Yanardağlar "SEKS" ve "REGL" Yüzünden Patlıyormuş!

Shienki

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Faliyete geçen Agung Yanardağı son günlerde 400 depreme sebep olurken, tehlikeli addedilen bölgeden 75 bin kişi tahliye edildi.

Din adamı:yabancılar seks yaptığı ve regl olduğu için dağ kızdı
Yanardağın patlamasının 'eli kulağında' olduğu ifade edilirken, Muntig köyünde görev yapan bir din adamı, "yabancılar seks yaptığı ve regl olduğu için dağın kızdığını" öne sürdü. Fairfax Media'nın haberinde Jaya adıyla anılan rahip, suçu dağcılara attı.
Ketul adlı bir yöre sakini de dağın ne zaman aktif hale geleceğinin kimse tarafından bilinmediğini söylerken, en ciddi emarenin dağın ısısıyla geyik, inek, yılan gibi hayvanların bölgeden kaçması olduğunu ifade etti. Pasifik Ateş Çemberi'nde bulunan Endonezya, 130 aktif volkanik dağıyla dünyada en çok yanardağ bulunan ülke konumunda.

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Bu din adamlarının hepsi niye böyle? İstisna çok azdır. Bundan yola çıkarak dinlerin, insanlara bir şey yaptığını anlayabiliriz. Ama ne yaptığını söylemeyeceğim. @bilgelikyolunda size söyler. 🤭
Ateizm Kuzey Korelileri ne hale getirdi diye genelleme yapmak yazdığınızdan daha mantıklı; çünkü din adamlarının hepsinin böyle olduğu yalanından daha bilimsel verilere dayanıyor

Shienki

☆☆☆
Yazar
Düşünce
Satanist
Ateizm Kuzey Korelileri ne hale getirdi diye genelleme yapmak yazdığınızdan daha mantıklı; çünkü din adamlarının hepsinin böyle olduğu yalanından daha bilimsel verilere dayanıyor
Ateizm ile Kuzey Koreyi bir tutman çok saçma.
Kuzey Koreliler Kim'in ailesini ve Kim'i tanrı olarak görüyor.

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Sen Ateizm ile Kuzey Kore'nin durumunu bağlıyorsun, ben din ile tüm din adamlarını bağlıyorum. Hangi bağlama daha fazla evrensel ve doğru bir sonuç oluşturur? Her milletten ve her dinden din adamlarının benzer karakteristik özellikler göstermesi ve bu karakteristik özelliklerin negatif yönde olması mı (lütfen bu özelliklerin negatif olduğunu bilmene rağmen bunları bana "Neden negatif?" diye açıklattırma) yoksa diktatörlükle yönetilen bu ülkenin diktatör gücünü sağlayan şeyin Ateizm olduğunu iddia etmek mi?

kavak

Vlll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Bu sizin temelsiz uydurmanız.
Resmi verilere göre Kuzey Kore’nin ezici çoğunluğu ateisttir
Temelsiz uyduran sensin, çünkü orada Kim hanedanının yeşillendirdiği diktatorvari bir kült var. Bu kült herşeyin üstündedir. Aklınca ateizme ve ateistlere çamur atacaksın.
Bu yazıma vereceğin yanıtı adım gibi şimdiden biliyorum...
...ama anlar tanrıya inanmıyorlar, demek ki ateistler...miş.miş...minvalinde bir şeyler geveleyeceksin!

Yazan tarafından düzenlendi:

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Sen Ateizm ile Kuzey Kore'nin durumunu bağlıyorsun, ben din ile tüm din adamlarını bağlıyorum. Hangi bağlama daha fazla evrensel ve doğru bir sonuç oluşturur? Her milletten ve her dinden din adamlarının benzer karakteristik özellikler göstermesi ve bu karakteristik özelliklerin negatif yönde olması mı (lütfen bu özelliklerin negatif olduğunu bilmene rağmen bunları bana "Neden negatif?" diye açıklattırma) yoksa diktatörlükle yönetilen bu ülkenin diktatör gücünü sağlayan şeyin Ateizm olduğunu iddia etmek mi?
Tabi ki sizin yalan ve uydurmalarınızın gerçek dünyada bir karşılığı yok. Aradan bazı yobazları seçip paylaşıyorlar siz de hepsi diye genelleme yapıyorsunuz, bilimsellik sıfır.

Oysaki Kuzey Kore’deki ezici ateizm oranı ortada

6lack de Furor

lV ☆☆☆
Geliştirici
Düşünce
Ateist
Tabi ki sizin yalan ve uydurmalarınızın gerçek dünyada bir karşılığı yok. Aradan bazı yobazları seçip paylaşıyorlar siz de hepsi diye genelleme yapıyorsunuz, bilimsellik sıfır.

Oysaki Kuzey Kore’deki ezici ateizm oranı ortada
Hahahaha...
Hahahahahaha....
HAHAHAHAHAHAHA...

Günler geçtikçe salaklaşma ve sinirlendirme seviyen artış gösteriyor. Adamın hiç kiliselerden, camilerden, imamların sevdiği çocuklardan haberi yok! O çocukları ben mi sevdim yoksa senin imamlar mı?

