Ülkemizi Atatürk mü kurdu?

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Dinin beni öldür diyor salağa bak hem dinini bilmiyor hem ekonomiyi bilmiyor.

Harbiden salaksın sen ha. Bunu da sen bu forumdan gidene kadar söyleyeceğim. Atatürk'e karşı bu kadar rahat iftira atıyor ve dil uzatıyorsan, sana bunun 10 kat kötüsünü söylesem yine hakkımdır!
Atatürk'ün Genel Sekreterinin sözünü atıyorum
İftira sayılıyor
Alım gücünü atıyorum
Ekonomi bilgisi yok sayılıyorum
Din hakkında sayfalarca yazı yazıyorum
Yobaz oluyorum
1)GSYH 200 milyar dolardan, 750 milyar dolara çıkar.
2)Kişi Başı gelir 3 bin dolardan 9 bin dolara çıkar ve 13. oluruz.
3)Konut satışı %124 artar ama halk ekmek yiyemez.
4)Araba satışı %54 artar ama halk soğan bulamaz.
5)Ülkenin %92'si telefon kullanır ama halk patetes bile bulamaz.
6)Türk tarihinden birisini överiz, "Atatürk'ün yanında sıfır" derler.
7)PKK'ya operasyon yaparız, PKK'cı oluruz.
8)FETÖ'ye operasyon yaparız, FETÖ'cü oluruz. 9)Ağaç dikeriz, "kurur" derler.
10)Doğalgaz bulunur, "halka yaramaz" derler.
11)"YoL YaPtI" derler, TOGG yaparız.
12)"FaBrİkA KaPatTı" derler, OSB sayısını 3 katına çıkar.
13)İslam'ı koruruz, "gerici" derler.
14)Kongresinde PKK marşı okutan (HDP) ile ittifak yaparlar, bize "Atatürk düşmanı" derler. 15)Batı'nın bilimini alırmış gibi yaparak kültürünü alırlar, "çağdaş CHP" derler.
16)Atatürk'ün gerçek yüzünü söyleriz, "deli" derler.
17)Kürtçe kanal açarız, "Kürtçeyi yasakladı" derler.
18)Batı demokrasisine hayran olurlar, onlar gibi çoklu baroya geçerken karşı çıkarlar.
19)Bir adamı sevmeyen kişiye 36 tane dava açarlar.
20)İçlerinden onlarca tecavüz skandalı çıkar, 1 tane "müslüman" birine tecavüz eder. 2 milyara suç atarlar.
21)Nutuk karın doyulur diye Türkmenlere Nutuk gönderirler.
22)Nutuk Arapça olur ama Ezan Arapça olursa biz "Arap sevici" oluruz.
23)Camii açılır, "Şeriat geldiiii" derler. 24)Bütün yabancı medya İHA'ları över ama bunlar "çöp ya" derler.
25)Doğu Akdeniz için Libya'da oluruz, "Libya'da ne işimiz var?" derler.
26)Fransa'ya bizi şikayet ederler, "En âlâ Milliyetçiyiz." derler.
27)Cumhuriyetçiyiz derler, "Gezi barışçıl bir halk direnişiydi." derler.
28)Erdoğan'a "diktatör" derler, annesine söverler.
Biz yaptıkça onlar da derler... derler... derler... derler...
yaparız... yaparız...
CHP Sinop Milletvekili : Siz doğru yapsanız da biz muhalefet ederiz."

sef----

Çaylak
Düşünce
Bağımsız
Bakmayan göremez zaten :D https://belgelerlegercektarih.com/2015/03/08/ataturk-doneminde-okullarda-darwinizm-okutuluyordu/ Buraya bakarsan o zamanın hangi ders kitabından anlatıldığı da deniliyor. Adı üstün de : BELGELERLE GERÇEK TARİH
Siz hala bu siteden mi fikir ediniyorsunuz??????? İnanılmaz,az biraz tartışma yapsanız,baksanız bu sitenin ne kadar sahtekar,üçkağıtçı sahte belge veya söz kırpıcı olduğunu görürsünüz.Yada bilerek bu sitedekileri sunarak birbirine düşürmeye veya Atatürk düşmanı yapmaya çalışıyorsunuz,neden olmasın.

