Yöneticilerin küfürlü konuşması

Mete Turan

antidogmatik.com
Kurucu
Düşünce
Agnostik
Bazı yöneticilerin küfürlü konuşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yaşları 30'dan fazla olmayan yöneticilerin karşılarındakilere saygısızlık yapıp küfür edip hakaret edip bir de tehdit eder gibi özel yazabilme noktasına gelen yöneticiler hakkında site yöneticisi Mete Turan ne düşünüyor? 34 yaşındaki vpn ile bağlanan şahış ne düşünüyor merak ediyorum.
Hangi mesajlarda küfür, hakaret var? O mesajları burada açıkça belirtmen gerekir. İsim vermeden insanları zan altında bırakmak yanlıştır. İspat edemezsen bu iftira olur. Bu tür iftiralar da sitede yasaklanmana sebep olabilir. Bir iddiada bulunuyorsan o iddianı kanıtlayacaksın.

kalaka27aktif

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Kur'ancı
Bakın hala lan diyor ve bunu okuduğunuz halde benim bölgemde bu laf için adam öldürüyorlar ister dindar olsun ister inançsız bu laf için adam vuruyorlar.
"Lan" kelimesinin anlamı nedir?
TDK sözlükte sadece ünlem diyor.
Gerçekten bilmek istiyorum.🙂
Lan ve ulan kelimesinin anlamı eşekoğlu eşek demektir bilmiyorsanız öğrenin iyi aile çocuğu nun anlamı oruspu çocuğu demektir zırt demek karşındakine piç demektir.
Ağzınızdan çıkan laflara dikkat edin.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ebu Cehil

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Bakın hala lan diyor ve bunu okuduğunuz halde benim bölgemde bu laf için adam öldürüyorlar ister dindar olsun ister inançsız bu laf için adam vuruyorlar

Lan ve ulan kelimesinin anlamı eşekoğlu eşek demektir bilmiyorsanız öğrenin iyi aile çocuğu nun anlamı oruspu çocuğu demektir zırt demek karşındakine piç demektir
Ağzınızdan çıkan laflara dikkat edin
40 yıllık içiciyim, böyle kafa görmedim, nedir bunun sırrı üstad? 😃

kalaka27aktif

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Kur'ancı
40 yıllık içiciyim, böyle kafa görmedim, nedir bunun sırrı üstad? 😃
Türkiyede yaşıyorsunuz türkçe bilmiyorsunuz bunları bilmediğiniz için sizlere İstanbul türkçesi, Ankara türkçesi, İzmir türkçesi diyerek abuk sabuk şeyleri yutturuyorlar
Yaşıyorsa babana veya yaşıyorsa dedene gidip iyi aile çocuğu nedir diye bir sor.

Ebu Cehil

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Türkiyede yaşıyorsunuz türkçe bilmiyorsunuz bunları bilmediğiniz için sizlere İstanbul türkçesi , Ankara türkçesi,İzmir türkçesi diyerek abuk sabuk şeyleri yutturuyorlar
Yaşıyorsa baba'na veya yaşıyorsa dede'ne gidip iyi aile çocuğu nedir diye bir sor.
Bizim oralarda da, baban kurt tutuyor mu diye bir tabir vardır. Bunu büyüklerine sor belki anlarlar, senin büyüdüğün ortamla benim büyüdüğüm ortam bir değil ki birader. Ben nereden bileyim iyi aile çocuğunu, hayatımda böyle tabir duymadım bile, peki sen, baban kurt tutuyor mu diye bir tabir duydun mu hiç?

kalaka27aktif

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Kur'ancı
Bizim oralarda da, baban kurt tutuyor mu diye bir tabir vardır. Bunu büyüklerine sor belki anlarlar, senin büyüdüğün ortamla benim büyüdüğüm ortam bir değil ki birader. Ben nereden bileyim iyi aile çocuğunu, hayatımda böyle tabir duymadım bile, peki sen, baban kurt tutuyor mu diye bir tabir duydun mu hiç?
Türkiye genelinde iyi aile çocuğu (oruspu coçuğu demektir). Edirne'de aynıdır hakkari'de aynıdır.
Duydum ve kullanırız dönekler için.

kalaka27aktif

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Kur'ancı
Türkçe bilmiyorsunuz diyorum imla kurllarını hatırlatan arkadaşlar aşadağı türkçe kelimelerin hangi anlamda kullanıldığını yazarmısınız.

Burayı yıkarlar.
1-Yıkmak anlamında mı
2- Yıkama analmındamı kulanıldı

Şu yeniliyor
1- yenilemek anlamındamı kulanıldı
2-Yenilmek anlamındamı kallanıldı
3-Yenmek anlamındamı kulanıldı
4-Yemek anlamındamı kulanıldı

Hepiniz burada şair siniz roman yazıyorsunuz edebiyatcısınız türkçe öğretmenisiniz.
Birebir imla kuralları ile yazdığım mesajı sildiniz kalmış imla kurallarından bahsediyorlar.

