1. 1 dakikada üye olup sitede yazmaya başlayabilirsiniz
  anında üyelik için TIKLA

Wonderland İsveç

'Yobaz Haber' forumunda Furkan tarafından 5 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

 1. Furkan

  Furkan Üye

  Mesaj:
  146
  Alınan Beğeniler:
  106
  Cinsiyet:
  Erkek
  Düşünce:
  Sünni

  Özel Mesaj
  evet arkadaşlar,
  ülkemizde ensar vakfında görev alan bir öğretmenin tecavüz ve taciz ettiği öğrencilerin acısı yaşandı ve kuran kursunda 17 yaşındaki kuran öğreten genç tarafından tecavüze uğrayan çocuk acısı yaşandı.üzümden çok bağcıyı dövmek isteyenlerin ,ensar vakfı ndan dolayı pedofili ve tecavüz olaylarının yaşandığı kurumların kapatılması hakkındaki tutumları konusunda ,muhassır medeniyetin tepe noktası olan ,bizim muhalif olsun ,iktidar olsun ,herkesin gıbta ettiği wonderland ülke olan isveç de bu gibi olaylara karşı nasıl tepki veriliyor onu inceleyeceğiz.


  isveç,cinsel saldırının en çok yaşandığı ülkeler sıralamasında güney afrikadan sonra 2. sırada geliyor günümüz dünyasında..
  ayrıca ,avrupada cinsel saldırı suçu işleyen faillere ceza verilmesi konusunda en düşük mahkumiyet oranına sahip.

  mesela 12 yaşında bir kız çocuğuna tecavüz eden göçmen bir somalilinin 180 saat kamu hizmeti cezası alması,

  http://www.vdare.com/posts/somalian-in-sweden-rapes-12-year-old-gets-community-service

  daha ilginç olanı ise tecavüze uğramıs erkekler için açılan bir tedavi merkezi bile var isviçrede ve dünyada bu konuda bir ilk.

  http://www.thelocal.se/20150617/sweden-announces-first-centre-for-raped-men

  2007 yılında ise, 15 yaşından büyük olanlara karşı(kadın,çocuk,erkek dahil) 3500 tecavüz olayı bildirilmiş ,9.5 mılyon nüfusa sahip olan bu ülkede.yani hergün nerdeyse 10 tane tecavüz olayı yaşanmış..

  isveç'de saldırı,şiddet ve tehdit yoluyla cinsel ilişkiye zorlama ve tecavüz için en az 2 en çok 6 yıl hapis cezası veriliyor.

  2006 yılında 10.000 kişi ile yapılan anket-görüşme sonucu elde edilen sonuçlar ise biz barbar türkler açısında çok şaşırtıcı,

  10.00 kişi arasında;
  -yüzde 1.6 oranında ,cinsel saldırıya uğrayan kadınlar..
  -yüzde 0.3 oranında ,cinsel saldırıya uğrayan erkekler..
  -yüzde 4.9 oranında ,cinsel saldırıya uğrayan 16-24 yaş arasında kadınlar..
  gibi istatistiki oranlar ile günümüz türkiyesine her dalda olduğu gibi bu daldada geride bırakan bir isveç var,
  kaynak :


  yine isveçin västra götaland bölgesinde ,
  binde 5 oranında, 15 yaşına kadar herhangi cinsel saldırıya uğrayan kızlar -
  onbinde 8 oranında, 15 yaşına kadar cinsel saldırıya uğrayan erkekler
  kaynak:


  pedofili konusunda ise medeniyetin bulutlar üstünde gezdiği nüfusunun yüzde 45 i agnostik yüzde 34 ü ateist olan isveç de,

  günlük çocuk bakıcılığı yapan 40 yaşında bir adamı ,1-3 yaş arası 4 bebeğe tecavüz etmesi ve 20 bebeğide cinsel tacizde bulunup,
  kendi kamerası ile çekmesi yüzünde 6.5 yıl hapis cezası ve 188.000 dolar para cezası alıyor

  http://www.thelocal.se/20151212/swedish-court-jails-daycare-worker-for-24-toddler-rapes-sex-assaults

  ya da pedofili olan bir adamın, 5 yaşında çocuğu evlatlık edinmesi (komşunun kızına taciz ,14 yaşındaki bir kıza tecavüz suçlaması bulunan biri )

  http://www.thecommentator.com/article/4406/_liberal_sweden_allows_paedophile_to_adopt_a_child

  yada 11-20 yaş arası 68 çocuğa cinsel tacizde bulunan ateistimiz...

  http://speisa.com/modules/articles/...ost-comprehensive-online-pedophilia-case.html

  daha fenası ise isveç liberal partisini gençlik kollar, 15 yaşından büyüklerde ensest ilişki ve ölü bedenle seksin yasalaşması önerisinde bulunmuş

  http://www.breitbart.com/london/2016/02/25/young-swedish-liberals-want-legalise-incest-necrophilia/

  bu araştırmam sonucu,oldukça yüksek pedofili ve tecavüz oranına sahip olan isveç de, bu konu hakkında yayınlanan haberlerin azlığına rağmen özellikle nordic-iskandinav ülkelerinde bu konuda yapılan araştırmaların fazlalığı dikkatimi çekti..

  ayrıca bulabildiğim okuyabildiğim haberlerde, özellikle suçlu nun kimliğininde saklandığı ve hiç bir kurumu kötülemeyen ,zan altında bırakmayan yazılar okudum.

  pedofili ve tecavüze din veya milliyet bazlı değilde psikolojik bir hastalık olgusu ile karşılandığını yapılan araştırma tezlerinde gözlemledim.


  bunun yanı sıra yine bir isveç yapımı olan (bkz: jagten) adlı filmde ,pedofili ile suçlanan bir öğretmenin mahvolan hayatını izliyoruz.

  suçlandığı cinsel tacizin geçtiği yerin bir anaokul olmasına rağmen, velilerin hiç biri anaokul hakkında en ufak kötü bir söz söylemeden protesto etmeden, öğretmenin okuldan uzaklaştırılması konusunda hem fikir olduklarını görüyoruz.

  ispat edilemeyen bu suç ve dava sonucunda tüm halk ögretmene karsı cephe alırken,ne anaokulu nede okulun diğer öğretmenlerine herhangi bir taciz yapılmıyor.


  kısaca pedofili ve tecavüzün ne din ile ne de milliyet ile alakası vardır.zira yüzde 45 i agnostik yüzde 34 ü ateist olan isveç ,avrupa da cinsel saldırının en çok yaşandığı ülke olmasına rağmen ,ateist inanışı ve agnostikleri bu yüzden büyük bir zan altına sokmanın hiç bir mantığı yoktur.


  ülkemizde yaşanan tecavüz ve pedofili olaylarında gördüğümüz ise bu olaylar üzerinden siyaset yapmaya çalışıp, islami değerleri lekeleme ,dini kötülemeye çalışan ateistler veya agnostikler görmekteyiz.


  amk bu ne lahana turşusu ozaman,

  sorarım ülkeyi terketip oraya buraya gitmek isteyen arkadaşlara...


  yinede isveçe gitmek istermiydiniz????
   
  Müslim bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş