Yılan oldu mu? Olmadı mı?

Hoder

Üye
Düşünce
Ateist
Pek de değil aslında. Ejderha ve yılan aynı şeysayılır. Ejderha yılanın kanatlı hali. Büyün kültürlerde ejderha olmasının nedeni de bu zaten
Ula oğlim,
Elma ile armut meyve olabilir. Aynı şey sayılamaz.
Bu, portakal yok, elma versek olmaz mı diyen manavın işine benzedi. İkisi de meyve; aynı şey...

Ha yılan, ha ejderha ne fark eder. İkisi de hayvanoğlu hayvan...
Bu ılımlımüslişlerin kafalar pırıl pırıl olsa gerek... ::D

Yazarı tarafından düzenlendi:

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
İşte bu yüzden sapıksınız diyoruz
Bence sapık biri varsa, o da sensin!
Burada millete yine boş beleş gazel okuma, çünkü evlenmenin birincil nedeni cinselliktir. Bu nedenle hiç boşu boşuna evlilik müessesesine ulvi anlamlar yüklemeye de kalkışma. Ayrıca erkeklerin aklına kadınları yatağa atma düşüncesinin gelmesi, ne sapıklıktır ne de anormaldir. Ve burada kendinden olmayanlara da bu meselede çamur atmayı bıraksan iyi olur. Merak etme, kadınların da erkekler hakkında düşünceleri de o kadar farklı değil.
Ne yani, erdemli yaşamayı sadece sizin kulvarda olanlar mı becerir?
Eğer böyle düşünüyorsan, sen harbiden yobazın tekisin!

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
İşte bu yüzden siz sapıksınız. Sapıklar sapıkça düşünceleri sapıkça görmez, normal görür
Saçmalama!
İletimin en can alıcı noktasını makaslamışsın, aklınca uyanık geçinecek. :ggsy:
Haberin olsun, bunlar(!) bana sökmez!
Oku bir daha:
Burada millete yine boş beleş gazel okuma, çünkü evlenmenin birincil nedeni cinselliktir. Bu nedenle hiç boşu boşuna evlilik müessesesine ulvi anlamlar yüklemeye de kalkışma. Ayrıca erkeklerin aklına kadınları yatağa atma düşüncesinin gelmesi, ne sapıklıktır ne de anormaldir. Ve burada kendinden olmayanlara da bu meselede çamur atmayı bıraksan iyi olur. Merak etme, kadınların da erkekler hakkında düşünceleri de o kadar farklı değil.
Ne yani, erdemli yaşamayı sadece sizin kulvarda olanlar mı becerir?
Eğer böyle düşünüyorsan, sen harbiden yobazın tekisin!

Neymiş birincil neden? Cinsellik!

6lack de Furor

☆☆
Senato Üyesi
Düşünce
Ateist
İşte bu yüzden sapıksınız diyoruz
Böyle bir şeyi söylemek için apaçık evliliğin ne için yapıldığını ve zaman içerisindeki gelişen erkek - kadın ilişkilerinde neler dönüp dönmediğini bilmemek gerekir. Kadının, bir erkeğe hiç gayret göstermeden sunabileceği ve erkeğin büyük bir zevkle almak isteyeceği kaynak, kadının kaynağı, sekstir. Bu her zaman böyle olmuştur ve sistemi yok etmediğimiz sürece böyle olacaktır.

Erkekte ise durum farklı, erkeğin sunabileceği kaynaklar daha değişken. Para, statü, araba, zaman gibi şeyler. Kadın kendisinden daha düşük statüde biriyle olamaz. Ona saygı duyamaz. Bunun şaşması çok nadir yaşanır. Erkek için böyle bir durum söz konusu elbette değildir! Erkek, aşık olduysa bir dilenciyle bile aşk yaşayabilir. Kadın, bir dilenciyle aşk yaşayabilir mi? Pek nadir görülür!

Evlilik, erkek için bedava seks, kadın için güvenli bir ortamdır. Kararlı bir ortamdır. Çocuk yetiştirmek için mükemmel bir ortamdır. Bunu ayrıca aile kurumu ve toplum baskılarıyla pekiştirirseniz, erkeğin içindeki cinsel dürtüyü de baskılar ve kadına daha bağlı olmasını sağlarsınız.

