Ülkemizi Atatürk mü kurdu?

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Tayyip dediğin adam Yahudinin teki. 16 yıldır istikrarlı bir iktidar diyosun. Ulan adam oturdu gitmiyor. Ülkenin anasını bellediniz. Yolu bulan kaçıyor ülkeden. Atalarımızın yüzünü başarıyla kızartıyorsunuz. Bakalım daha nereye kadar böyle gideceksiniz.

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Tayyip dediğin adam Yahudinin teki. 16 yıldır istikrarlı bir iktidar diyosun. Ulan adam oturdu gitmiyor. Ülkenin anasını bellediniz. Yolu bulan kaçıyor ülkeden. Atalarımızın yüzünü başarıyla kızartıyorsunuz. Bakalım daha nereye kadar böyle gideceksiniz.
Bir kere 18 yıldır iktidarda. Senden isteğim şu : Ülkenin anasını bellediğimize dair örnek veril misin?

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Yahudi üstün cesaret ödülünden dolayı olabilir.
Ama ABD başkanlarına da minnettarlıklarından dolayı vermişlikleri olmuş.
İlk alan Müslüman kişi ayrıca
Yav iyi de o ödülü geri çektiler. Çünkü Kudüs olaylarından dolayı. Daha iktidarda yokken verilmişti sanırsam.

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
İspatı? Kime ne kimin dininden?
Dünyada bu kadar Hristiyan nüfusun olma sebebi sömürgeci devletlerin diğer ülkelerin dinini değiştirmesi. Eğer bir millet dinini değiştirmişse tarihini de değiştirir. Aynısı dil için de geçerlidir. Bu şekilde isyan etmelerini önlerler. Çünkü dillerini ve dinlerini değiştirdiklerinden Milliyetçilik ve Dincilik akımına kapılmazlar.

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Sen dinsizlik saçmalığını kenara fırlatmadıkça at gözlüğünü kenara asla koyamazsın! O cephanelerin miktarından haberin var mı ki "birkaç" diyorsun. Bir kere o kadar saçmalamışsın ki. Başlayalım :

1-Burada haklılık meselesi yok ki. (Sözde) Bir taraf vatanını savunmaya çalışıyor, diğer taraf ise onların vatanını sömürmeye. Kendi genişliğinden 114 kat daha fazla sömürü toprağı bulunan İngilizler "Atatürk haklı" diyemez zaten. Hem bunla âlâkalı bir tane kaynak atar mısın?

2-Adam kol kola giriyor ve senin tepkin bu mu? Erdoğan tarihten beri gelen bir düşman ile kol kola girse her yerde söylersin. Buradan bile kimin "YUNAN DOSTU" olduğu anlaşıldı ama dinsiz bir insan asla at gözlüğünü çıkaramaz! Trablusgarp Antlaşmasında İtalyanlar aslında 12 Adayı bırakacaktı ama Balkan Savaşı başladığında Gayri Resmi işgal ettiler. Normalde Lozan'da Yunanlara bırakmayıp alabilirdik. Şu an o 12 Ada yüzünden Doğu Akdeniz'de ne oluyor biliyor musun? Buradan bile anlaşıldı kim kimin dostu!

Kurtuluş Savaşının tek gerçeği ŞEHİTLERDİR!
Salak olduğunu anlayınca sanırım DemoKratos seni engellemiş. Mesajlarını görmüyor. :)

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Salak olduğunu anlayınca sanırım DemoKratos seni engellemiş. Mesajlarını görmüyor. :)
Tartışmadan kaçmak isteyen... :D
Bir adam dervişe demiş ki : "Sana cahil diyenlere neden 'Tamam' deyip geçiyorsun?"
Derviş : "Cahile laf anlatılmaz."
Adam : "Olur mu öyle şey!? Karşı çıksana!!"
Derviş : TAMAM

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Tartışmadan kaçmak isteyen... :D
Bir adam dervişe demiş ki : "Sana cahil diyenlere neden 'Tamam' deyip geçiyorsun?"
Derviş : "Cahile laf anlatılmaz."
Adam : "Olur mu öyle şey!? Karşı çıksana!!"
Derviş : TAMAM
Salak olanları engelliyor sadece. Önceden engellemiyordu. Ama senden daha beteri geldi, adamın açtığı tüm konuları spama boğdu, baltaladı, o da engelliyor artık, ne yapsın? Senin gibi bir salakla mı uğraşsın?
Sayar mısın? Pardon, kopyala hadi :D
Ekmek 2 lira oldu hıyar herif ekmek 2 lira olur mu? Makarna yiye yiye beynin kalmamış senin.

Baban kömür alıyor mu AKP'den? Trollüğe geç istersen...

Her AKP'linin Atatürk karşıtı olması ve bir de Müslüman olmaları ne tesadüf... :)

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Salak olanları engelliyor sadece. Önceden engellemiyordu. Ama senden daha beteri geldi, adamın açtığı tüm konuları spama boğdu, baltaladı, o da engelliyor artık, ne yapsın? Senin gibi bir salakla mı uğraşsın?

Ekmek 2 lira oldu hıyar herif ekmek 2 lira olur mu? Makarna yiye yiye beynin kalmamış senin.

Baban kömür alıyor mu AKP'den? Trollüğe geç istersen...

Her AKP'linin Atatürk karşıtı olması ve bir de Müslüman olmaları ne tesadüf... :)
Dediklerime ilminiz ile cevap veremediğiniz anca aşağılayarak cevap veriyorsunuz. Küfürlerinizi size iade ediyorum ve dinimin hoş görüyü emrettiğini söyleyerek devam ediyorum :

Ekler

• Alım gücü 4.PNG
    Alım gücü 4.PNG
    584.9 KB · Görüntüleme: 24

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
ve dinimin hoş görüyü emrettiğini söyleyerek devam ediyorum :
Dinin beni öldür diyor salağa bak hem dinini bilmiyor hem ekonomiyi bilmiyor.

Harbiden salaksın sen ha. Bunu da sen bu forumdan gidene kadar söyleyeceğim. Atatürk'e karşı bu kadar rahat iftira atıyor ve dil uzatıyorsan, sana bunun 10 kat kötüsünü söylesem yine hakkımdır!

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Alım gücünü karın doyurmak sanıyo la bu.. Vah anam vah. Rabbimiz sizin gibi Kuran üzerinden insanları sömüren ve ona destek çıkanların vay haline diyor. Yetim hakkı yiyorsunuz, öteki tarafta da büllüğü yemezsiniz inşallah.

@6lack de Furor Ekmeği s*tir ettim. Ara ara açar ağlarım,

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Alım gücünü karın doyurmak sanıyo la bu.. Vah anam vah. Rabbimiz sizin gibi Kuran üzerinden insanları sömüren ve ona destek çıkanların vay haline diyor. Yetim hakkı yiyorsunuz, öteki tarafta da büllüğü yemezsiniz inşallah.

@6lack de Furor Ekmeği s*tir ettim. Ara ara açar ağlarım,
%92'si lüks telefon kullanan halkın %50'sinin ekmek bulamadığını biliyor muydun :D

Son konular

Son mesajlar