Ephesus

Üye
Düşünce
İgnostik
Aklıma geldi de daha küçükken bi' Youtube kanalı açmıştım, bir yılda 13 bin abonem olmuştu, 2000TL kazandım. Her attığım video en az 50k en fazla 1 milyon izlenmişti.. Keşke devam etseydim de Enes Batur yerine beni görürdünüz aah ah...

Ephesus

Üye
Düşünce
İgnostik
Aklıma geldi de daha küçükken bi' Youtube kanalı açmıştım, bir yılda 13 bin abonem olmuştu, 2000TL kazandım. Her attığım video en az 50k en fazla 1 milyon izlenmişti.. Keşke devam etseydim de Enes Batur yerine beni görürdünüz aah ah...
Şu an isteyene kanalı atarım amma sadece 1 video var o da 1k izlenmiş (aktiflik berbat) ve diğer videolar gizlide, ya çok üzüldüm şu an ya..

Ephesus

Üye
Düşünce
İgnostik
Toplam 5 milyon izlenmem vardı ağlıcam awk

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Youtube Türkiye'de nadir olsa da kaliteli kanallar var ama EN ÇOK ÜNLÜ olan kanalların şerefsizlikler yapması (çoğunluk) ne acı bir şey. 13 altı insanlara kötü örnek oluyorlar bu videoda KIŞKIRTMA odaklı bazı kötü örnek olunmuş videoları görük. Ancak bu kötülüğün 0,1%den oluşmakta

Kanatsız Kuş

☆☆☆☆
Üye
Düşünce
Agnostik
Tabi diğer taraftan suç çocuklara sussun diye tablet verenlerde sonra oğlum çok iyi tablet kullanıyor filan diyorlar sksdssdf. Dünya'da her önüne gelenin çocuk yapmaması lazım Dünya bu sonsuz değil sonuçta.

En son konular

En son mesajlar