Anket Sitemize Nasıl Ulaştınız

AntiDogmatik.com'a ne aracılığı ile ulaştınız?

• Arkadaş tavsiyesi

Oy: 2 5.9%
  • Arama motorları (google, yandex, bing vs)

Oy: 23 67.6%
  • Sosyal medya (youtube, facebook, twitter vs)

Oy: 3 8.8%
  • Non-teist siteler

Oy: 4 11.8%
  • Diğer internet siteleri

Oy: 2 5.9%

• Tüm seçmenler
    34

Orhan Yolcu

☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Arkadaşlar, sitemize hangi yolla ulaştığınızı merak ettiğimiz için sorma ihtiyacı duyduk.
(sitemize daha farklı bir yolla ulaşmışsanız yorum yazıp belirtin, şıklara ekleyelim)

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Arama motoruna bir konu yazmıştım onu arıyordum. Forumda konunun tartışıldığını gördüm ve geldim. Daha önce ateist forumdaydım. Ateist forumda sıkıntı yapan bir kişi var ve yönetimin bu kişinin emirlerine hazırolda başüstüne demesi sorunu hallolmuyor bir türlü nedense. Müthiş kayırma ve torpil çalışan bir forum haline geldi. O yüzden sıkıntılı. Dincileri aratmayacak yobazlık var torpil geçme konusunda.

Ad Astra

Yazar
Düşünce
Ateist
Ben sanırım Aişenin evlendiğindeki yaşıyla ilgili bir şeyler araştırıyordum. Tabi o zamanlar yeni yeni sorgulamaya başlamıştım. Asıl amacım islamın doğru olduğunu kendime kanıtlamaktı. Bu siteyi öyle keşfettim. O ilk zamanları hatırlıyorum da, ne kadar korkuyordum... Ama bu siteyle karşılaştığım için gerçekten şanslı hissediyorum. Bende yepyeni ufuklar açtı.

Yoh Asakura18

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Bende google'da dinle ilgili galiba yanlış hatırlamıyosam araştırıyordum. Sonra bu siteyi gördüm. Tabi o zamanlar ilk başlarda üye değildim. Sonradan bu siteye üye oldum.

TENTEN

Yazar
Düşünce
Apateist
Forumu nasıl bulduğumu bilmiyorum.
Arama motorlarında Linux ile ilgili araştırma yaparken bir anda kendimi burada buldum.
Forumun açıldığını haber vermeyenlerin elleri Ebu Leheb gibi kurusun. :)

Entropyy

V ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Arama motorlarında Linux ile ilgili araştırma yaparken bir anda kendimi burada buldum.
Budizm de beddua günah değil mi bilader :)

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Foruma hoş geldiniz ve forumun aktif olan en yaşlısı ünvanı, an itibarı ile size geçmiş bulunuyor.
Kutlarım.🤣

Düşünce
Ateist
Forumda açılmış konulardan biri arama motoru arama sonuçlarına düşmüştü sanırım. Tam hatırlamıyorum.

Son konular