Sünni mezhebi ve hadisçilerin cinsellik içeren sapık hadisleri.

Anfauglith

Ayrıldı
Düşünce
Agnostik
Buhari, tıpkı Mevlana gibi tam bir entel Feridun. Bir araya seks öyküsü sıkıştırmadığı kalmış, birader bu ne aq siz neye inanıyorsunuz?

leonlucas

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Bu yine iyi. Doğru dersek büyü yapılabileceğini gösteriyor da ben 30 erkeğin cinsel gücünde neyi göremiyorum onu anlayamadım hala.

Ya hacı ne büyüsü. Kim bu adama aslında sevişmiyorken, sevişirmiş gibi hissetsin diye büyü yapacak. :) Gençken bir defa bir ot çekmiştim bir hatunla. Sonra da banyoda cima eylemiştik. Bana sanki 3,4 saat sürdü gibi gelmişti. Topu topu 15 dk sürmüştü. Bu adamda buna benzer bir şey almıştır zannımca. :) Millete de sihir diye yutturmuştur.

Knightwalker

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci

Hannibal

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Bir de buna takıldım. Ben bu hadis ne anlama geliyor? Hikmeti nedir? Müslümanlar bu hadisi okuyup ne yapacak, ne işlerine yarayacak??
Bu hadisin hikmeti şudur:
Peygamber sallavesellem efendimiz 1400 yıl önce Sanal Gerçeklik gözlüklerinin icat edileceğini bilmiş ve ümmetine sanal gerçeklik gözlükleriyle nasıl cima eylenir göstermek için bu yöntemi kullanmıştır. O zamanki Arap halkı sanal gerçeklik diyince bir halt anlamayacağı için de büyü diyerek onların anlayacağı şekilde anlatmıştır. Allak (cece) ondan razı olsun.

Knightwalker

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Birader, bilinecek bir şey yok zaten. Entel Buhari'nin cinsel içerikli fantezilerinin elle tutulacak bir yanı yok. Açıklayamıyorsunuz çünkü olanaksız, neresinden tutsanız elinizde kalıyor.
Bırak abi ya bunları, işlerine gelmeyince ya müteşabih, ya alim değiliz bilmiyoruz ayaklarına yatarlar sonra gidip ramazanda dondurma yiyen kızı azarlarlar, namaz kılmayanı döverler. Sahtekar bunlar.

Anfauglith

Ayrıldı
Düşünce
Agnostik
Saray kapısı alegorinizi s... artık, her sıkıştığınızda şu uyduruk argümana sarılmayın.

Knightwalker

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Hocam sana tek bir hadisi sormadım.

Hz. Muhammed'in cinsel hayatı ile ilgili sahih Buhari hadislerini kim uydurmuştır diye soruyorum.

4- ''Peygamber cenabet banyosundayken önce eliyle özel yerini temizleyip sonra elini duvara sürterdi.'' (https://sunnah.com/bukhari:260)

5- ''Peygamber sihir etkisindeydi ve eşleriyle cinsel ilişkiye girdiğini zannederdi ama aslında girmezdi...'' (https://sunnah.com/bukhari/76/79)

Buhariye yalancımı diyorsunuz yoksa? Lütfen Evet yada Hayır diye cevap verin.
Cevap yok. 😂 😂

Knightwalker

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
AŞAĞIDAKİ TÜM HADİSLER SÜNNİ ESKİ İLAHİYATÇI , İMAM HATİP MEZUNU ARDEV VAKFI KURUCUSU ALİ RIZA DEMİRCAN TARAFINDAN DERLENMİŞTİR

Alıntı: Allah'ınResûlü Hz. Muhammed (sav) de sözlü ve fiilî sünnetiyle mü'minleri cinsel ilişkiöncesinde sevişmeye teşvik buyurmuştur.
Hadis: Sizdenhiçbiriniz eşiyle hayvanlar gibi (sevişmeksizin) birleşmesin."2 Sevişmeksizin ilişkibeceriksizlikdir
Kaynak:2 Feyzül-Kadîr 5/90.

Hadis: Üç türuygulama, kişinin âcizliğindendir.
(Bunlardanbiri de)Kişinin fısıldaşmaksızın, sarmaş-dolaş olup eğlenmeksizin eşi ile cinsîmünâsebette bulunması; eşi orgazm olmadan (boşalmadan) boşalıp işini bitirmesidir."3
Kaynak:3 Levâmiül-Ukûl 4/627.

Hadis:- Ben eşime bunuyaparım. Sonra da yıkanırız.6
Kaynak6 Müslim K. Hayz, B. Neshil-Mâi Minel-Mai.

Hadis: b- Oruçlu kişinineşini öpüp öpemeyeceği husûsundaki kendisine intikal ettirilen tartışmayabizzat Allah'ın Resûlü'nün davranışıyla açıklık getirmek için Hz. Âişe annemizAllah'ın Resûlü'nün oruçlu iken kendisini öptüğünü duyurmuştur.7
Kaynak:7 Ebû Davûd K. Sıyam B. 33 (Hn. 2369). Müsned6/123.

Hadis:"Allah'ınResûlü, eşiyle sevişir ve öperdi."5
Kaynak:5 Zâdül-Meâd 3/147.

Hadis:Hz. Meymûne(r.anha) annemiz de vâki sual üzerine, Allah'ın Resûlü'nün âdet halindekieşleriyle ancak karınla dizler arasının örtülmesinden sonra bedensel temasıiçerir şekilde kucaklaştığını açıklamıştır.9
Kaynak:9 Bak. Ebû Davûd K. Tahâreti B. 107 (Hn. 267).

Hadis:Ümmü Seleme (r.anha)annemiz, cevabî nitelikli açıklamalarında Allah'ın Resûlü'nün ilişki sırasındakendisi ve ailesi üzerine örtü aldığını ve eşine "sâkin ol" buyurduğunu beyanetmiştir.8
Kaynak:8 Feyzül-Kadîr 5/90.İhya 2/63.

Hadis"(Eşleriolan)Bizlerden biri ay hali olduğu zaman, üzerine avret mahallini örten genişce biraltlık alır, sonra da elleri ve göğsü ile Allah'ın Resûlü'nesokulup-yapışırdı."12
Kaynak:12 Müsned 6/123.

Hadis.:Allah'ın Resûlü bir dinî hükmüaçıklarken şöyle buyurur: "Kişi dört araya (eller ve bacaklar) oturup daçalıştığında (boşalmasa da) yıkanması gerekir."15
Kaynak:15 İ. Mâce K. Tahâreti B. 111 (Hn. 610). S. Buharî Muhtasarı Tecridi... 1. Baskı 1/215.

Hadis:Salât ve selâm üzerine olsun-Boşama yetkisinin kocaya ait olduğunu açıklamak için de Allah'ın Resûlü şöylebuyurmuştur: "Boşama hakkı bacağı tutanındır.17
Kaynak:17 İ. Mâce K. Talâk B. 31 (Hn. 2081).

Hadis:Erken boşalan ve bu sebeple eşinetatmin olacağı süreyi kazandıramayan kişinin boşalmayı geciktirecek tedâviuygulaması, sünnetin rûhuna uygun bir davranış olur."
Kaynak:Bak. Feyzül-Kadir 1/325.
@Cahil1 Sorumlu olduğunuz bu sünnetler ile ilgili nasıl bir hikmet görüyorsunuz kendiniz ile alakalı?

Knightwalker

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci

Son konular