Site Kuralları

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Mesajlar
1,756
Tepki puanı
1,021
Düşünce
Agnostik
Seviyeli bir tartışma ve konuşma ortamı oluşturmak için sitede belli kuralların olması kaçınılmazdır. Bu nedenle sitemizde bazı kurallar belirledik. Belirlediğimiz "Site Kuralları" hakkında öneri ve eleştirileriniz için Öneri, Eleştiri forumunu kullanabilirsiniz.

Madde 1: Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı görsel veya yazılı paylaşımlardan dolayı AntiDogmatik.com site yönetimi sorumlu değildir. Bu paylaşımlarla ilgili sorumluluk paylaşımı yapan kişiye aittir.

Madde 2: AntiDogmatik.com da özgür ortam kayıtsız, şartsız esas olmakla birlikte; gerekli görüldüğü hallerde yönetimin, uygunsuz yayınları düzenleme hakları saklıdır.

Madde 3: Sitemizin resmi iletişim ve yazışma dili Türkçe'dir. Farklı dillerde yapılacak yazılı alıntıların Türkçe karşılık ve anlamları ile birlikte yazılması zorunludur. Yabancı dillerde yapılacak link kopyalamaları, linkin neyi içerdiğini belirtmek şartıyla serbesttir.

Madde 4: İslam dinine veya başka bir dine, onun "peygamberine" hakaret etmeyiniz. Bu sitenin dinlere karşı bir site olması, ateist veya din karşıtı üyelerimizin İslam'a, Muhammed'e veya başka dinlere hakaret etme serbestisini getirmez. Eleştirmek ve hakaret etmek farklı şeylerdir. Dinlerin saygı temelinde eleştirilmesinden yanayız.

Madde 5: Konu açmadan ve mesaj yazmadan önce Konu Açma ve Mesaj Gönderme Yönetmeliğini inceleyiniz.

Madde 6: Reklam veya reklam niteliğinde link paylaşımı yapmayınız.

Madde 7: Anlamsız veya boş; konu, mesaj, özel mesaj göndermeyiniz. Yazılım kodu göndermeyiniz.

Madde 8: Tahrik edici, aşağılayıcı, alaycı, nezaketsiz ve kaba üslup kullanmayınız.

Madde 9: Pornografik veya pedofili içerikli her şey yasaktır.

Madde 10: Hiçbir üyeye tehdit, küfür veya hakaret yapmayınız. Hiçbir üyeyi hedef almayınız.

Madde 11: Güvenlik nedeniyle özel bilgileri (gerçek isim, adres, telefon numarası, fotoğraf, email adresi vs.) istemek veya paylaşmak yasaktır.

Madde 12: Bir kişinin, sitede birden fazla üyelik açması yasaktır. Tespit edilmesi halinde, ilgili üye süresiz olarak siteden uzaklaştırılır.

antidogmatik.png
 
Yazarı tarafından düzenlendi:
Üst