Tanrı yerinde olsanız ne yapardınız ?(Ve ya en baştan herhangi bir dinin Tanrısı olsanız neyi değiştirirsiniz)

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆
Yazar
Mesajlar
13,048
Tepki puanı
964
Düşünce
Sünni
Yanlışın var daha detaylı araştır veya tarafsız dişiler arası etkileşim eşcinsellik olarak yorumlanmamıştır.Zaten orda olan olay eşcinsellik.Tabi eşcinsellik olarak belirtitirl.Yorum kısmını büyük yazmışsın özellikle belirtmişsin ortada yorum yok eşcinsellik var ve erkekler arasında da var.Özellikle iri boynuzlu koyunları araştır.
EşCİNSELLİK adı üstünde CİNSEL BİRLİKTELİK olayıdır. Dişiler arasındaki hareketleri eşcinsellik olarak YORUMlayan biri de olur, farklı YORUMlayan biri de. Bunlar YORUM olduğu için bizi kesin sonuca götürmez. Kesin sonuç ancak erkeklerin kendi arasındaki ÇİFTLEŞMESİ ile olur.

İri boynuzlu koyunların eşcinsel olduğunu iddia eden kaynaklarda bile "Altı iri boynuzlu yaban koyunu erkeği bir araya gelip birbirlerine sürtünüp, burunları ile birbirlerini dürtüyorlar ve birbirlerinin üzerine çıkıyorlar. Biyolog bunu "Agreseksüel bir davranış" olarak açıklıyor: sadece dominantlık sağlama yöntemi." yazıyor.

Görüldüğü üzere bir çiftleşme yani eşcinsel ilişki yok. Bildiğiniz net erkek erkeğe çiftleşme olayı varsa yazarsanız, eğer bu bilgi doğruysa doğada örneği yok ifadesini bir daha kullanmam
 

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
5,718
Tepki puanı
3,029
Düşünce
Ateist
Hah hah ha...
Gereken lüzum üzerine yeniden,,,
1581921449514.png
 

kavak

Vl ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Mesajlar
5,718
Tepki puanı
3,029
Düşünce
Ateist
Gereken lüzum üzerine laf ebeligi yapanlara gelsin...
1581940016220.png
 

Son konular

Son mesajlar

Üst