Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar!

Ivar

Çaylak
Mesajlar
243
Tepki puanı
117
Düşünce
Bağımsız

Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar!​


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hastanede 45 gündür tedavi gören annesi Servet Soylu'ya sosyal medyadan küfür eden şahsın adli kontrolle serbest bırakılmasına çok sert çıktı. Soylu, "Bakan olsam ne yazar. Millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder. Tweetimle yeniden alınırsa da provakasyon sayacağım" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hastanede 45 gündür tedavi gören annesi Servet Soyluya sosyal medyadan küfür eden şahsın adli kontrolle serbest bırakılmasına çok sert çıktı. Soylu, Bakan olsam ne yazar. Millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder. Tweetimle yeniden alınırsa da provakasyon sayacağım dedi.
© Haberler.com tarafından sağlanmıştır İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hastanede 45 gündür tedavi gören annesi Servet Soyluya sosyal medyadan küfür eden şahsın adli kontrolle serbest bırakılmasına çok sert çıktı. Soylu, Bakan olsam ne yazar. Millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder. Tweetimle yeniden alınırsa da provakasyon sayacağım dedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından annesine hakaret eden kişiye karşı mahkemenin verdiği karara isyan etti.

Bakan Soylu, annesinin 45 gündür hastanede tedavi gördüğünü söyleyerek, bir tweetin altına yorum olarak annesine edilen küfür sonrası mahkemeye çıkan bir kişinin adli kontrolle serbest bırakıldığını paylaştı.

"TWEETİMLE ALINIRSA PROVOKASYON SAYACAĞIM"​

Soylu, yaptığı paylaşımda şunları söyledi: "45 gündür anam hastanede. Annemle fotomun altına küfreden alçak mahkemeye çıkıyor ve adli kontrolle serbest. Ne yapmalıyım, Bakan olsam ne yazar. Millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder. Tweetimle yeniden alınırsa da provokasyon sayacağım".

Bakan Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar!


Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! (msn.com)
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Ivar

Çaylak
Mesajlar
243
Tepki puanı
117
Düşünce
Bağımsız
Sıkayım kafasına sayın bakanım. "Atayım suçu üzerinize". Kurtarayım namusunuzu... Biz marabalarınızın size canları feda olsun.

Dışarı salmakta neymiş? Asmallılar bu vatan hayınını. Sizin, bizim Hz trump' un anaları ile, sayın bakanın anası hiç bir olurmuymuş?

Mesela sizin yaşlı ananız çarşıda alışverişe çıkmışken durduk yere tekme tokat darp etmiş şahısı karakolda sayın bakanın personeli kontrol şartsız salabiliyor. Salmadan önce de bu şahsın yakın akrabasının devlet görevlisi olduğundan bahisle şikayetçi olunmamasını bile rica edebiliyorlar. Bu çok saygıdeğer muhterem içişleri bakanlığı kolluk personelleri.

Sizin ananızın namausu(küfürle namusa halel gelmesi ne alakaysa artık) bizim yaşlı anamızın dövülmesinden daha önemli tabi ki de sayın bakanım. E vatandaş devlet için olunca tabi böyle oluyor. İnsanı öldür ki devlet yaşaya ey oğul demiş atalarımız.
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Entropyy

lll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
3,883
Tepki puanı
3,077
Düşünce
Ateist
Her anaya küfür hapis cezası olacaksa memlekette dışarıda insan kalmaz.
 

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Mesajlar
5,633
Tepki puanı
4,662
Düşünce
Ateist
Bu nasıl üslup yahu! Kahvede okey oynarmış gibi ülke yönetiyorlar.
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe

Onurlu

Çaylak
Mesajlar
1
Tepki puanı
1
Düşünce
Ateist
Onlarca tecavüzcü serbest kalırken, katiller tutuksuz yargılanırken,
Rabia Naz Vatan,
Nadira Kadirova,
Gülistan Doku.

Ve daha bir çok kadının katilleri ortada yokken,beyefendi Anasına sövulmesinden rahatsiz olmuş.
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Son konular

Son mesajlar

Üst