Tarikat Şeyhi çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

unacceptable

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Bu ............... 40 yıl hapis istemi vardı en son. Umarım müebbet yatar. Bu arada müslümanlardan hala ses yok.

Yazan tarafından düzenlendi:

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Neden yaa buradaki müslümanlardan yorum bekliyordum alt tarafı. Neyse...
Ne demelerini bekliyorsun? 8-)
Bu tür fiiller İslam´da yasak diyecekler veyahut bunlar müslüman değil diyecekler veyahut buna benzer birşeyler söyleyecekler.
Yani buradaki müslüman forumdaşların bu olan biteni makul göreceklerini beklemiyorsun herhalde.

unacceptable

ll ☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Ne demelerini bekliyorsun? 8-)
Bu tür fiiller İslam´da yasak diyecekler veyahut bunlar müslüman değil diyecekler veyahut buna benzer birşeyler söyleyecekler.
Yani buradaki müslüman forumdaşların bu olan biteni makul göreceklerini beklemiyorsun herhalde.

Bilmem azıcık onurları varsa bunu yuhlarlar. Azıcık diyorum bak.

Ahlaksız

lll ☆
Yazar
Düşünce
Ateist
90'lı yıllarda kuran kurslarında çocuklar ''falaka'' yerdi,2000'li yıllarda dindar nesil yetiştiren akp zamanında,tarikatlarde/cemaatlerde çocuklar ''yaraka'' yiyor ve bunun haberinin yapılması bile yasaklanıyor..!

Sonuçta adalet/sevgi/hoşgörü dini var karşımızda..!

DemoKratos

Vl ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Odatv şeyhin, kızın babasına "sen bir Ebubekir olmak istemez misin oğlum?" dediğini ortaya çıkardı.

Artık söylenecek söz de tükeniyor. Söylenecek çok yerinde laflar yok değil ama... Onları ben bunların allahına söyleyeyim en iyisi.

boron

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Ateist

Neymiş efenim. Uşşaki Şeyh din adına yapınca suç. Peygamber yapınca kutsal serbesti oluyormuş.
Şimdi bu şeyh efendi peygambere iftiramı atıyor. Vay zındık vay!. Utanmadan rüyasında "Aişe " görmüşmüşte. O peygamber ona serbest. Sana yassak sappık. Forum bidat lalesi gelir, sahih-i buhari yi de yalanlayıverir olur biter. 🤣

Son konular