Son olarak açıklıyorum

Turanizhm

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Bağımsız
Öncelikle sabah yazdığım "Ateizmden müslümanlığa" konusuna çok tepki geldi. Genelde gelen cevaplar şunlardı;
"Sen hiç Ateist olmamışsın.."
"Sende önceden Müslumandın linç yemekten korktun." Gibi gibi...

Ben önceden Bağımsızdım diyebilirim, ancak Ateizme ve Agnostisizme daha yakın hissettiğimden dolayı Bağımsız demek yanlış geldi.

İlk başta Agnostik olarak belirledim ve sonrasında Ateizme daha yakın hissetmeye başladım. Ve Ateist olarak değiştirdim.

En başından beri kararsızdım ancak yakın hissettiğim inancı seçtim. Şuanda da Müslüman olduğumu düşünmüyorum. Ve Bağımsız olarak değiştiriyorum..

Bunuda tepki çekmek için yaptı demenizi istemiyorum, bu nedenle lütfen yorum yazmayın veya tepki vermeyin :]

Yazan tarafından düzenlendi:

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Öncelikle sabah yazdığım "Ateizmden müslümanlığa" konusuna çok tepki geldi. Genelde gelen cevaplar şunlardı;
"Sen hiç Ateist olmamışsın.."
"Sende önceden Müslumandın linç yemekten korktun." Gibi gibi...

Ben önceden Bağımsızdım diyebilirim, ancak Ateizme ve Agnostisizme daha yakın hissettiğimden dolayı Bağımsız demek yanlış geldi.

İlk başta Agnostik olarak belirledim ve sonrasında Ateizme daha yakın hissetmeye başladım. Ve Ateist olarak değiştirdim.

En başından beri kararsızdım ancak yakın hissettiğim inancı seçtim. Şuanda da Müslüman olduğumu düşünmüyorum. Ve Bağımsız olarak değiştiriyorum..

Bunuda tepki çekmek için yaptı demenizi istemiyorum, bu nedenle lütfen yorum yazmayın veya tepki vermeyin :]
aga zaten bir görüşü kesin bir şekilde kabul etmeyince kararsız olmuş oluyorsun kesin karar vermeden niye bir görüşü ekliyorsun

boron

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Ateist
Tarafsız=Bağımsız=Ateist
Ateist aynı zamanda bağımsız olmak zorundadır. 😂

Kararsız ile bağımsız aynı kapıya çıkmaz. Bu seçenek yanlış anlaşılmaya yol açar...

DemoKratos

V ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Süresiz veya süreli yasaklanan üyeler hakkında neden yasaklandıklarını açıklayan bir başlık açılsa iyi olur. Bu başlık sadece yetkiliye açık olur başkası yazamaz ve burada son alınan karar gerekçeleri disiplin yönetmeliği dayanakları ile belirtilir.

Böylece üyeler bu niye yasaklandı acaba diye merak etmekten kurtulur. Biz de aynı hatayı yapmayalım diye de bir görüş edinirler.

Mete Turan

lll ☆
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Süresiz veya süreli yasaklanan üyeler hakkında neden yasaklandıklarını açıklayan bir başlık açılsa iyi olur. Bu başlık sadece yetkiliye açık olur başkası yazamaz ve burada son alınan karar gerekçeleri disiplin yönetmeliği dayanakları ile belirtilir.

Böylece üyeler bu niye yasaklandı acaba diye merak etmekten kurtulur. Biz de aynı hatayı yapmayalım diye de bir görüş edinirler.
Evet, mantıklı olabilir.

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Şu trollük yapmaya gelenleri, birden fazla hesap açanları ve sağ gösterip sol vuranları bir türlü anlayamıyorum. Ha evet, birde nereye gitseler, habire buram buram narzistlik kokan yazılar yazan kendini beğenmiş tipler var. Bunlar ise tam hasta.

Yazan tarafından düzenlendi:

Son konular