Sizce uzaylılar var mı?

Ahlaksız

lll ☆☆☆
Yazar
Düşünce
Ateist
Bu konuda 'bence var' veya 'bence yok' demek saçma.
Böyle bir şey varsa vardır, bencesi sencesi olmaz; yoksa da yoktur, yine bencesi sencesi olmaz.
Dünya dışında bir canlılık yok. Haliyle mesela ''Bence Dünya dışında canlıların olduğuna inanıyorum'' diyebilirsiniz.
Var olmayan bir şeye inanırsınız zaten. Uzaylılar yok(bu bilimsel bir olgu) ve siz bu yokluğu farklı şekilde yorumlayıp, ortaya bir ihtimal atarak bu ihtimali dillendiriyorsunuz.
Yapılan şey zırvadır.
''Biz var olduysak, başkaları da olabilir'' söylemi, homo sapiensin akıl yürütmesinden başka bir şey değildir. Aklımız bu şekilde çalıştığı için, böyle bir şey ortaya atabiliyoruz ama bu doğru değil.
Ormanda çalılıklardan bir ses gelmesi, oradan aslan çıkacağı anlamına gelmez. Biz bu tarz düşündüğümüz için, ''uzayda bizden başka birileri de olabilir'' diyoruz ama Dünya'daki canlılığın oluşum safhaları ve sonrasında yaşananlar ve bizim ortaya çıkmamız düşünülürse, bunun olamıyacağı anlaşılabilir.

Bu biraz da Evren'de yalnız olmanın vereceği rahatsızlığı giderme adına dillendiriliyor.

vostok

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Bildiğim kadarıyla bu Rotschildların günümüzde pek güçleri kalmadı. Dünya'yı yönetecek konumda değiller.

Yok, halihazırda güçlü olduğu ya da olmadığı için değil, kast ettiğim kavramı temsil eden bir örnek olması açısından verdim.

Uzay yok ya da dünya düz diyenlerin, bunları demek dışında arkasını doldurabildikleri bir bütünlük yok. Bir alternatif sunamıyorlar. Sadece var olanı reddetmekten başka. Üretilen bir şey yok. Üretileni reddetmek var sadece. Tipik dogma bir tavır.

David Frost

Çaylak
Düşünce
Sünni
Belki de biyolojik canlılar dışında farklı bir tür de olabilir. Örneğin: bizim bilmediğimiz uzaydaki farklı bir elementlerle oluşmuş, sinyallerle kendini kontrol eden robotlar da olabilir. Robot da olmasına gerek yok, önceden programlanmamış bir mekanizma olacağı için her şey olabilir...
Kuran´da uzaylilar gecmiyor kuranda gecmeyen hicbir sey gercek olamaz.

kozmoneuste

Çaylak
Düşünce
Sünni
Bence vardır. Evrenin bu kadar büyük olup sadece biz insanların olması saçmalık olurdu. Gezegenimize geldiklerini de düşünüyorum.

Kellogg

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Bence bu galakside yok. Yada mikroskobik canlılar vardır . Diğer galaksilerde bizden daha zeki bir milyon İQ lü canlılar olduğuna inanıyorum. Daha doğrusu bence zeki yaşam formlu uzaylılar dünyaya önceden geldim antik mısır kalıntılardada uzaylı resimleri var önündede insanlar boyun eğiyor. Photosohop olduğundan emin değilim.
80333940_720egypt20alienjpg.jpg

Ve Mısır Piramidi gibi aynı yapılar Marsta da yer alıyor.

629388323601.jpg

Tekrar söylüyorum. Photoshop olduğunu sanmıyorum.

Daha çok Delil var ama İnsan ırkının dünya dışı yaşam formunu bırak neptüne kadar gideceğini bile sanmıyorum. Daha yeni marsa saatte 30 km hızda giden helikopter gönderdik. Daha götümüzdeki marsa gidemediysek....

Knightwalker

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Bence bu galakside yok. Yada mikroskobik canlılar vardır . Diğer galaksilerde bizden daha zeki bir milyon İQ lü canlılar olduğuna inanıyorum. Daha doğrusu bence zeki yaşam formlu uzaylılar dünyaya önceden geldim antik mısır kalıntılardada uzaylı resimleri var önündede insanlar boyun eğiyor. Photosohop olduğundan emin değilim.9285 ekini görüntüle

Ve Mısır Piramidi gibi aynı yapılar Marsta da yer alıyor.

9286 ekini görüntüle

Tekrar söylüyorum. Photoshop olduğunu sanmıyorum.

Daha çok Delil var ama İnsan ırkının dünya dışı yaşam formunu bırak neptüne kadar gideceğini bile sanmıyorum. Daha yeni marsa saatte 30 km hızda giden helikopter gönderdik. Daha götümüzdeki marsa gidemediysek....
Antik uzaylılar teorisi baya bi ayağa düştü hocam.

Arda.

Deneyimli
Düşünce
Bağımsız
NASA'da çalışan bir adamın sözünü dinliyorum. Adını da tam hatırlamıyorum. Zaten televizyonda gördüm. Adam bütün bunların amacını "Uzayda bir tane mikroskobik canlı bulmak." demişti. Ama daha bir tane mikroskobik bir canlıya dahi rastlamamışlar.

echtr

Çaylak
Düşünce
Ateist
Çok büyük koloniler kurmuş olanları bile vardır. Evren çok büyük, görüşebilir miyiz bilmem. Aramızda milyarlarca ışık yılı mesafe bile olabilir. Ama keşke iki farklı gezegenden ırkın buluştuğunu görebilseydim.

Yazan tarafından düzenlendi:

Kellogg

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Yarın Bununla bağlantılı bir araştırma konusu atacağım. Ordada konuşuruz.