atıp tuttuğu konuların uzmanları soru sorduğunda direkt engelleyen tip. atatürk ve türkiye cumhuriyeti anayasası düşmanı olanların bir bölümünün kimlere çalıştıkları, hangi davalarda hangi belgeleri nasıl ürettikleri fetocu temizliği esnasında ortaya çıktı. diğerlerininki de ortaya çıkar zamanla. bu ülke sahipsiz değil.

atatürk'ün mason olmadığını kendi belgeleriyle ve atatürk'ün pragmatist yönüyle açıkladığım yorumu blogunda yayınlamamıştır. kendisi sadece bilgisi az olan atatürkçü vatandaşların yorumunu yayınlamaktadır. gerçekleri yüzüne çarpan insanlardan kaçıp kendisi gibi büyük resimci, temeli olmayan safsatalara inanan insanlara hitap etmektedir. aslında ciddiye alınacak fikirleri yoktur fakat bizim toplumumuzun komplo teorilerini gereğinden fazla ciddiye almasından ülkemizde prim yapabilmektedir.

Zamanında ben de bu sayfaya bakıp ''Way be ne yapmış atam'' diyordum fakat durum hiç de öyle değil.
Bu site sahtekar Popcornun varisi bir site,artık beyniniz gram çalışıyorsa bu siteden Atatürkü öğrenmeye kalkmayın.Kurban olayım çok basit Atatürk düşmanından nasıl Atatürk öğreniceksin?

Komik çocuk bide ''belgelerle gerçek tarih'' diye koskoca yazmış:DDD

Kurban olayım arkadaşlar lütfen şöyle sitelerden bakmayın,hepsi çürütülmüş yarım yamalak şeyler.Zaten üstteki yorumlarda da hiç uzman yorumu olmadığını yarım yamalak atatürkçülerin sözlerini paylaştığını göreceksiniz.Yazmanında ben de kapılmıştım fakat inanın sahtekarlıktan başka bir şey değil bunların yaptıkları açık ve net.Umarım arkadaş bilmiyodur yani,bildiği halde bu işleri yapıyorsa durum açık ve net.

Yazan tarafından düzenlendi:

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Aynı ülkemiz* gibi, insanlarının da ne kadar borç içinde olduğunu biliyor muydun? :D
Aha!!! Ekonomi bilgisi sıfır olan birisi daha :D
1-Ülkelerin borçları önemli değildir. Önemli olan o ülkelerin borçlarını taksitlere yetiştirebilmesidir. ABD'nin borcu GSYH'sinin toplam %125 üstünde. Ama adamlar sıkıntı çekmemekte. Biz de öyleyiz. https://tr.wikipedia.org/wiki/Dış_borca_göre_ülkeler_listesi
2-İllâ ki de borçlu olanlar var ama herkesin borçlu olduğunu nereden biliyorsun?? Çünkü telefon her ne kadar ihtiyaç olsa da Samsung ve İphone ihtiyaç değil. Hadi diyelim borçlular. Telefondan borçlanmaları yetmezmiş gibi neden araba ve ev alıyorlar? Çünkü araba ve konut satışı 2 katına çıktı bu yıl.

Goebbels

☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
1-Ülkelerin borçları önemli değildir. Önemli olan o ülkelerin borçlarını taksitlere yetiştirebilmesidir. ABD'nin borcu GSYH'sinin toplam %125 üstünde. Ama adamlar sıkıntı çekmemekte. Biz de öyleyiz. https://tr.wikipedia.org/wiki/Dış_borca_göre_ülkeler_listesi
2-İllâ ki de borçlu olanlar var ama herkesin borçlu olduğunu nereden biliyorsun?? Çünkü telefon her ne kadar ihtiyaç olsa da Samsung ve İphone ihtiyaç değil. Hadi diyelim borçlular. Telefondan borçlanmaları yetmezmiş gibi neden araba ve ev alıyorlar? Çünkü araba ve konut satışı 2 katına çıktı bu yıl.
Ulan adam, doğalgaz faturası uçmasın diye evde hırkayla geziyoruz sen diyorsun ki ülke taksitlere yerleşmiş. Dolar artarken yaptığınız zamları düşünde neden geri çekmiyorsunuz? Sadece doğalgaza ve elektriğe gelen zammın ne kadar olduğunu biliyor musun? Herkes salak bir siz akıllısınız a..

