Uyku

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Yaklaşık 1_2 yıldır 2 saatten az uyuyorum ancak uykusuz hissetmiyorum ve uyuyamıyorum hatta 3 gündür hiç uyumadım ancak uykusuzluk hissetmiyorum bunun sebebi nedir ?
bu normalmi ?

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Ve uyuduğumda alarm kurmadan bile uyandığımda saate baktığımda 2 saat bile uyumadığımı görüyorum

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Ve uyuduğumda alarm kurmadan bile uyandığımda saate baktığımda 2 saat bile uyumadığımı görüyorum
Efendim, bunlar yaşlılık belirtisinin başlancı.😁
Bunun hem iyi hem kötü yanı var.
Alarma falan gerek kalmıyor, çünkü habire kendiniz alarmdasınız.
Kötü yanı ise deliksiz bir uykuya hasret kalıyorsunuz.

minerva

☆☆
Deneyimli
Düşünce
Apateist
Başka bir yerde yatmayı dene. Odanda değil de mesela salonda. Tabii kide zifiri karanlıkta uyu.

Charles Dawkins

☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Kıskanılacak bir şey doğrusu :)
Ama şu var şimdi 22 saatini nasıl değerlendiriyorsun ? Boş boş internette gezerek mi ders çalışarak kitap okuyarak vs mi? Eğer ikincisi ise çok iyi yoksa uyumamak ileride belki sıkıntı yaratabilir hatta doktora görün bir ne olur ne olmaz.

amca.

Deneyimli
Düşünce
Tengrici
Bende öyle olsam keşke, uyu uyu günden zaman kalmıyor. Bol bol kitap oku vaktini değerlendir.

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Kıskanılacak bir şey doğrusu :)
Ama şu var şimdi 22 saatini nasıl değerlendiriyorsun ? Boş boş internette gezerek mi ders çalışarak kitap okuyarak vs mi? Eğer ikincisi ise çok iyi yoksa uyumamak ileride belki sıkıntı yaratabilir hatta doktora görün bir ne olur ne olmaz.
Saydıklarından üçüde

Son konular