Öneri Site mevzuatını kesin olarak uygulayalım mı?

Mete Turan

lV ☆☆
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Arkadaşlar, sitedeki tüm mevzuat gözden geçirildi, yeniden düzenlendi. 2 haftadır bunun için uğraşıyoruz. Sitenin bütün konularla ilgili mevzuatları hazır. Eğer kesin olarak uygulayalım diyorsanız, yürürlüğe sokalım. Tabi bunu uygulamak için yeni denetmen ve yargıç unvanlı arkadaşlar seçmemiz gerekecek. Ben tek başıma bütün siteyi yürütemem. Yeni mevzuat bence çok güzel oldu, işte hazırladığımız mevzuat:

Yazarı tarafından düzenlendi:

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
@Mete Turan
Israrla asgari imlă kurallarına uymayanlara herhangi bir yaptırım yok gibi, yoksa ben mi göremedim.
Tamam şimdi gördüm; mesajlar silinebiliyormuş. Kıçı kırık türde başı sonu belli olmayan mesajların burada yeri olmamalı.
Ben de uygulanmasından yanayım.

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Uygulansın. Ama her yetkili kafasına göre uygulamasın yazılanlara göre uygulasın. Yani aralarında birlik olsun.

FİLEozof

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Nokia 3310 ile yazılan yazılar silinmeli!

Cunku yanlis yazilmis yazilar okunmuyor.

Sevgiline mesaj mı atıyorsun birader?

İnsanın içi kararıyor yahu! Okuyası gelmiyor, Türkçeden soğuyor!

Mete Turan

lV ☆☆
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Uygulansın. Ama her yetkili kafasına göre uygulamasın yazılanlara göre uygulasın. Yani aralarında birlik olsun.
Tabi ki, kesinlikle.

Bende dahil olmak üzere hiçbir yetkili keyfi olarak mesaj silemez, ceza veremez ve bunlara benzer moderasyon işlemlerini yapamaz. Yaptığı taktirde görevden alınır. Neyin ne zaman yapılacağı mevzuatla sabittir.

Zaten bu mevzuatı uygulamada birlik ve standart olsun diye yayınladık.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
TDK´nın yediği naneye bir bakar mısınız?
1603010513412.png

Bu kurum imlă kurallarına uymuyorsa, normal ölümlülere pek fazla kızmamak lazım galiba. Yahu nasıl umursamaz bir millet olmuşuz, harbiden şaşıyorum doğrusu. Bu kurumun başındakileri kimler oraya getirmiş, bilmek isterdim.

Volta

Yazar
Düşünce
Ateist
Engellediğimiz üyeniz, muhatap olma ikazına rağmen, bizden ısrarla alıntı yapabiliyorsa, gerisini uygulamasanız da olur.

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Engellediğin üyenin yazdıklarını göremezsin. Alıntı yaptığını nasıl görüyorsun?
Giriş yapmadan, kimin kimden alıntı yaptığı görülüyor zaten. Ben bunca zamandır, forumun gülü ile bu mevzuda uğraşıyorum. Kendisini yasakladığı üyeden bile bile alıntı yapıyor. Efendim neymiş?
Forumdaki diğerlerine yazıyormuş; yok devenin nalı. Bence kocaman bir yalan, çünkü bu durumda alıntı yapılan forumdaşın kendini savunma imkanı olmuyor.

Hadi buranın kıdemlileri kimin kimi engellediğini biliyor ancak buraya yeni damlayanlar bunu bilmedikleri için, yanlış çıkarım yapabilirler ve zannederler ki x forumdaşı y forumdaşa yanıt veremiyor.

Son konular

Son mesajlar