Anket Türkçeyi en iyi kullanan üye hangisi?

Türkçeyi en iyi kullanan üye hangisi?

• DemoKratos

Oy: 5 23.8%
  • kavak

Oy: 7 33.3%
  • Entropyy

Oy: 1 4.8%
  • 6lack de Furor

Oy: 4 19.0%
  • iksaruman

Oy: 0 0.0%
  • Ahlaksız

• bilgelikyolunda

• Tiglath

• FİLEozof

• Kanatsız Kuş

• Yoh Asakura18

• Goebbels

• minerva

• Science

• Efe

• rhynkar

• Hype

• Shienki

• Charles Dawkins

• Ephesus

• Tüm seçmenler
    21
  • Anket kapandı: .

Retrospective

lll ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Gerçekleri görmek istemiyorsanız tercih sizin, sizi hiçbir şey için zorlayamam.🙂
Yazmıştık:

Önce hayır çaktığınız kanıtlanır, ki defalarca kanıtladığımızı yazdıklarımızı okuyanlar görür.

Sonra bu çakılan hayırın sizden geldiği kanıtlanır, ki defalarca kanıtladığımızı yazdıklarımızı okuyanlar görür.

Böylece benim gerçekleri söylediğimi ve iddialarımızın dayanağı olan hafızamın de doğru olduğu kanıtlanmış olur.

Yine yazmıştık:

Dogmatik bir tip değilseniz yazdıklarımın neresi neden yanlış gösterirsiniz ya da doğru olduğunu belirtirsiniz, biz de bu çakılan damganın hayır olduğunu ispata geçeriz. Dogmatik bir tipseniz de sizin böyle bir tip olduğunuzu bütün forum okuyucuları görür.

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Yazmıştık:
Önce hayır çaktığınız kanıtlanır, ki defalarca kanıtladığımızı yazdıklarımızı okuyanlar görür.
Sonra bu çakılan hayırın sizden geldiği kanıtlanır, ki defalarca kanıtladığımızı yazdıklarımızı okuyanlar görür.
Böylece benim gerçekleri söylediğimi ve iddialarımızın dayanağı olan hafızamın de doğru olduğu kanıtlanmış olur.
Yine yazmıştık:
Dogmatik bir tip değilseniz yazdıklarımın neresi neden yanlış gösterirsiniz ya da doğru olduğunu belirtirsiniz, biz de bu çakılan damganın hayır olduğunu ispata geçeriz. Dogmatik bir tipseniz de sizin böyle bir tip olduğunuzu bütün forum okuyucuları görür.
Her zamanki gibi saman adam safsatası yapıyorsunuz.🙂

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Dili iyi kullanan arkadaşlarımız baya bi var ama sitedeki kullanıcılar en iyi olarak @kavak ı seçti. Tebrik ederiz.
Tebrik için teşekkürler ancak ödülü, artık ne ise, almayayım. Çünkü benden kat kat daha iyi yazarlar olduğunun farkındayım, yine de bana desteğini esirgemeyen tüm forumdaşlara gavur Avrupadan, bol bol teşekkürlerimi sunuyorum.

Yazan tarafından düzenlendi:

Son konular