Soru Sizce bu foruma ne lazım?

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Merhabalar,

Bu konuda biraz öneri ve fikir tartışalım.

Sorumuz da şu: Sizce bu foruma ne lazım?

Yeni konu açılması gerektiklerini söyledikleri için @kavak'ı ve @Charles Dawkins'i de etiketlemekteyim.

Evet, sizi yorumlara alalım.

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Estağfurullah sana inanırım da onun doğru söylediğini düşünmüyorum. Bir ara sorarım belki yaşını özelden ama doğruyu söylerse sizinle paylaşamam o ayrı. Eminim kendisi son derece modern tarzda bir zattır.
İyi de forumda ulu orta 32 yaşında olduğunu söyledi...
...özelde başka bir rakam vereceğini mi zannediyorsun?
Artı; o dini bütün safkan bir müslüman, yani seninle özelden konuşacağını zannetmiyorum.:şgdçy:

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
İyi de forumda ulu orta 32 yaşında olduğunu söyledi...
...özelde başka bir rakam vereceğini mi zannediyorsun?
Artı; o dini bütün safkan bir müslüman, yani seninle özelden konuşacağını zannetmiyorum.:şgdçy:

Yav belki unuttu adam söylediği yaşı :D
Hahahah benim cinsiyetimi biliyor mu ki? Sanmam beni erkek sanıyordur o :D

fameraft

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Muvahhid
Eşcinselliğin bu söz ile ne ilgisi var?

Yoksa siz eşcinselliğe bir kusur mu diyorsunuz!!!!
Evet kusurdur. Ne zaman toplumda eşcinsellik ana akım olursa o toplum çöker. Hatta yok oluır. O yüzden bugüne hayatta kalan milletler arasında ana-akım eşcinselliği göremezsiniz ve dışlanma nedenide örtülü olarak budur. Toplumu yıkar. Yani yıkar demek bile abesle iştigal. Üremeyi bitiriyorsun sonucta.

Yunanlılar bile o kadar ibneyken bunun farkına varıp kadınları yine de tarla olarak kullanmış ama hayatta kalamamıs.

kavak

Vll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Eşcinselliğin bu söz ile ne ilgisi var?
Yoksa siz eşcinselliğe bir kusur mu diyorsunuz!!!!
Şunu diyorum:
Doğanın yegane derdi, içinde yaşayan canlıların üremesi/çoğalması. Ancak bu mevzuda azıcık yan çizenler var. Doğa bunlara nasıl bakar bilemem ancak sadece yan çizenler olsaydı, canlıların topuna biber ekilmişti. Anlatabildim mi?

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Evet kusurdur. Ne zaman toplumda eşcinsellik ana akım olursa o toplum çöker. Hatta yok oluır. O yüzden bugüne hayatta kalan milletler arasında ana-akım eşcinselliği göremezsiniz ve dışlanma nedenide örtülü olarak budur. Toplumu yıkar. Yani yıkar demek bile abesle iştigal. Üremeyi bitiriyorsun sonucta.

Yunanlılar bile o kadar ibneyken bunun farkına varıp kadınları yine de tarla olarak kullanmış ama hayatta kalamamıs.

Üreme noktasında düşünürsen evet doğru olabilir. Ama zevk için seks yapan iki türden biriyiz. Yani bu durumda normal bir şey.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Şunu diyorum:
Doğanın yegane derdi, içinde yaşayan canlıların üremesi/çoğalması. Ancak bu mevzuda azıcık yan çizenler var. Doğa bunlara nasıl bakar bilemem ancak sadece yan çizenler olsaydı, canlıların topuna biber ekilmişti. Anlatabildim mi?

bu cevabım sana da gelsin o zaman.

Üreme noktasında düşünürsen evet doğru olabilir. Ama zevk için seks yapan iki türden biriyiz. Yani bu durumda normal bir şey.

Son konular

Son mesajlar