Ya Olduğun Gibi Görün Ya Göründüğün Gibi Ol

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
@NickelBack ve @dersim arkadaşlar, sitede düşüncelerini agnostik ve deist olarak seçmişler. Fakat yazdıklarına bakıyorum ve karşımda tam bir sünni görüyorum. Bir agnostikin ve deistin sizin gibi konuşması imkansızdır. İslam dinini savunuyorsunuz. İslam dinini savunuyorsanız Müslümansınız demektir. Sizin sünni olduğunuzu düşünüyorum. Sorun şu ki, sünni olduğunuz halde neden agnostik ve deist gibi görünmeye çalışıyorsunuz?

Düşünce
Sünni
@NickelBack ve @dersim arkadaşlar, sitede düşüncelerini agnostik ve deist olarak seçmişler. Fakat yazdıklarına bakıyorum ve karşımda tam bir sünni görüyorum. Bir agnostikin ve deistin sizin gibi konuşması imkansızdır. İslam dinini savunuyorsunuz. İslam dinini savunuyorsanız Müslümansınız demektir. Sizin sünni olduğunuzu düşünüyorum. Sorun şu ki, sünni olduğunuz halde neden agnostik ve deist gibi görünmeye çalışıyorsunuz?
Eee göz var mizan var. Yaptığınız yanlışlar açık? Bu arkadaşlarımız da doğruyu savunuyolar. Görünmeye çalışma gibi bi konu olduğunu düşünmüyorum? ''Doğru olan şeyi görmek, fakat bunu yapmamak cesaretsizliktir.'' (Konfiçyus) ki bence arkadaşlar cesaretli bu konuda :) .

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Eee göz var mizan var. Yaptığınız yanlışlar açık? Bu arkadaşlarımız da doğruyu savunuyolar. Görünmeye çalışma gibi bi konu olduğunu düşünmüyorum?
Alakası yok. Senin dediğin gibi olsa Müslüman olmaları lazım. İslamı savunan bir insan neden İslamı terk etsin ki? İslamı terk ettiyse demek ki inanmıyor. Kimse inanmadığı bir şeyi savunmaz.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Ya ne alakası var dostum? Sizin yalanlarınıza inanıp kendini mi kandırıcak adam?
Kusura bakmada sen söylenen şeyleri anlamıyorsun? Diyorum ki eğer İslamı savunuyorsa neden İslamı terk etti bu arkadaşlar? Soru açık. Başka yere kıvırma lütfen.

Düşünce
Sünni
Kusura bakmada sen söylenen şeyleri anlamıyorsun? Diyorum ki eğer İslamı savunuyorsa neden İslamı terk etti bu arkadaşlar? Soru açık. Başka yere kıvırma lütfen.
Ya dostum savunamaz mı? Adam belki yanlışı şimdi fark etti? Her İslamı savunan Müslüman'mı oluyo? Boş boş konuşuyosun. Deist ve Agnostik birinin İslamı savunması hoşuna gitmemiş anlaşılan. Herkes sizin gibi İslam'ı nasıl kötülesek, nerden bişeyler yapsak gibi düşünmüyor kusura bakma. Adam gibi İslamı mantıklı bulmamış ayrılmışlardır.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Ya dostum savunamaz mı? Adam belki yanlışı şimdi fark etti? Her İslamı savunan Müslüman'mı oluyo? Boş boş konuşuyosun. Deist ve Agnostik birinin İslamı savunması hoşuna gitmemiş anlaşılan. Herkes sizin gibi İslam'ı nasıl kötülesek, nerden bişeyler yapsak gibi düşünmüyor kusura bakma. Adam gibi İslamı mantıklı bulmamış ayrılmışlardır.
Zannedersem sen bizi sinirlendirmek için kasti olarak saçma sapan şeyler söyleyip duruyorsun. Çünkü senin bu konuştuklarını aklı başında biri konuşmaz. Neyse...

Düşünce
Sünni
Zannedersem sen bizi sinirlendirmek için kasti olarak saçma sapan şeyler söyleyip duruyorsun. Çünkü senin bu konuştuklarını aklı başında biri konuşmaz. Neyse...
Arkadaşlar konuya gelince göreceğiz kimin aklı başında değil. Aklı başında olan bir insan milletin inancını sorgulamaz.

Düşünce
Sünni
Sizin gibi İslam'ın her şeyine çamur atarsa bişey yok. Ama gelip savununca savunamaz. İyimiş

Orhan Yolcu

☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Sen trolsün galiba. Çünkü anlatılan basit bir şeyi dahi anlamamazlıktan geliyorsun.
Aynen aynen @NoTThingLosE adlı kişi troldür dikkatli olun ona göre konuşun. Verdiği cevaplara bakın siteyi sabote etmek için geldiği belli. İki saattir dini bırakan bir insan dini neden savunsun diye soruyorsun, buna cevap vereceğine kızdırmak amaçlı cevaplar veriyor. Fazla takmayın bunu. Sabote amaçlı üye olmuş.

Düşünce
Sünni
Aynen aynen @NoTThingLosE adlı kişi troldür dikkatli olun ona göre konuşun. Verdiği cevaplara bakın siteyi sabote etmek için geldiği belli. İki saattir dini bırakan bir insan dini neden savunsun diye soruyorsun, buna cevap vereceğine kızdırmak amaçlı cevaplar veriyor. Fazla takmayın bunu. Sabote amaçlı üye olmuş.
Sizde bıraktığınız dini niye hala kötülemeye çalışıyorsunuz? Bende bunu diyorum. Siz kötüleyince bişey olmuyor adam savununca mı kötü oluyo anlamıyorum. Dahada yorum yapmıyorum ilgili arkadaşlarla tartışın.

Mete Turan

☆☆☆☆☆
Yönetici
Düşünce
Agnostik
Neyi anlatıyosun Allah aşkına söylesene?
Son kere söylüyorum.
Bir kişi eğer İslam dinini bırakıyorsa o dini yanlış bulduğu için bırakıyordur. Bu dini bıraktıktan sonra da bir daha bu dini savunmaz. Çünkü zaten dinin yanlış olduğunu düşündüğü için terk etmiştir. Savunacak olsa zaten dini terk etmez. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Düşünce
Sünni
Peki dostum demek ki biz yanlış anlıyoruz. Dahada uzatmak istemiyorum arkadaşlarla tartışırsınız.

Heretik

☆☆☆☆☆
Kıdemli Üye
Düşünce
Ateist
O zaman banlayın gitsin neden göz yumuyoruz ki?
Ayrıca @NickelBack ve @dersim hariç herkes konuşmuş. Ne cevap vereceklerini merak ediyorum.

Üst Alt