Normalde erkeğin harem kurduğu sistemler "doğal" olanıdır. Ama bu sistem ile bir medeniyet kurulamazdı. Ayrıca her erkek harem kurabilir mi? Kuramaz. Baskın olan erkekler vardır. Baskın olmayan ezik erkeklerse elenir gider. Bu yüzden biz, zamanında baskın erkekler olarak kadınları elde etmiş baskın erkeklerin torunlarıyız.

Evlilik = seks idir. Bir ilişki seks olmadan olmaz. Bu böyle olmak zorunda. Seksin sapıklık olduğunu söylemek de apaçık senin "kadın" olmuş bir "erkek" olduğunu gösterir. Sen "doğal" olarak gördüğün neredeyse her kadından cinsel çekim duymak zorunda olan bir canlısın. Bu böyle olmak zorunda. "Hayvan olmayan erkek" dediğimiz şey, bunu baskılayabilen ya da baskılamasa bile açık açık göstermeyen erkektir.

Anlamak zor olmamalı.

Yeni nesil erkeklerin, özellikle son 30 - 50 yıl, bu sekse böyle sapıklık bakması ve "ben sevdiğim ile seks yapmaya kıyamam, onu duvardan duvara vuramam" algısı, erkeklerin kadınlaştırılmasından kaynaklı. Erkekliğiniz törpüleniyor. Ha, elbette git "hayvan" ol, önüne gelene "tecavüz et" falan demiyorum. Ama doğanı inkar edemezsin. On binlerce yıl gelişen bir sistemi sırf kıçı kırık birkaç bin yıllık medeniyet kurdun diye yok sayamazsın.

Yok saydığınız için etrafta bu kadar ezik erkek var. Herkes "ruh ikimizi bulmalıyım" kafasında. Sonra acı çekiyorlar.

Hem söyle sen bakayım bana, neden her yerde "hatunların efendi erkek yerine piç erkek sevmesi" diye muhabbet dönüyor?

Bu "piç erkek"ler sence "ay ben sevdiğimi duvardan duvara vuramam!" diyen tipler mi, yoksa son günüymüş gibi davrananlar mı?

İşte bu yüzden siz sapıksınız. Sapıklar sapıkça düşünceleri sapıkça görmez, normal görür
Doğaya sapık diyeceksen, diyebilirsin. Biz de Allah'a El-Sakat diyoruz sonuçta. :ggsy:

Ayrıca bana söyler misin: Evli misin? Eğer evliysen ona bir yorum daha yapmam gerekiyor.

bilgelikyolunda

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Evlilik, erkek için bedava seks
İlerde eşinize “seninle bedava seks için evlendim” dersiniz o zaman. Sapık
Normalde erkeğin harem kurduğu sistemler "doğal" olanıdır.
Sapık
Evlilik = seks idir.
Sapık
Seksin sapıklık olduğunu söylemek
Ben bunu söylemiyorum, saman adam safsatası yapmayınız. Evlilik = seks demenize sapıklık diyorum
Sen "doğal" olarak gördüğün neredeyse her kadından cinsel çekim duymak zorunda olan bir canlısın. Bu böyle olmak zorunda.
Sonra da tesettür konusunda İslamı suçluyorsunuz. Demek ki erkeklerin doğal olarak cinsel çekim duyduğu kadının tesettürlü olması daha iyi olur. Aksini iddia ediyorsanız milletin akrabalarınız dahil kızlara şehvetle bakmasından rahatsız olmuyorsunuz demektir. Çevremdeki bayanlar bundan rahatsızlık duyduğu için tesettürle korunuyorlar bu bakışlardan

6lack de Furor

☆☆
Senato Üyesi
Düşünce
Ateist
İlerde eşinize “seninle bedava seks için evlendim” dersiniz o zaman. Sapık
Ben bedava seks için evlenmiyorum. Şu an sosyal çevremden herhangi bir kız ile ilk 2 buluşmada %50 ihtimalle seks yapabilirim.

Ayrıca, ben bedava seks için evlenmiyorum ama bu onun bedava seks olduğunu değiştirmez. Bedava seks olmasa, 120 - 140 kiloluk kıllı ayılar nasıl seks yapacak? O adamların bir çekiciliği yok ama karıları ile seks yapabiliyorlar. Neden? Bedava!