Entropyy

lll ☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Ulan ekonomisi iyi olan ülke milletine iban verir bize para yardımı yapın der mi sığır.
Avrupada devlet millete yardım ediyor bizim hükümet milletten istiyor.

llemar

Çaylak
Düşünce
Ateist
Kurtuluş Savaşının benim gözümde tek gerçeği ŞEHİTLERDİR! Çünkü Atatürk'ün Genel Sekreterliğini yapmış olan Tarihçi Yusuf Hikmet Bayur bile, Türk Tarih Kurumu tarafından basılan eserinde Ingilizler’in M. Kemal’e cephane getirdiğini yazmaktadır. (sayfa 95)
Aga mal mısın? Tamam Atatürk'e gelip cephane vermiş olabilirler. Ama Atatürk bu mermileri askere vermemezlik mi yaptı? Ya da askere gidip alın oyuncak tabanca mermisi diye bilye verdi kendi de gerçek mermiler mi kullandı? Ne demeye uğraşıyorsun anlamıyorum.

minerva

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Apateist
Aga mal mısın? Tamam Atatürk'e gelip cephane vermiş olabilirler. Ama Atatürk bu mermileri askere vermemezlik mi yaptı? Ya da askere gidip alın oyuncak tabanca mermisi diye bilye verdi kendi de gerçek mermiler mi kullandı? Ne demeye uğraşıyorsun anlamıyorum.
bunu diyor.
1606126740390.png

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Atatürk'ün Genel Sekreterinin sözünü atıyorum
İftira sayılıyor
Alım gücünü atıyorum
Ekonomi bilgisi yok sayılıyorum
Din hakkında sayfalarca yazı yazıyorum
Yobaz oluyorum
1)GSYH 200 milyar dolardan, 750 milyar dolara çıkar.
2)Kişi Başı gelir 3 bin dolardan 9 bin dolara çıkar ve 13. oluruz.
3)Konut satışı %124 artar ama halk ekmek yiyemez.
4)Araba satışı %54 artar ama halk soğan bulamaz.
5)Ülkenin %92'si telefon kullanır ama halk patetes bile bulamaz.
6)Türk tarihinden birisini överiz, "Atatürk'ün yanında sıfır" derler.
7)PKK'ya operasyon yaparız, PKK'cı oluruz.
8)FETÖ'ye operasyon yaparız, FETÖ'cü oluruz. 9)Ağaç dikeriz, "kurur" derler.
10)Doğalgaz bulunur, "halka yaramaz" derler.
11)"YoL YaPtI" derler, TOGG yaparız.
12)"FaBrİkA KaPatTı" derler, OSB sayısını 3 katına çıkar.
13)İslam'ı koruruz, "gerici" derler.
14)Kongresinde PKK marşı okutan (HDP) ile ittifak yaparlar, bize "Atatürk düşmanı" derler. 15)Batı'nın bilimini alırmış gibi yaparak kültürünü alırlar, "çağdaş CHP" derler.
16)Atatürk'ün gerçek yüzünü söyleriz, "deli" derler.
17)Kürtçe kanal açarız, "Kürtçeyi yasakladı" derler.
18)Batı demokrasisine hayran olurlar, onlar gibi çoklu baroya geçerken karşı çıkarlar.
19)Bir adamı sevmeyen kişiye 36 tane dava açarlar.
20)İçlerinden onlarca tecavüz skandalı çıkar, 1 tane "müslüman" birine tecavüz eder. 2 milyara suç atarlar.
21)Nutuk karın doyulur diye Türkmenlere Nutuk gönderirler.
22)Nutuk Arapça olur ama Ezan Arapça olursa biz "Arap sevici" oluruz.
23)Camii açılır, "Şeriat geldiiii" derler. 24)Bütün yabancı medya İHA'ları över ama bunlar "çöp ya" derler.
25)Doğu Akdeniz için Libya'da oluruz, "Libya'da ne işimiz var?" derler.
26)Fransa'ya bizi şikayet ederler, "En âlâ Milliyetçiyiz." derler.
27)Cumhuriyetçiyiz derler, "Gezi barışçıl bir halk direnişiydi." derler.
28)Erdoğan'a "diktatör" derler, annesine söverler.
Biz yaptıkça onlar da derler... derler... derler... derler...
yaparız... yaparız...
CHP Sinop Milletvekili : Siz doğru yapsanız da biz muhalefet ederiz."
AKP'li, Müslüman ve bir aptal.

