Anket Yılın kelimesi

Yılın kelimesi

• dilemek

Oy: 3 11.5%
  • inşaAllah

Oy: 5 19.2%
  • vesile

• vesvese

Oy: 1 3.8%
  • Adetullah

Oy: 2 7.7%
  • haşa

Oy: 1 3.8%
  • şıp

Oy: 0 0.0%
  • şak

• münezzeh

• mucize

• Tüm seçmenler
    26

kavak

Vl ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Çok saygıdeğer dinsiz imansızlar, dindarlar, şeytancılar, kararsızlar, sağ gösterip sol vuranlar ve diğerleri. Efendim, gereken şiddetli lüzum üzerine, senenin daha başı olmasına rağmen, bu konuyu açma gereğini hissettim.
Her cenahtan yoğun bir katılım bekliyorum. Okuyup, oy vermeden kaytarmak yok.😁

Dipnot: Daha fazla seçenek yazmak isterdim ancak bunun mümkün olmadığını fark ettim. Olsun. Bir dahakine bu listeye giremeyenleri değerlendiriz.

Dipnot 2: Esinti kaynağım olan @FİLEozof´a buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Yazan tarafından düzenlendi:

Ateist Uzaylı

☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist
Çok saygıdeğer dinsiz imansızlar, dindarlar, şeytancılar, kararsızlar, sağ gösterip sol vuranlar ve diğerleri. Efendim, gereken şiddetli lüzum üzerine, senenin daha başı olmasına rağmen, bu konuyu açma gereğini hissettim.

Dipnot: Daha fazla seçenek yazmak isterdim ancak bunun mümkün olmadığını fark ettim. Olsun. Bir dahakine bu listeye giremeyenleri değerlendiriz.
Dipnot2: Esinti kaynağım olan @FİLEozof buradan teşekkürlerimi iletiyorum.
2020 yılında Türkiyede İnstagramda en çok kullanılan kelime bir küfrün kısaltmasıymış.
(Bu kısaltma 3 harfli
Baş harfi "a".
2. Harfi "m".
3. Harfi "k".

kavak

Vl ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
2020 yılında Türkiyede İnstagramda en çok kullanılan kelime bir küfrün kısaltmasıymış.
(Bu kısaltma 3 harfli
Baş harfi "a".
2. Harfi "m".
3. Harfi "k".
Efendim, bu forum gayet seviyeli bir forumdur, dolayısı ile burası, o gavur kaynaklı yerin seviyesine inmez. 😎

Ateist Uzaylı

☆☆☆
Ayrıldı
Düşünce
Ateist

Dipnot 2: Esinti kaynağım olan @FİLEozof´a buradan teşekkürlerimi iletiyorum.
Birden fazla şık seçme olsa şunları seçerdim:
İnşAllah.
Haşa.
Vesile.
Mucize.

KindarSürpriz

☆☆☆☆☆
Deneyimli
Düşünce
Kur'ancı
Bir kelime değil ama burada çok sık karşılaştığım ve beni dumur eden bir cümle: Git felance kitabı/yazarı oku.

Bre a*******, madem zekisin, madem anladın, anlatta demek istediğini anlayalım. ************, o kendi anlayamamış daha, millete caka satıyor.

vld_ackrmn

ll ☆☆
Yazar
Düşünce
Agnostik
Efendim bunlar senin temelsiz uydurman.🙂 Sen dedin diye illa bir seçeneği seçmek zorunda olmak durumu senin temelsiz uydurman.🙂 Sen öyle deyince ŞIP öyle olmak zorunda zaten.🙂 Hakkaniyetli forum okuyucuları kimin yanlış olduğunu görecektir elbet.🙂 Gördün mü işte mantık kuralları bize bunun öyle olmadığını gösteriyor. 🙂

Moderatör tarafından düzenlendi:

Entropyy

lV ☆☆☆
Genel Kurul Üyesi
Düşünce
Ateist
Efendim, bu forum gayet seviyeli bir forumdur, dolayısı ile burası, o gavur kaynaklı yerin seviyesine inmez. 😎
Bunlar senin hüsnü kuruntuların.
Pardon galiba karıştırdım. :)

Yazan tarafından düzenlendi:

Plütoncu

ll ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Buraya bol bol manzara, astronomi fotoğrafları gibi şeyler atılsa en çok duyacağımız sözlerden biri de SübhanAllah olur büyük ihtimal. :D

1966037_of9e8.jpg

Son konular

Son mesajlar