Sünni mezhebi ve hadisçilerin cinsellik içeren sapık hadisleri.

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Paparazilik sizin zehir kafanızda ki düşüncedir. Açıklamıştık.
Forumun gülü mod on.

Bunlar sizin temelsiz uydurmalarınız.
Yazdıklarımın neresinin yanlış olduğunu gösteremediniz, demek ki saman adam safsatası yapıyorsunuz.

Forumun gülü mod off.

Evren

Düşüncesini Saklıyor
Düşünce
Bağımsız
1611602374967.png

@Asker Çalış senin de olur.

FİLEozof

ll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Panteist
Muslimler Buhari’nin müellif nüshasını getirsinler önce. 😆
Bugün elimizde okuduğumuz nüsha yalanına rastlanılmayan kişilerin kişilerinin kişilerinin rivayetlerinin yazılı olduğu nüshanın nüshasının nüshası. Vah vaaah. 🤪

Knightwalker

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Muslimler Buhari’nin müellif nüshasını getirsinler önce. 😆
Bugün elimizde okuduğumuz nüsha yalanına rastlanılmayan kişilerin kişilerinin kişilerinin rivayetlerinin yazılı olduğu nüshanın nüshasının nüshası. Vah vaaah. 🤪
Hocam okumuş etmiş adamsın.Tüm konuyu baştan buraya kadar okuyup gelebilir misin. Ben hala ağlasam mı gülsem mi bilemedimde. :)

FİLEozof

ll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Panteist
Hocam okumuş etmiş adamsın.Tüm konuyu baştan buraya kadar okuyup gelebilir misin. Ben hala ağlasam mı gülsem mi bilemedimde. :)
Bence gül. Bunlar dogmatik. Bak mesela ikinci kez İslam’a inanan dogmatiklikten sıyrılabildiği için onunla tartışmak daha verimlidir.
Ağlamaya değmez. :D

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Hadis: Sizdenhiçbiriniz eşiyle hayvanlar gibi (sevişmeksizin) birleşmesin.
Bu hadis kadınlara ne kadar değer verildiğini gösteriyor.
Sevişmeksizin ilişkibeceriksizlikdir
Hiçbir sahih hadiste böyle bir ifade yok.

Bu derlemeyi siz yaptıysanız hadis olmayan bu ifadeyi neden hadis gibi gösterdiniz?

Bu derlemeyi siz yapmadıysanız hangi siteden aldınız? Yazınız ki bu derlemeyi yapan site yazarlarının ne kadar sahtekar olduğunu herkes görsün.

Diğer hadislere bu sorulara cevap verdikten sonra geçeriz.
Adamlar peygamberi mi dikizliyor.
Sorulan sorulara Hz Peygamberin veya eşlerinin verdiği cevaplar olmasaydı ailevi konuları kimse bilemezdi.

Knightwalker

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Hiçbir sahih hadiste böyle bir ifade yok.

Bu derlemeyi siz yaptıysanız hadis olmayan bu ifadeyi neden hadis gibi gösterdiniz?

Bu derlemeyi siz yapmadıysanız hangi siteden aldınız? Yazınız ki bu derlemeyi yapan site yazarlarının ne kadar sahtekar olduğunu herkes görsün.
Al buyur hocam. Konu başlığında kaynak var zaten. Tekrar yazayım.
Yazar: Ali Rıza Demircan

Bu yorumunuza istinaden kendisi ile temasa geçmenizi öneririm.

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Al buyur hocam. Konu başlığında kaynak var zaten. Tekrar yazayım.
Yazar: Ali Rıza Demircan

Bu yorumunuza istinaden kendisi ile temasa geçmenizi öneririm.
Linke tıkladım.

Bu hadisleri kim derlemişse hadislerle bu ilahiyatçının sözlerini birbirine karıştırmış.

Ben de soruyorum:

Bu derlemeyi siz mi yaptınız yoksa bir siteden mi aldınız?

Knightwalker

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci
Linke tıkladım.

Bu hadisleri kim derlemişse hadislerle bu ilahiyatçının sözlerini birbirine karıştırmış.