Geçmişe bak. Araştırmalara bak. Binlerce yıl önce bulunan erkek nüfusunun %40'ı, kadın nüfusunun %80'i üreyebilmiş.

Bu harem anlamına gelir.

Hadi len oradan!

Ben bunu söylemiyorum, saman adam safsatası yapmayınız. Evlilik = seks demenize sapıklık diyorum
E ama öyle?

Sonra da tesettür konusunda İslamı suçluyorsunuz. Demek ki erkeklerin doğal olarak cinsel çekim duyduğu kadının tesettürlü olması daha iyi olur. Aksini iddia ediyorsanız milletin akrabalarınız dahil kızlara şehvetle bakmasından rahatsız olmuyorsunuz demektir. Çevremdeki bayanlar bundan rahatsızlık duyduğu için tesettürle korunuyorlar bu bakışlardan
Hayır, haberlerde çıktı. Bir tane ayı, kara çarşaf ile gezen bir kadının arkasında, sokaktayken, mastürbasyon yapmış. O kadının neresinden tahrik olacak? Erkeğin bu cinsel dürtüsünün "hayvani" boyuta ulaşmasını engellemek için eğitimi kullanacaksın. Eğitim ile halledersin.

Ama kadını öcü yapıp, kara çarşafa saklamak çözüm değildir.

Bu arada evli misiniz, cevaplamadınız?

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Bunlar senin hüsnü kuruntuların.
Bak aha şuraya yazıyorum:
Benim senden kat kat erdemli olduğum kesin. İnanmıyorsan, istersen taptığın tanrıya bir sor.
"Ve çevremdeki kadınlar.." diye çocukça konuşmayı da kessen iyi olur.
Vay be argümana bak , beri gel. :akay:

6lack de Furor

☆☆
Senato Üyesi
Düşünce
Ateist
Evlidir evli, çünkü onun çevresi bu yaşa gelene kadar bekar dolaşmasına iyi gözle bakmazlar. :akay:
Şimdi ben evli değilim ama en azından deneyimliyim. Faka bu kurşunsuz benzin yolunda giden güzide arkadaş, evli olmasına rağmen bunları inkar ediyorsa cidden sıkıntı. Ya sırf ben haklı çıkmayayım diye inkar ediyor ya da karısı bunu öyle ezik görüyor ki, bu bedava seks bile yapamıyor.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Evet bu konuda bir handikap var. Bu evrimin bize attığı bir kazık. Handikap ne mi? Şu:

Testosteron erkekte cinsel davranışı yönettiği gibi bıçkın davranışları da yönetiyor. Evrimin böyle bir tasarrufa gidip bu ikisi için ayrı hormonlar kullanmayıp ikisi bir arada yapması cinsel saldırgan erkek davranışlarına yol açıyor. Burada evrim insana bir kazık daha patlatıyor:

Kadın çocuğu karnında taşımak ve emzirmek, bakmak zorunda kaldığı için av, savaş gibi faaliyetlere katılamıyor. Bu da adam türünü kaslı, fiziken güçlü hale getiriyor. Bu da erkeğin cinsel saldırganlığına ekleniyor mu... Buyur burdan yak!

Evrim bize kazık üstüne kazık patlatıyor! Kazıklar bitmedi! Zeka da geliştirdik mi! Gelecek kaygımız, ele geçirme ihtiraslarımız, sahip olma dürtümüz... Kazık üstüne kazıklar art arda patlıyor. İnsana da bu kadar da kazık atılmaz be!

Cinsel saldırganlık diye bir olayın olması zaten başlı başına bir kazık! Yediğimiz bu kazık yüzünden huzur diye bir şey yok insana! Bu öyle kötü bir kazık ki, insafsızca ve acımasızca atılmış bir kazık!

İnsan hep depresyonda, huzur bulamayan bir canlı türüdür. Huzur bulması olanaksızdır. Çünkü olan bitenden, doğanın nasıl çalıştığından haberimiz var. Farkındalık, zeka ne kadar yüksekse huzursuzluk o kadar artar. Zeki, farkındalığı yüksek insan bilir ki bu dünya boktan bir yer. Bu dünyada işler hep belli boktan kurallara göre yürüyor. Bu farkındalık intihara bile sürükleyebilir. Dürterim böyle boktan dünyaya bununla mı uğraşıp didineceğim sonunda hiç için noktasına getirebilir.

