Yobaz

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Bir güneş görmesi kabil değil erbab-ı dile,
Kaplamış sis gibi etrafı güruh-ı hazele;

... ümmet denilen şu haşere
... dır bence huzur-i beşere.

Cenneti fasl-ı taharet iledir ispatı,
Sanki yutmuş gibidir mebhas-ı kazuratı.

Yakışır şekline timsal-i fezayih dense,
Bir yıkık eski kenef künküne benzer ense.

Koku aldıkça koşar hırs ile mevta peşine,
Benzemiştir yüzü sırtlan derisinden meşine.

Sû-i hazım olsa gerek bilmediği varsa onun,
Midesi iskele sanki odun oğlu odunun!

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Herkes dört dörtlük müslüman olamaz. Milletin kusurlarıyla ilgilenmektense kendi kusurularımızı görmeye çalışalım. Yalnız görgüsüz olmak berbat bir şeydir. Bir insan görgüsüzse müslüman bile olsa çekemiyorum.

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Sen ne konuşuyorsun hala Yobaz?

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Sen ne konuşuyorsun hala Yobaz?
Böyle bir insanla ne konuşulabilir. Azıcık sıkışınca hakaret ederek, tartışmanın seviyesini düşürürek, yenilgisini gizlemeye çalışır. Bir insan neden hakaret eder, çünkü söyleyecek hiç bir şeyi kalmamıştır. Satranç tabiriyle mat olmuştur. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi.

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Böyle bir insanla ne konuşulabilir. Azıcık sıkışınca hakaret ederek, tartışmanın seviyesini düşürürek, yenilgisini gizlemeye çalışır. Bir insan neden hakaret eder, çünkü söyleyecek hiç bir şeyi kalmamıştır. Satranç tabiriyle mat olmuştur. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi.
İşte ateistlerle konuşmak böyle bir şeydir. İbret olsun diye asıyorum buraya, görün.

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Lan senin hayatın küfür olmuş birşey dedim mi GERİCİ YOBAZ

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Diğer konular gözükmüyor sanki. Ettiğin laflar direk raporlanıyor islamcı terörist.

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Diğer konular gözükmüyor sanki. Ettiğin laflar direk raporlanıyor islamcı terörist.
İslam dünyasını güçlendirmek için ne yapmamız gerekiyor? Anima düşüneceğimiz tek şey bu olmalı. Batı, İslam ülkelerini tek tek işgal edip onları sonsuz bir kaosun içine sokmak istiyor. Elbette Türkiye de bunun içinde. Din ile savaşmak anlamsız, değerlerinle barış ve artık düşmanınla tanış.

Ra's Al Ghul

☆☆☆
Üye
Düşünce
Sünni
Zaten 35'inde gençlik ateşi dinince ateizm biter. Estirip gürlemeye gerek yok. Hepimiz aynı gemideyiz. İslam için iyi olan bizim için de iyidir.

Heretik

☆☆☆☆☆
ÖDG Üyesi
Düşünce
Ateist
Şizofreni için hala tedavi alabilirsin.
Sıkıntıların var bunu kabullen ama bil ki profesyonel yardım alırsan çözülür

erola

Üye
Düşünce
Muvahhid
Şizofreni için hala tedavi alabilirsin.
Sıkıntıların var bunu kabullen ama bil ki profesyonel yardım alırsan çözülür
Bir şizofren olarak düşüncesini belirten ki ben öyle sanıyorum kişiye şizofren diyerek adeta küçümsemenizi üzüntüyle karşıladım ve onun için üye oldum.

KejooN

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Efe Aydal en göze batanlardan bu aralar :) Youtube'a girip videolarını izlerseniz baya eğlenebilirsiniz