Anket Yağmur

Yağmur'u ne kadar seversiniz

• Sudan çıkmış balık

Oy: 6 46.2%
  • Eve kapanırım

Oy: 2 15.4%
  • Camdan izlerim

Oy: 5 38.5%

• Tüm seçmenler
    13

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Ya kışındı zaten. Yavaş hızlı bir şey değişmiyor ayrıca buradaki yollar da dinozor ayağı izi gibi çukurlar var. belediyeye sorsan yol yapıyoruz der ama.
Hee yol sorunu varsa o zaman normal. Bizim yollarda çok sorun yok. Özellikle kayma durumu ve fren sıkıntısı yaşayacağımı bildiğimden yavaş giderim yağmurda.

Talha

☆☆
Yazar
Düşünce
Apateist
Yağmur yağarken bisiklet sürmek kadar kötü bir şey yok. Evim uzak diye okula bisiklet ile gidiyordum. bi ara yağmur baya yağdı. Pantolon pert, sırt desen çamur. Arkama yıka beni yazarsınız çamur ile. Bu arkadaşın yaptığını önermiyorum yapmayın başkalarını yaparken görürseniz durdurun.
O yuzden birdaha yapmamam çok zahmetli yıkanması ama zevk alarak yapınca çok eğlenceli oluyor. Ve okula git demiyorum ben aq tatildesin.

Talha

☆☆
Yazar
Düşünce
Apateist
Bakın gece 3 4 yağmur yağıyor. Yollar çamurlu mamurlu ben bilmem bizim burda öyle değil. Çıkıyorsun ve akıyorsun.

minerva

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Apateist
Arkadaş ile e5 de bisiklet sürüyoruz, bir kaleye gideceğiz. Güneşli hava bu arada. Neyse biz baya gittik ama kaleye giden yolu bulamadık. Sonra yağmur atıştırmaya başladı, biz de mecburen geri dönmek zorunda kaldık. Fakat biz eve dönerken yağmur birden hızlandı hatta dolu oldu, biz perişanız. Bacaklarımızda derman kalmamış ölüyoruz, üstümüz desek artık o kadar su çekti ki sanki zırh giyiyoruz. Hatta çok iyi hatırlıyorum araba bize su fırlatmıştı yanımızdan geçerken, gram umursamadık. Arkadaşım '' ıslanmışız zaten bir de araba ıslatsa ne olacak.'' demişti. Bir yarımız çamur, diğer yarımız sudan oluşuyordu. Eve sonunda vardık tabii, ben direkt banyoya gittim. Bir güzel yıkandım arkadaşım eve varmış mı diye telefon ile arayayım dedim, telefon yok. Anneme sordum ''ceketime koymuştum'' dedim. Annem de ceplerine bakmadan atmış çamaşır makinesine. Telefon da pert olmuştu.

kavak

Vlll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Sudan çıkmış balığın, yağan yağmurla ne alakası var?☔🐟
Bilenler yeşillendirsin lütfen!

Yazan tarafından düzenlendi:

Ahu akanyıldız

☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Sudan çıkmış balığın, yağan yağmurla ne alakası var?☔🐟
Bilenler yeşillendirsin lütfen!
Fazlaca Islanan kimseler için kullanılan bir deyimdir "sudan çıkmış balığa dönmüşsün"

Nadiren "Kendi ortamından ayrılarak yeni ortama alışmakta zorluk çekmek." Anlamında'da kullanılıyor

Master3840

Yazar
Düşünce
Bağımsız
Soğuktan nefret ederim Hemen sinüzitim gözüme vurur artık öyle bir hal aldıki soğukla ilişkimiz 2019'u sol göz sinirleri felçli Olarak bitirdim Allah'tan düzeldi

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
Soğuktan nefret ederim Hemen sinüzitim gözüme vurur artık öyle bir hal aldıki soğukla ilişkimiz 2019'u sol göz sinirleri felçli Olarak bitirdim Allah'tan düzeldi
Sen sakın Ankara'da yaşama. Senin yerin güney illerimiz. Akdeniz ve Ege sana göre yerler. Çok geçmiş olsun.

unacceptable

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Panteist
aslında ben doğuyu görmediğim için midir bilmiyorum ama ege de baya soğuk.
Doğuyu bende görmedim ama Ankara'yı ve Doğu Karadeniz'i biliyorum. O yüzden Ege'nin soğuk olabileceğini düşünmüyorum. Hee bir de sen soğuğa karşı daha hassassan üşüyor olabilirsin. Bana kalsa Ankara ayazı da abartı ya neyse. Ben anormalim yani ::D

Efe

☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Doğuyu bende görmedim ama Ankara'yı ve Doğu Karadeniz'i biliyorum. O yüzden Ege'nin soğuk olabileceğini düşünmüyorum. Hee bir de sen soğuğa karşı daha hassassan üşüyor olabilirsin. Bana kalsa Ankara ayazı da abartı ya neyse. Ben anormalim yani ::D
ya dediğim gibi hiç bilmiyorum soğukluk ölçümü, ama 24 derece bile bana biraz soğuk geliyor.

Son konular