eserinde şöyle yazar:

“Emin olunuz biz Kürtler başkalara benzemiyoruz. Yakînen biliyoruz ki, toplum hayatımız Türklerin hayat ve saadetinden neş’et eder.’’

Yine başka bir eserinde şöyle der:

“Bizim düşmanımız cehalet, zaruret ve ihtilâftır. Bu üç düşmana karşı san’at, marifet, ittifak silâhıyla cihad edeceğiz. Ve bizi bir cihette teyakkuza ve terakkîye sevk eden hakîki kardeşlerimiz Türklerle ve komşularımızla dost olup el ele vereceğiz. Zîra husûmette fenalık var; husûmete vaktimiz yoktur.’’
Son sözü yine Bediüzzamana bırakalım:

"Ben herşeyden evvel Müslümanım ve Kürdistan'da dünyaya geldim. Fakat bu Türklere hizmet ettim ve yüzde doksan dokuz menfaatli hizmetim Türklere olmuş ve en çok hayatım Türkler içinde geçmiş ve en sadık ve en halis kardeşlerim Türklerden çıkmış ve İslamiyet ordularının en kahramanı Türkler olduğundan, meslek ve hizmet-i Kur'aniyem cihetiyle, her milletten ziyade Türkleri sevmek ve taraftar olmak kudsi hizmetimin muktezası olduğundan, bana Kürt diyen ve kendini milliyetperver gösteren adamların bini kadar Türk milletine hizmet ettiğimi, hakiki ve civanmert bin Türk gençlerini işhad edebilirim."

Arzu edenler linki inceleyebilir

Son konular

Son mesajlar