Ben de soruyorum:

Bu derlemeyi siz mi yaptınız yoksa bir siteden mi aldınız?
Hocam linki verdim size 3 defa. Ben bir şey derlemedim. Hepsi bu siteden. Bu hoca sizin camiada çok popüler.

nadirylmz2

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
AŞAĞIDAKİ TÜM HADİSLER SÜNNİ ESKİ İLAHİYATÇI , İMAM HATİP MEZUNU ARDEV VAKFI KURUCUSU ALİ RIZA DEMİRCAN TARAFINDAN DERLENMİŞTİR

Alıntı: Allah'ınResûlü Hz. Muhammed (sav) de sözlü ve fiilî sünnetiyle mü'minleri cinsel ilişkiöncesinde sevişmeye teşvik buyurmuştur.
Hadis: Sizdenhiçbiriniz eşiyle hayvanlar gibi (sevişmeksizin) birleşmesin."2 Sevişmeksizin ilişkibeceriksizlikdir
Kaynak:2 Feyzül-Kadîr 5/90.

Hadis: Üç türuygulama, kişinin âcizliğindendir.
(Bunlardanbiri de)Kişinin fısıldaşmaksızın, sarmaş-dolaş olup eğlenmeksizin eşi ile cinsîmünâsebette bulunması; eşi orgazm olmadan (boşalmadan) boşalıp işini bitirmesidir."3
Kaynak:3 Levâmiül-Ukûl 4/627.

Hadis:- Ben eşime bunuyaparım. Sonra da yıkanırız.6
Kaynak6 Müslim K. Hayz, B. Neshil-Mâi Minel-Mai.

Hadis: b- Oruçlu kişinineşini öpüp öpemeyeceği husûsundaki kendisine intikal ettirilen tartışmayabizzat Allah'ın Resûlü'nün davranışıyla açıklık getirmek için Hz. Âişe annemizAllah'ın Resûlü'nün oruçlu iken kendisini öptüğünü duyurmuştur.7
Kaynak:7 Ebû Davûd K. Sıyam B. 33 (Hn. 2369). Müsned6/123.

Hadis:"Allah'ınResûlü, eşiyle sevişir ve öperdi."5
Kaynak:5 Zâdül-Meâd 3/147.

Hadis:Hz. Meymûne(r.anha) annemiz de vâki sual üzerine, Allah'ın Resûlü'nün âdet halindekieşleriyle ancak karınla dizler arasının örtülmesinden sonra bedensel temasıiçerir şekilde kucaklaştığını açıklamıştır.9
Kaynak:9 Bak. Ebû Davûd K. Tahâreti B. 107 (Hn. 267).

Hadis:Ümmü Seleme (r.anha)annemiz, cevabî nitelikli açıklamalarında Allah'ın Resûlü'nün ilişki sırasındakendisi ve ailesi üzerine örtü aldığını ve eşine "sâkin ol" buyurduğunu beyanetmiştir.8
Kaynak:8 Feyzül-Kadîr 5/90.İhya 2/63.

Hadis"(Eşleriolan)Bizlerden biri ay hali olduğu zaman, üzerine avret mahallini örten genişce biraltlık alır, sonra da elleri ve göğsü ile Allah'ın Resûlü'nesokulup-yapışırdı."12
Kaynak:12 Müsned 6/123.

Hadis.:Allah'ın Resûlü bir dinî hükmüaçıklarken şöyle buyurur: "Kişi dört araya (eller ve bacaklar) oturup daçalıştığında (boşalmasa da) yıkanması gerekir."15
Kaynak:15 İ. Mâce K. Tahâreti B. 111 (Hn. 610). S. Buharî Muhtasarı Tecridi... 1. Baskı 1/215.

Hadis:Salât ve selâm üzerine olsun-Boşama yetkisinin kocaya ait olduğunu açıklamak için de Allah'ın Resûlü şöylebuyurmuştur: "Boşama hakkı bacağı tutanındır.17
Kaynak:17 İ. Mâce K. Talâk B. 31 (Hn. 2081).

Hadis:Erken boşalan ve bu sebeple eşinetatmin olacağı süreyi kazandıramayan kişinin boşalmayı geciktirecek tedâviuygulaması, sünnetin rûhuna uygun bir davranış olur."
Kaynak:Bak. Feyzül-Kadir 1/325.
Burada kaç tane hadis zayıf kaynaklardan be adam. Çarpıtma diye buna denir.

Knightwalker

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Tarihselci

FİLEozof

ll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Panteist

Son konular