O cin çıkarma ayinlerini kim yapıyor? Niye SADECE inananlar böyle salaklaşıyor?

kavak

Vlll ☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Kimi tanrı olarak gördüklerini siz uydurdunuz.
Oysaki Kuzey Kore’yle ilgili kaynaklar ezici çoğunluğun ateist olduğunu aktarıyor
Uyduran elbette sensin.
Biz de yazmıştık...
Temelsiz uyduran sensin, çünkü orada Kim hanedanının yeşillendirdiği diktatorvari bir kült var. Bu kült herşeyin üstündedir. Aklınca ateizme ve ateistlere çamur atacaksın.
Bu yazıma vereceğin yanıtı adım gibi şimdiden biliyorum...
...ama anlar tanrıya inanmıyorlar, demek ki ateistler...miş.miş...minvalinde bir şeyler geveleyeceksin!

DemoKratos

Vlll ☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Hayır şimdi bu süper egolar duaların arşı titrettiğine filan inanıyorlar yahu!

Ben böylesi süper ego görmedim başka! Bunlar yani artık egonun tavanına vurmuşlar! Bunların tanrılar olasıları var, sonsuz hayatta sonsuz zevk filan... Dua edip de arşı filan titrettiğini sanmak için, evrenin herifin birinin yüzü suyu (ne demekse? 😄) hürmetine filan yaratıldığını sanmak için kafadan trigeri bayağı bir sıyırmak, kasnaktan attırmak lazım yani, başka olmaz!

Hayır bu arş niye titriyor dua edince yahu?! Ha?! Niye titriyor lan bu arş? Allah "oooooh bana nasıl da yalvarıp yalakalanıyorlar, ohhhhşşş diye orgazm mı oluyor be! Hayır niye titriyor bu arş ülen?

Hayır yani saçmalamanın nasıl bir sonu olmuyor, bu kadar da saçmalamak artık yeter nasıl denmiyor orası acayip! Lan saçmalamanın da artık bir sonu sınırı olur be!

• Beğen
Tepkiler: Efe

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Hahahaha...
Hahahahahaha....
HAHAHAHAHAHAHA...

Günler geçtikçe salaklaşma ve sinirlendirme seviyen artış gösteriyor. Adamın hiç kiliselerden, camilerden, imamların sevdiği çocuklardan haberi yok! O çocukları ben mi sevdim yoksa senin imamlar mı?

O cin çıkarma ayinlerini kim yapıyor? Niye SADECE inananlar böyle salaklaşıyor?
Ateistlerin nasıl salaklaşabildiğine Kuzey Kore güzel bir örnek.

Demek ki salaklaşmanın inançla bir alakası yok.

İstediğiniz inançtan kişilerin yaptığı yanlışları internette araştırıp seçmece olarak önünüze yığabilirim. Sizin gibi tipler de bazı şeylerin üstüne atlamaya dünden razı olduğu için "falan inançtakilerin hepsi böyle" diye bilimselliğin sıfır olduğu cümlelerle paylaşımın altına içlerindeki kin ve nefreti kusarlar.

bilgelikyolunda

ll ☆☆☆☆☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Hayır şimdi bu süper egolar duaların arşı titrettiğine filan inanıyorlar yahu!

Ben böylesi süper ego görmedim başka! Bunlar yani artık egonun tavanına vurmuşlar! Bunların tanrılar olasıları var, sonsuz hayatta sonsuz zevk filan... Dua edip de arşı filan titrettiğini sanmak için, evrenin herifin birinin yüzü suyu (ne demekse? 😄) hürmetine filan yaratıldığını sanmak için kafadan trigeri bayağı bir sıyırmak, kasnaktan attırmak lazım yani, başka olmaz!

Hayır bu arş niye titriyor dua edince yahu?! Ha?! Niye titriyor lan bu arş? Allah "oooooh bana nasıl da yalvarıp yalakalanıyorlar, ohhhhşşş diye orgazm mı oluyor be! Hayır niye titriyor bu arş ülen?

Hayır yani saçmalamanın nasıl bir sonu olmuyor, bu kadar da saçmalamak artık yeter nasıl denmiyor orası acayip! Lan saçmalamanın da artık bir sonu sınırı olur be!
İftiracının El Kitabı Madde 4 uygulanıyor:

"4-Unutmayın hedef toplumda zaten çok az sayıda olan fikir namusuna sahip ve kaynak sorgulayan bilinçli kesim değil. Bir şekilde işinize taş koyanlara denk gelirseniz önce kıvırdığını iddia edin. Sonra bol bol hakaret edip yıldırmaya çalışın. Alaya alıp insanlar nazarında kıymetten düşürmeye çalışın. Hele tuzağınıza düşüp onlar da hakaret etmeye başlarsa işiniz çok kolaylaşır. Müslümanların ne kadar kaba, yobaz, bilimsel tartışma kültüründen uzak, dogmatik düşünen, örümcek kafalı vs artık ağzınıza geleni saydırın. Ve bingo! Oluşturduğunuz tantana içinde İslamı reddetmeyi dogma haline getirmiş bol miktardaki tipler, sizi asla sorgulamadığı gibi her yazdığınıza destek olup delicesine alkışlar; çünkü onlar size inanmak için dünden razıdır. Buna ek olarak kaynak sorgulama ve gerçek kaynaklardan yazdıklarınızı teyit etme kültürü olmayan Müslümanların çoğunun da kafası karışacaktır. Artık zaferinizin tadını çıkarabilirsiniz..."

AhmedKrm

Yazar
Düşünce
Sünni
Yobazlığın son noktası, zina'dan oluyor diyenler vardı şimdi regl'likten oluyormuş. Kız olmak suçtur kızları öldürek gay olalım hep birlikte.

Son konular

Son mesajlar