Yaşamın sizin gibi aptal ve düşük yaşam formlarında olması ne kadar talihsiz.
Bir de bu düşük yaşam formunuza rağmen Atatürk gibi bir adama dil uzatabileceğinizi düşünmeniz...

Sen forumdan gidene kadar diyeceğim demiştim, Ata'ma iftira edene, tekrar: Sen bir salaksın.

Retrospective

lll ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
%92'si lüks telefon kullanan halkın %50'sinin ekmek bulamadığını biliyor muydun :D
Aynı ülkemiz* gibi, insanlarının da ne kadar borç içinde olduğunu biliyor muydun? :D
O adamların telefon almak için neleri feda ettiklerini bilmiyor. :D

Telefon almayı fazla görüyor adama, telefon oğlum bu. Telefon aldı millet diye ekonomik durum iyiymiş.
iPhone Batı'da klozet parası kadar oğlum, kendine gel kendine!

TENTEN

☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Panteist
Bunu bizzat Atatürk'ün genel sekreteri diyor ama. Aynı zamanda da savaşırken etek ve çarşaf giymiyordu ki Osmanlı ordusu. Modernleşmek kılıkla değil, bilimle olur. Tayyip ile Esad'ın arası eskiden iyiydi ama bu Tayyip'e laf olarak söylenilemez. Günümüz dış siyasetinde bazı ülkeler bazı konularda aynı fikirde, diğer konularda ise karşıt görüşte. Suriye'de şu an 2 tane terör örgütü bir şehirde savaşırken, diğer şehirde dostlar.
o zaman sorunun ne kıyafet devrimi ile ilgili?
Tuzağa çok kolay düştün. :)
Batılaşma hareketi II.Mahmut ile başlamıştı zaten.

O verdiğin resimde ingiliz subaylarının tam adı yazmıyor.
Ne kadar silah gönderdikleride yazmıyor.
Silah aktarımı varsa bu resmi yolla mı yapıldı yoksa gayri resmi yollamı yapıldı?
Amerika çine mesela ambargo koyuyor.Sende amerikan şirketisin.Bu ambargodan zarar görüyorsan Amerikanın ambargosunu takar mısın?
Suriyeye gönderilen mit tırlarını jandarma engellemedi mi? :)
çıkar için anasını babasını bile satar kapitalist düzende.

DemoKratos

Vl ☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İngilizler "Atatürk haklı" diyemez

Anlaşıldı sen okuduğunu anlama özürlüsün. Bir kaç İngiliz subayın çıkıp Atatürk haklı demesi olasılığı İngilizler Atatürk haklı demişler anlamına mı gelir?

Ben nereden bileyim hangi İngiliz subayı kime, niye, kaç tane mermi vermiş yahu?! Şunun lafını etmek lüzumsuzluğu dibi artık. Seni yeterince insan yerine koydum. Ama sen insan yerine konmaya layık olmadığını gösterdin.

Sana kalsa müşrik avı başlatıp müşrikleri gördüğün yerde öldürmek gerek. İnsan olmayanla muhatap olunmaz. İnsan olmadığınızı her zaman her yerde kanıtlamak zorundasınız siz.