Dünya hayatının sonrası var inancı bu yüzden psikolojik destek sağlayabiliyor. Dünyada yalan olduğu apaçık bilindiği halde dinlerin hâla varlığını sürdürmesi bundan. Yoksa insanlar dinin uydurma bir yalan olduğunu çok iyi biliyor da dışa vurmuyorlar. Kafalarındaki bu gerçeği örtmek için birbirlerine din nasihati vererek durumu götürmeye çalışıyorlar. Hocalar sadece bunun için var. Bizlere yalan üfürüp bizi uyutsunlar huzur bulalım diye hocaları evcil soytarılar gibi besliyorlar.

Yalan olduğunu bile bile niye inanıyorlar, aynen bu beni otuz yaşımda altmış yaşıma getirecek diye domuz gibi de bildikleri halde uyuşturucu kullananlar gibi. Bilmemek olanaksız, bu uyuşturucu yani ömrünü söker. Bağımlı olmayabilen bırakabilenler oluyor ama çoğunlukla şiddetli bağımlılık yaptığı bilinir. Aynı bunun gibi. Huzursuz olacağıma keriz olayım olayı!

Hocalarla sürekli dalga geçilmesine, soytarı gibi davranılmasına rağmen itibar da edilmesi bundandır. Hem aşağılanır, gülünç bulunur, hem itibar edilir. Böyle bir çelişki. Çünkü yalan söylediklerini, uyuttuklarını herkes biliyor ama yalana ihtiyaç duyuyorlar!

Dinsel ve cinsel konularda insanların sürekli saçmalaması bundan. Diğer hayvanlarla hiç bir farkımız olmadan ürememiz çok zorumuza gidiyor. Dünyaya gelmiş olmamızın babamızın anamızı biplemesi sayesinde olduğunu bilmek çok can sıkıcıdır ama kaçınılmaz gerçektir.

Yılan oldu mu olmadı mı başlığında konu ile alakasız olmasına rağmen konuyu buraya getirdim, çünkü bunlar bizim içinden hiç çıkamadığımız handikaplar. Denir ki bir çocuk aklı erdiğinde iki şok yaşar: Hayvanların masallarda anlatıldığı gibi arkadaş olmadıkları, birbirlerini yemeden hayatta kalamadıklarını öğrenmek bir... Babasının anasına ne yaptığı için dünyaya geldiğini öğrenmek iki...

İnsan türü evrimden en büyük meyveleri toplamış ama evrimden en büyük kazıkları da yemiş bir türdür.

Burcuva

☆☆☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
İnsanlık nelerden geçti... Şu anlatacağım hikaye ama kaç kere yaşandı sayısını bilemeyiz:

Kadın çocuğunu emziriyor. Kocası komşu kabile ile savaşmaya gitti. Savaş çıktı seferberlik var. İki kabilenin de bütün adamları dişlerine kadar silahlandılar. Savaş var ve kadın çocuğunu emziriyor. Birden barakadan içeri üstü başı kan içinde bir adam giriyor. Bu kocası mı hayır, bu yan kabilenin adamı. Üzerindeki kanda belki de kocasının kanı da var. Emzirdiği çocuğu da öldürüyor ve kadını sürükleyerek götürüyor. Kadının artık yeni bir kocası olduğunu ve yeni bir çocuk doğuracağını düşünmekten başka yapacağı bir şey yok!

Ya da o kanlar içinde tanıyamadığı adam kocası ve komşu kabileden payına düşen bir kadını da getirmiş. Emzirdiği çocuğun yakında bir üvey kardeşi olacak!

Biz bugüne gelinceye kadar sayısız buna benzer hikaye yaşayarak geldik. Olay bu... Olay sadece ve tamamen bu! İnsan öyle çetin bir evrim savaşından geçti ki türümüzden başka hiç bir insan türü soyunu sürdüremedi! Soyunu sürdürebilen tek insan türü, bu korkunç savaşın tek galibi biz olduk! İnsandan başka dünya çapında bir türün soyunu tüketebilen bir canlı türü daha yoktur! Sadece diğer insan türlerinin değil, bir çok canlının soyunu tükettik ve buna devam ediyoruz!!!

