Türü belli olmayan bu canlıları nasıl durdurabiliriz?

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Mesajlar
2,612
Çözümler
1
Tepki puanı
3,205
Düşünce
Agnostik
9133 ekini görüntüle
Komik gelebilir insanlara ama cidden sıktı artık, biri gelir bilgelikyolunda31sj açar biri gelir cimera31sjdelikurt açar bu ne 31 sevdası arkadaş? Önceden Mete abi SMS onaylı kayıt sistemini önermişti foruma ama forumdakiler çok eksisi olduğunu belirttiğinden dolayı pek sıcak bakmamıştı olaya. Farklı bir çözüm yolu bulunamaz mı?
Onaylı üyelik gibi bir uygulama olmadan birden fazla üyelik kayıtlarını önlemek mümkün değil. Ancak üye olduktan sonra ilgili hesap yasaklanabilir. Onaylı üyelikte ise birden fazla üyelik açmak minimum seviyeye düşer. Onaylı üyelik uygulamasını arkadaşlar anonimliği kaldıracak endişesiyle haklı olarak istemiyorlar.
 

atheistprophet

Çaylak
Mesajlar
194
Tepki puanı
132
Düşünce
Ateist
Çözüm olarak; bir süre boyunca yeni üye olanları anonim olarak kalmalarını sağlamak mantıklı olabilir, en azından troll için böyle saçma hesap açamazlar. İletileri de düzgün ve troll değilse hesabı anonimlikten kaldırılır. Troll olayında ciddi bir düşüş yaşanabilir.
Bence forumda en az 2 gün mesaj atma yasağı gelmeli yeni üyelere, daha iyi olabilir.
 

llemar

☆☆
Deneyimli
Mesajlar
444
Tepki puanı
622
Düşünce
Ateist
Bu arada 31'e gülen var mı amk
Hocam şunu ailemin yanında maç izlerken görünce o kadar zor tutuyorum ki kendimi. Dakika olarak bile 31 yazınca bir kahkaha atmıyorum değil.(!)
FB_IMG_1620072711950.jpg
 

Son konular

Üst