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Ulan ekonomisi iyi olan ülke milletine iban verir bize para yardımı yapın der mi sığır.
Avrupada devlet millete yardım ediyor bizim hükümet milletten istiyor.
Ülkemizi Avrupa ile kıyaslayıp Erdoğan'ın 18 yılda resmen her alanda 3 kat ilerlemesini ört-bas edenler lütfen şunlara bir cevap versin : a)Almanya dev dev arabalar üretirken, biz değil miydik test sürüşünde benzini bittiğinde Devrim arabasını rafa kaldıran? b)Japonya dev dev teknoloji firmaları açarken, biz değil miydik baş örtüsünü yasaklayan? c)ABD süper güç olurken, biz değil miydik Nuri Demirağ uçak fabrikasının kapatan? Şimdi bu 100 yıllık ülkenin son 20 yılını Erdoğan yönetmiş. Pekii bu saydıklarımın kaçı Erdoğan zamanında gerçekleşti? Eğer 80 yılda da Erdoğan gibi uzun adamlar başta olsaydı şu an cidden de "uçuyor" olurduk!!!

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
Anlaşıldı sen okuduğunu anlama özürlüsün. Bir kaç İngiliz subayın çıkıp Atatürk haklı demesi olasılığı İngilizler Atatürk haklı demişler anlamına mı gelir?

Ben nereden bileyim hangi İngiliz subayı kime, niye, kaç tane mermi vermiş yahu?! Şunun lafını etmek lüzumsuzluğu dibi artık. Seni yeterince insan yerine koydum. Ama sen insan yerine konmaya layık olmadığını gösterdin.

Sana kalsa müşrik avı başlatıp müşrikleri gördüğün yerde öldürmek gerek. İnsan olmayanla muhatap olunmaz. İnsan olmadığınızı her zaman her yerde kanıtlamak zorundasınız siz.
Bilmediğini itiraf ediyorsun ve bilmediğin bir şeyi savunuyorsun... Seninle de muhatap olunmaz.

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
o zaman sorunun ne kıyafet devrimi ile ilgili?
Tuzağa çok kolay düştün. :)
Batılaşma hareketi II.Mahmut ile başlamıştı zaten.

O verdiğin resimde ingiliz subaylarının tam adı yazmıyor.
Ne kadar silah gönderdikleride yazmıyor.
Silah aktarımı varsa bu resmi yolla mı yapıldı yoksa gayri resmi yollamı yapıldı?
Amerika çine mesela ambargo koyuyor.Sende amerikan şirketisin.Bu ambargodan zarar görüyorsan Amerikanın ambargosunu takar mısın?
Suriyeye gönderilen mit tırlarını jandarma engellemedi mi? :)
çıkar için anasını babasını bile satar kapitalist düzende.
2. Mahmut döneminde Batılaşma başladı ama o başka, bu başka. 2. Mahmut ülkesini güçlendirmek ve Batı'ya yetişmek için yapıyordu. Aynı zamanda da İngilizler'den de destek almamıştı. Atatürk'ün genel sekreteri diyor. Sence gayri resmî mi? Ne kadar geldiğini demiyor. Suriye'ye giden MİT tırlarını durduran savcı şu an kim? Jandarma neden engellemiş? Bir söyler misin? Daha olayı yanlış biliyorsun.

PastayıSeven

Ayrıldı
Düşünce
Sünni
AKP'li, Müslüman ve bir aptal.

Yaşamın sizin gibi aptal ve düşük yaşam formlarında olması ne kadar talihsiz.
Bir de bu düşük yaşam formunuza rağmen Atatürk gibi bir adama dil uzatabileceğinizi düşünmeniz...

Sen forumdan gidene kadar diyeceğim demiştim, Ata'ma iftira edene, tekrar: Sen bir salaksın.
Cevaplayamayınca küfür etmeniz normal. Klasik muhalif. Ülkemizin çağdaşları böyleyse RECEP TAYYİP ERDOĞAN gibi yabancı devlet adamlarının bile takdir ettiği birisi ülkeyi kurtaramaz.

Son konular