Soru Sizce bu foruma ne lazım?

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Merhabalar,

Bu konuda biraz öneri ve fikir tartışalım.

Sorumuz da şu: Sizce bu foruma ne lazım?

Yeni konu açılması gerektiklerini söyledikleri için @kavak'ı ve @Charles Dawkins'i de etiketlemekteyim.

Evet, sizi yorumlara alalım.

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Sen yenisin. Ben buraya geldiğimde millet koronoyla dalga geçiyordu :D Çok da fazla kişi yoktu. Öyle burcuva kavak felan vardı. @6lack de Furor daha vitamindi :) Eskiden olup şuan olmayanlar var mesela. He bir de @bilgelikyolunda bayadır var. Adam forumun içerik botu gibi(teşbihte hata olmaz dostum, kızma) sürekli bir şeyler ekliyor. Bazen okuyorum felan adam cidden oturup yorumlara yazıyor. Hani yorumlara cevap vermese Reis-i Forumumuz foruma bot koydu diyeceğim.
Aynen ben geldiğimde de çok fazla kişi yoktu. Bu üye artışı son 1 - 2 ayda falan olmaya başladı. Bilgelikyolunda hakketen öyle. 12 bin mesaj yapmış adam. Helal olsun başka ne denir. :akay:
Ne ara bu kadar tanışıp kaynaştınız 3 ayda?
Kendiliğinden oluyor. İnsan fark etmiyor. Anca geriye dönüp bakınca anlıyorsun.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Sen yenisin. Ben buraya geldiğimde millet koronoyla dalga geçiyordu :D Çok da fazla kişi yoktu. Öyle burcuva kavak felan vardı. @6lack de Furor daha vitamindi :) Eskiden olup şuan olmayanlar var mesela. He bir de @bilgelikyolunda bayadır var. Adam forumun içerik botu gibi(teşbihte hata olmaz dostum, kızma) sürekli bir şeyler ekliyor. Bazen okuyorum felan adam cidden oturup yorumlara yazıyor. Hani yorumlara cevap vermese Reis-i Forumumuz foruma bot koydu diyeceğim.

Hahahahah kahkaha attım ya ::D Valla güzel aslında. Vay be forumun en eskisi o hee helal olsun diyorum ::D

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Aynen ben geldiğimde de çok fazla kişi yoktu. Bu üye artışı son 1 - 2 ayda falan olmaya başladı. Bilgelikyolunda hakketen öyle. 12 bin mesaj yapmış adam. Helal olsun başka ne denir. :akay:

Kendiliğinden oluyor. İnsan fark etmiyor. Anca geriye dönüp bakınca anlıyorsun.

Hahahaha oha yaa. Helal olsun diyorum resmen forum botu. Ama zaten birçok yerde yazılar aynı o yüzden normal karşılıyorum :D

fameraft

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Muvahhid
Yazan tarafından düzenlendi:

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bir süre sonra çıkartırım yaşını ama sizin yaşlarınızda olabilir. @Burcuva ve senin akranın olabilir diye düşünüyorum. Tabi c/p yapmadığı bir yazısına gelirsem anlarım. :D
Yahu yaşını bizahiti kendisi söyledi, hatta söylemesi için onu çok kışkırttım, çünkü söylemeye hiç niyeti yoktu. Tabii ben onun yalancısıyım.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Birinin bu adamın ilk mesajını bulması lazım :akay:

Mesajlar en baştan düzenlenseydi ben hallederdim de sanırım yazdıkça yenileniyor sayfa o kötü oldu.

Eyyy @bilgelikyolunda kaç yaşındasın açıkla hemen. İstersen gel özelden açıkla ama bence tüm ahali merak ediyor. Özelden açıklarsan kimse öğrenemez. O yüzden seni buraya davet ediyoruz.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Yahu yaşını bizahiti kendisi söyledi, hatta söylemesi için onu çok kışkırttım, çünkü söylemeye hiç niyeti yoktu. Tabii ben onun yalancısıyım.

O kadar gençse yazık olmuş. Doğruyu mu söyledi bilmiyoruz ama. Ayrıca c/p yapmasa belli olur da anasını satiim her yazdığı c/p. eskiden olsaydı detaya bakıp hallederdim de şimdi zaman yok.

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Mesajlar en baştan düzenlenseydi ben hallederdim de sanırım yazdıkça yenileniyor sayfa o kötü oldu.

Eyyy @bilgelikyolunda kaç yaşındasın açıkla hemen. İstersen gel özelden açıkla ama bence tüm ahali merak ediyor. Özelden açıklarsan kimse öğrenemez. O yüzden seni buraya davet ediyoruz.
Bana inanmıyorsun, demek. Aşkolsun....
Onun iletilerine bak diyeceğim de, onlar o kadar çok ki, samanlıkta iğne aramaya benzer sonra.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Bana inanmıyorsun, demek. Aşkolsun....
Onun iletilerine bak diyeceğim de, onlar o kadar çok ki, samanlıkta iğne aramaya benzer sonra.

Estağfurullah sana inanırım da onun doğru söylediğini düşünmüyorum. Bir ara sorarım belki yaşını özelden ama doğruyu söylerse sizinle paylaşamam o ayrı. Eminim kendisi son derece modern tarzda bir zattır.

Son konular

Son mesajlar