Ephesus

☆☆
Denetmen
Düşünce
İgnostik
Bakın hala lan diyor ve bunu okuduğunuz halde benim bölgemde bu laf için adam öldürüyorlar ister dindar olsun ister inançsız bu laf için adam vuruyorlar

Lan ve ulan kelimesinin anlamı eşekoğlu eşek demektir bilmiyorsanız öğrenin iyi aile çocuğu nun anlamı oruspu çocuğu demektir zırt demek karşındakine piç demektir
Ağzınızdan çıkan laflara dikkat edin
Sağlık problemin var mı?

vostok

Deneyimli
Düşünce
Ateist
Türkçe bilmiyorsunuz diyorum imla kurllarını hatırlatan arkadaşlar aşadağı türkçe kelimelerin hangi anlamda kullanıldığını yazarmısınız.

Burayı yıkarlar.
1-Yıkmak anlamında mı
2- Yıkama analmındamı kulanıldı

Şu yeniliyor
1- yenilemek anlamındamı kulanıldı
2-Yenilmek anlamındamı kallanıldı
3-Yenmek anlamındamı kulanıldı
4-Yemek anlamındamı kulanıldı

Hepiniz burada şair siniz roman yazıyorsunuz edebiyatcısınız türkçe öğretmenisiniz.
Birebir imla kuralları ile yazdığım mesajı sildiniz kalmış imla kurallarından bahsediyorlar.

Ne tatava yaptın arkadaş..

Ya yaz ya git. Çok basit.
İki lafı kaldırıp taşıyamıyorsan zaten hiç uğraşma.
Bu tip forumların doğasında var bu. Toz pembe, ideal değil evet.

İmla kurallarına buradaki yaklaşımı bazen de ben de çok katı buluyorum ama durum bu.
Ya bu deveyi böyle güdeceksin..
Yani biz de öyle yapıyoruz bir nevi.

Kullanıcı adını da tatava27aktif olarak değiştir bence.

kalaka27aktif

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Kur'ancı
Ne tatava yaptın arkadaş..

Ya yaz ya git. Çok basit.
İki lafı kaldırıp taşıyamıyorsan zaten hiç uğraşma.
Bu tip forumların doğasında var bu. Toz pembe, ideal değil evet.

İmla kurallarına buradaki yaklaşımı bazen de ben de çok katı buluyorum ama durum bu.
Ya bu deveyi böyle güdeceksin..
Yani biz de öyle yapıyoruz bir nevi.

Kullanıcı adını da tatava27aktif olarak değiştir bence.
1.jpg

kalaka27aktif

Süresiz Yasaklı
Düşünce
Kur'ancı
Hangi mesajlarda küfür, hakaret var? O mesajları burada açıkça belirtmen gerekir. İsim vermeden insanları zan altında bırakmak yanlıştır. İspat edemezsen bu iftira olur. Bu tür iftiralar da sitede yasaklanmana sebep olabilir. Bir iddiada bulunuyorsan o iddianı kanıtlayacaksın.
1.jpg

Düşünce
Ateist
Suçu yaratıp(insanları çileden çıkarıp), sonra efenim bana hakaret ettiler. Güzel taktik.

Burası resmi dairemi? Şikayet yeri burasımı? Senin hakaret dediğine belki onun yaşadığı ülkede hakaret demiyorlar? Sen hiç filim-dizi izlemiyormusun? Bundan daha ağır kelimeler bütün diyaloglarda geçiyor. Adam dvlet başkanına, karokolda polise küfrediyor. Küfreden belki amerikalı. Senin(dogmacı) ne işin var antidogmatik forumda hem? Camiye gitsek allak yoktur, allak yoktur diye günde 5 kere bağırsak bize küfür mü ederler? Yoksa öldürürler mi? Durup dururken sana niye küfür edilsin? Suçu sen yaratmış olmayasın?

Ebu Cehil

Deneyimli
Düşünce
Agnostik
Şuraya bak, komedi resmen. Kazık kadar adam, hiç utanmadan gitmiş nelerle uğraşıyor. Müslümanlar cidden sorunlu insanlar, konudaki tüm mesajları okudum, diğer mesajlarda argo olsa da küfür yok, bir insan bir anda parlayıp ana bacı sövmez, hele de bunu forumun ortasında yapmaz. Kalaka27, madem photoshop ya da öğeyi denetle'den böyle bir sahtekarlık yaptın, bari yutulur cinsten olsun, gitmişsin kendini ele vermişsin. 😀 Yahu şu Müslümanlar cidden komik adamlar yaa.

Ephesus

☆☆
Denetmen
Düşünce
İgnostik
Şuraya bak, komedi resmen. Kazık kadar adam, hiç utanmadan gitmiş nelerle uğraşıyor. Müslümanlar cidden sorunlu insanlar, konudaki tüm mesajları okudum, diğer mesajlarda argo olsa da küfür yok, bir insan bir anda parlayıp ana bacı sövmez, hele de bunu forumun ortasında yapmaz. Kalaka27, madem photoshop ya da öğeyi denetle'den böyle bir sahtekarlık yaptın, bari yutulur cinsten olsun, gitmişsin kendini ele vermişsin. 😀 Yahu şu Müslümanlar cidden komik adamlar yaa.
O kadar meraklıysa öğeyi denetleyle yazdığı şeyi yapmama.. Her neyse, şaka gibiler yav. :D

Son konular