Son Neandarthalin öyküsü acıklıdır. Yenilmiş, dışlanmış ve yalnız olarak kahrından öldü...

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
İşte bu sosyal çevrenizdeki kızlara sapıkça baktığınızın bir kanıtı.
Milletin akrabalarınız dahil kızlara şehvetle bakmasından rahatsız oluyor musunuz?
Ne kanıtı, neyin kanıtı?
Bizim forumun gülü(!) yine ahlak abideliğine bürünmüş, sanırsınız sütten çıkmış ak kaşık!
Bir ara evli olduğunu söylemiştin, yanılmıyorsam.
Sen evlenene kadar, kadınlara/kızlara hiç mi şehvetli bakmadın?
Anlat hele bir, sen eşini nasıl seçtin?
Sedece ve sadece onun yüzüne bakarak mı, onu beğendin?

Onun ahlakını, hal ve hareketini, onun tanıyanların ne dedigini falan sana sormuyorum, ki konuyu yine saptırmayasın. Çünkü bunlar bence ikincil konumda. Birincil nokta, fizikzel görüntü. Bunun böyle olmadığını anlatma, kimse inanmaz!
Evet, fiziksel olarak sadece yüzüne bakarak mı, kararını verdin?
Ve senin o bakışlarını nasıl tanımlayacağız?
- alıcı gibi mi?
- arkadaş gibi?
- gizli şehvetli gibi mi?

Hoder

Üye
Düşünce
Ateist
Milletin akrabalarınız dahil kızlara şehvetle bakmasından rahatsız oluyor musunuz?
Böyle bir bakış şekli gerçekten var mı?

Bir betimleme olsun için örnek fotoğraf atarmısın?
Çünkü ben hayatım da böyle bir yüz ifadesi görmedim. Normal hayatın akışından bahsediyorum.

Çoşkun Sabah kendisini sergileyen güzel kadınları takip edip. Fotoğraflarına bakabiliyor mesela.
Fakat kendi kızının güzelliğini sergilemesine izin vermiyor. Bunu yanlış buluyormuş. Yanlışsa sen niye bakıyorsun elalemin kızına? Onların babası yok mu? Onlar birinin kızı değil mi? O zaman kızın varsa ve durumu yanlış buluyorsan sende başkalarının kızına bakma. Yaşından utan be adam::D
Sanane be adam. Kız üniversiteye gidiyor. Müdahale yaşını çoktan geçmiş. Dimi yani...

kavak

☆☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Ateist
Böyle bir bakış şekli gerçekten var mı?
Bir betimleme olsun için örnek fotoğraf, film karesi atarmısın?
Çünkü ben hayatım da böyle bir yüz ifadesi görmedim. Normal hayatın akışından bahsediyorum.
Kadınlar şöyle bakar...:ggsy:
1596359841647.png

Erkeklerin şehvetli bakışını da forumun gülüne bırakıyorum. Kendisi iliştirsin, ki kendisinin bilmediği(!) mevzu yoktur!:ggsy:

6lack de Furor

☆☆
Senato Üyesi
Düşünce
Ateist
İşte bu sosyal çevrenizdeki kızlara sapıkça baktığınızın bir kanıtı.
Sapıkça derken? Bunu daha önce düşünmedim. Senle konuşurken aklıma geldi. Ayrıca spesifik bir kişi hedeflenmedi, direkt "sosyal çevre" dendi.

Ek olarak sosyal çevremdeki kızlarla olan ilişkimi bilmediğine göre, bunu nasıl sapıkça belirleyebiliyorsun? İlk 2 buluşma ve %50 ihtimal diyorum, bu kadar esnek ve kolay bir sosyal çevrede kızlarla olan muhabbetimin basit bir arkadaşlıktan üst olması gerekiyor.

Anladın sen.

Hoder

Üye
Düşünce
Ateist
Kadınlar şöyle bakar...:ggsy:
Ekli dosyayı görüntüle 3601

Erkeklerin şehvetli bakışını da forumun gülüne bırakıyorum. Kendisi iliştirsin, ki kendisinin bilmediği(!) mevzu yoktur!:ggsy:
Bu bakış kimine göre seksi olabilir. Ben pek şehvetli bulmadım açıkçası. :)

Şehvetli bakış, davet budur hocam.

Yanlışsam düzeltin...