Türk göğe bakarken...

Ephesus

☆☆
Denetmen
Düşünce
Bağımsız
IMG_20210116_203353_234.jpg

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
O T*RK değil TÜRK bir kere. TÜRK ismini ağzına alırken destur getirmesi lazım bazılarının. Ayrıca savunulan Ömer Hayyam agnostik.

Keşke bu Arapçı kimseler kimleri savunduklarını bilecek kadar zeka sahibi olsalardı.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Allah aşkına beyler günlük hayatta Araplarla, İslamla dalga geçenler konu kendilerine gelince ciddileşmesinler. 🤡
Oğlum ciddi misin dalga mı geçiyorsun anlamadım. Ama benim sinirlendiğim nokta TÜRK yazmayı küfür gibi algılayıp sansürlemeleri. Şahsen ben hiçbir zaman sansür kullanmadım.

Ephesus

☆☆
Denetmen
Düşünce
Bağımsız
Oğlum ciddi misin dalga mı geçiyorsun anlamadım. Ama benim sinirlendiğim nokta TÜRK yazmayı küfür gibi algılayıp sansürlemeleri. Şahsen ben hiçbir zaman sansür kullanmadım.
Sen üstün görüp büyük yazınca sıkıntı yok da, ben küçük görüp "*" kullanınca mı sıkıntı var? 🤡

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Allah aşkına beyler günlük hayatta Araplarla, İslamla dalga geçenler konu kendilerine gelince ciddileşmesinler. 🤡
Yazsana şuraya...
Kimler günlük hayatta Araplarla ve İslamla dalga geçiyormuş?

TENTEN

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Apateist
Müslüman olmadan önce tanınmış bir biliminsanımız yok.
Komşumuz çin barutu, kağıdı ,matbaayı pusulayı bulmuş.
Bizde tık yok.
Onlar yerleşik düzene geçmişler biz göçebe göçebe dolaşıyorduk.
Türk milliyetçisiyim atsızcı mhpli gruplar ile sürekli tartışıyorum bu konuyu.
Tarihi abartmanın anlamı yok.
Göktürk anıtlarını örnek verenlere cevabım onlarıda çinden getirilen ustalara yaptırmışlar.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Sen üstün görüp büyük yazınca sıkıntı yok da, ben küçük görüp "*" kullanınca mı sıkıntı var? 🤡
Üstün görmek mi yoksa ders vermek mi? Arada fark var. Ben hiçbir zaman da seviyeyi düşürmedim bir ırkı ya da milleti yazarken. Yani ar*p yazmadım mesela ya da isl*m tarzı şeyleri hiç kullanmadım. Kullananlara da kılım.

Ayrıca sonuna kadar TÜRK'üm ve TÜRK kalacağım. Rahatsız olanlar rahatsız olmaya devam edebilir.

Ephesus

☆☆
Denetmen
Düşünce
Bağımsız
Üstün görmek mi yoksa ders vermek mi? Arada fark var. Ben hiçbir zaman da seviyeyi düşürmedim bir ırkı ya da milleti yazarken. Yani ar*p yazmadım mesela ya da isl*m tarzı şeyleri hiç kullanmadım. Kullananlara da kılım.

Ayrıca sonuna kadar TÜRK'üm ve TÜRK kalacağım. Rahatsız olanlar rahatsız olmaya devam edebilir.
Ha küçük görüp "*" koymuşsun, ha kalın harflerle yazıp üstün görmüşsün. Farkı yok ikisinin de, sadece kendine laf geldi diye burada ahkam kesiyorsun. 🤡

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Müslüman olmadan önce tanınmış bir biliminsanımız yok.
Komşumuz çin barutu, kağıdı ,matbaayı pusulayı bulmuş.
Bizde tık yok.
Onlar yerleşik düzene geçmişler biz göçebe göçebe dolaşıyorduk.
Doğru. Çünkü göçebe bir topluluktan bilim üretmesini bekleyemezsin. Mesela üzengiyi Türkler dünyaya sunan millettir ama. Bizim katkılarımız genelde askeri alanda oldu.
Türk milliyetçisiyim atsızcı mhpli gruplar ile sürekli tartışıyorum bu konuyu.
Doğru düzgün olanını bulursan bana da haber ver. Gerçi bir tane buldum ama bakalım.
Tarihi abartmanın anlamı yok.
Tam katılmıyorum ama aşırı fanatik olmak zararlı diyebilirim sadece.
Göktürk anıtlarını örnek verenlere cevabım onlarıda çinden getirilen ustalara yaptırmışlar.
Bak bunu bilmiyordum sağ ol.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Ha küçük görüp "*" koymuşsun, ha kalın harflerle yazıp üstün görmüşsün. Farkı yok ikisinin de, sadece kendine laf geldi diye burada ahkam kesiyorsun. 🤡
Sen küfürmüş gibi yazarsan cevabını almakta da beis görmeyeceksin. Düzgün yazdıktan sonra hiçbir sıkıntı yok.

Ephesus

☆☆
Denetmen
Düşünce
Bağımsız
Sen küfürmüş gibi yazarsan cevabını almakta da beis görmeyeceksin. Düzgün yazdıktan sonra hiçbir sıkıntı yok.
Hocam n'aparsan yap bana ne, istersen kocaman yaz istersen minicik, ama ben T*rk diye aşağılarken, senin benim aşağılamama kızıp TÜRK yazman büyük bir çelişki. 🤡

kavak

V ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Saçma sapan bir kıyaslama olmuş, çünkü ucu ırkçılığa kadar gidiyor. Hálá bu tür kıyaslamalardan nemalanmaya çalışan hastalıklı bir zihniyet var karşımızda.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Hocam n'aparsan yap bana ne, istersen kocaman yaz istersen minicik, ama ben T*rk diye aşağılarken, senin benim aşağılamama kızıp TÜRK yazman büyük bir çelişki. 🤡
Düzgün yazmayı öğrenin o zaman. Neyse şakaymış anlaşılan. Bitirelim burada.

Fzpğcüwqkrlub

ll ☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Bağımsız
Sidik içen bedevileri göz ardı etme dostum, o da büyük gelişme bedevi için.

Yazan tarafından düzenlendi:

Son konular