Tunç Soyer sayesinde İzmir Venedik oldu ama nasıl Venedik?

Yoh Asakura18

☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Agnostik
Ben Ekrem İmamoğlu'nu sevmiyorum. Çünkü terörist Demirtaş'ın çizgisini beğendiğini açıkladıktan sonra gözümden düştü. Ve Ekrem İmamoğlu İstanbul'u gerçekten çok kötü yönetiyor, ve belediyecilikte Ekrem sınıfta kalmıştır. CHP'nin en başarılı belediye başkanları Mansur Yavaş ve Yılmaz Büyükerşen'dir. Diğerleri de çok iyi değildir.

jeezmortie

☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Satanist
Ekrem'in zamları ile devletin en âlâkası var? AKP beldiyelerinde ne ara oldu bu kadar zam furyası?,
Ya bence sen Tr de yaşamıyorsun. Kör olmak gerekiyor ya maaş artmıyor ama ihtiyaçların fiyatı artıyor. Geleceğin işsiziyim şu an mesela.(Sorumlusu da sizin gibi çomar tayfa.) Kendinizden nefret ettiriyorsunuz ha.

Entropyy

lll ☆☆☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
100 yılı eleştirmeye 1 dakika ayırıp 20 yıla üstüne üstlük koskoca partiden sadece 1 tane seçerek böyle eleştirmek? Melih Gökçek'i atarsan şimdi de :D CHP'de İstanbul'a da bakabilirsin :D

100 yıl iyimiş çomar :)

1610540213304.png

Ateist Uzaylı

Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Ee? Yalan olunca ne oldu? Bizi Fransa'ya şikayet etmesi de yalan de mi?
Bir çobanın köpeği varmış adıda çomarmış.

Ivar

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Yüzmeyeceksin o zaman. Ne saçma bir soru.

Konu cehakape yalandan horoz dövüşü ise, başka kapıya. Yiyen yesin afiyet olsun. Ben almıyorum.

Tanzaniya Cumhuriyeti Gukuk devletinin aynı çarkları hepsi. Aynı m*kun lacivertine rey vermeye niyetim yok. Akape gidici olduğu kesin olsa da. Yerine gelenin reel bireyin hakları odaklı evrim geçirebileceğine hiç olasılık vermiyorum. İntikam için birilerinin değirmenine su taşıyamam ayrıca. Bizden geçti, aklı olan bu ülkeye gerçekten insan haklarına dayalı bir sistem gelinceye kadar kendisine güvenli bir ülke arar. Bu ülkede azıcık bir umut ışığı görünmemektedir maalesef.

Yazan tarafından düzenlendi:

Ateist Uzaylı

Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Neyse goygoyu geçelim, şu arkadaşa tuzcu Melih Gökçek'i hatırlatalım ve sussun artık. Çok konuştu. :)
Her nekadar şuan İzmir'de yaşasamda çocukluğum Ankara'da geçti.
Meeeeelih denen sahtekardan önce Ankara'da Atatürk orman çiftliği vardı.
Orda kokoreççiler dönerciler vardı.
Ve bir hayvanat bahçesi vardı.
Hayvanat bahçesindeki hayvanları (özellikle maymunları) görmeyi izlemeyi çok severdim. Ve Ankara'nın bir kültürü vardı. İnsanlar oraya giderek hep hayvanları görüyordu. Hemde oranın bir yemek kültürü vardı.
Ta ki Meeelih denen sahtekar gidip oranın kültürünü bozana oradaki herşeyi yok edip anka park ı açana kadar...
Ki devlet izniyle bile yapmadı.
Okadar yolsuzlukta yaptı.
Ama hala tutuklu değil!

@PastayıSeven Al sana o çok sevdiğin akp nin Ankara'da yaptıkları.

Yazan tarafından düzenlendi:

TENTEN

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Apateist

Retrospective

lll ☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

Şikayetini bu bakanlıklara yapacaksın.

Belediye zurnanın son deliği.🙂
Şeyi hatırlattı bana bu. İBB'ye "ibne" demeye çalışırken bakanlığa sallayan taklacı güvercini. :D

PastayıSeven

Çaylak
Düşünce
Deist
Her nekadar şuan İzmir'de yaşasamda çocukluğum Ankara'da geçti.
Meeeeelih denen sahtekardan önce Ankara'da Atatürk orman çiftliği vardı.
Orda kokoreççiler dönerciler vardı.
Ve bir hayvanat bahçesi vardı.
Hayvanat bahçesindeki hayvanları (özellikle maymunları) görmeyi izlemeyi çok severdim. Ve Ankara'nın bir kültürü vardı. İnsanlar oraya giderek hep hayvanları görüyordu. Hemde oranın bir yemek kültürü vardı.
Ta ki Meeelih denen sahtekar gidip oranın kültürünü bozana oradaki herşeyi yok edip anka park ı açana kadar...
Ki devlet izniyle bile yapmadı.
Okadar yolsuzlukta yaptı.
Ama hala tutuklu değil!

@PastayıSeven Al sana o çok sevdiğin akp nin Ankara'da yaptıkları.
Melih Gökçek'i Erdoğan zaten ihraç etti. 20 yıllık kos koca partiden 1-2 tane adam cımbızlayarak sabah akşam eleştirip duruyorsunuz. Anlayın artık, her adam AKP'den diye AKP kötü diye bir şey yoktur.

Son konular