VATAN

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
VATANımız bizim herşeyimizdir o olmazsa her şeyimiz yok olur ve şuan tayyip herşeyimizi yok ediyor bilmem farkında mısınız !
dolar :7,99
işsizlik: yüzde 13,4
Bilim ve teknoloji : 0
Eğitim sistemimiz berbat bu liste böyle uzar gider
Peki bütün bunlar neden oluyor
çünkü biz
ATAMIZIN DEĞERİNİ BİLMEDİK
ATAMIZ bilime önem verdi biz umursamadık
Atamız laik ve çağdaştı biz gerici ve m*hafazakardık
ATATÜRK eğitime önem verdi biz umursamadık
biz derken halkımızı kastediyorum beynimiz okadar uyuşturulmuştu ki ATAMIZIN değerini bilemedik
Daha yeni yeni uyanmaya başladık !
DAHA YENİ YENİ
ATAMIZIN DEĞERİNİ daha yeni yeni anladık ve akp hükümeti arap zırvalarıyla halkımızın cahilliğini kullanarak ülkeyi 20 yıl yönetti
Uyanın artık VATANIMIZI yamyam akp lilerden kurtarmanın vakti geldi hatta geç bile artık bunu anlayın uyanın
Daima Atatürkü sacunacaksınız ülkenin tek kurtuluşu bu
Screenshot_20201116-003451.png

daima VATAN daima ATATÜRK

Yazan tarafından düzenlendi:

Retrospective

lll ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Ama başka bir açıdan bakacak olursak, adamlar bizi Atatürk'e ve vatana o kadar hassaslaştırdılar ki, Atatürk'e en ufak laf edeni sanal olarak öldürüyoruz. Direkt çok fena bir linç ve saldırı dalgası yiyor.

Çünkü herkes Atatürk'e karşı oynanan şeylerin farkında ve tahammülü kalmamış!

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Ama başka bir açıdan bakacak olursak, adamlar bizi Atatürk'e ve vatana o kadar hassaslaştırdılar ki, Atatürk'e en ufak laf edeni sanal olarak öldürüyoruz. Direkt çok fena bir linç ve saldırı dalgası yiyor.

Çünkü herkes Atatürk'e karşı oynanan şeylerin farkında ve tahammülü kalmamış!
Daha yeni yeni ATAMIZIN değerini anlamaya başladık

Retrospective

lll ☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Daha yeni yeni ATAMIZIN değerini anlamaya başladık
Şahsen benim artık hiçbir şeye tahammülüm kalmadı. Aptallığın zirvesini, şerefsizliğin zirvesini, kimliksizliğin zirvesini bu ülkede gördüğüm için her şeyden soğudum. Ben eskiden gerçekten sabırlı bir insandım.

Ama artık Atatürk'e laf eden, gelip Ateistler hakkında salakça konuşan, gram ekonomiden anlamayıp Tayyip güzellemesi yapanlara sayıyorum direkt. Eskiden olsa bu adamlara açıklardım durumu...

Kurunun yanında yaş da eğilir deniyordu sanırım. Bunların cahilliğinin cezasını biz çekiyoruz.

Demokrasi gerçekten boş iş.

Science

☆☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Şahsen benim artık hiçbir şeye tahammülüm kalmadı. Aptallığın zirvesini, şerefsizliğin zirvesini, kimliksizliğin zirvesini bu ülkede gördüğüm için her şeyden soğudum. Ben eskiden gerçekten sabırlı bir insandım.

Ama artık Atatürk'e laf eden, gelip Ateistler hakkında salakça konuşan, gram ekonomiden anlamayıp Tayyip güzellemesi yapanlara sayıyorum direkt. Eskiden olsa bu adamlara açıklardım durumu...

Kurunun yanında yaş da eğilir deniyordu sanırım. Bunların cahilliğinin cezasını biz çekiyoruz.

Demokrasi gerçekten boş iş.
Aynen

Son konular