Zemzem suyu?

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Zemzem suyunun mucizevi bir yanı var mı? Ya da kusuru arsenik hariç.
Arzu edenler linki inceleyebilir, linkte arsenik çarpıtmasına da cevap verilmiş. Mesajları sonuna kadar okursanız görebilirsiniz

kavak

V ☆
Denetmen
Düşünce
Ateist
Arzu edenler linki inceleyebilir, linkte arsenik çarpıtmasına da cevap verilmiş. Mesajları sonuna kadar okursanız görebilirsiniz
Hiç boşuna okumaya uğraşmayın, çünkü hepsi sallamasyondan ibaret!

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Hiç boşuna okumaya uğraşmayın, çünkü hepsi sallamasyondan ibaret!
Dünyanın sayılı yeraltı suları uzmanlarından birisi olan, dünyada çok az sayıda bilim adamının yeraltı suları hakkında kendisi kadar bilgisi ve birikimi olan, aynı zamanda Türk Su Vakfı’nın da başkanlığını yapan, su ve yeraltı suları hakkında uluslararası birliklerin yönetim kadrosunda bulunan, bunun yanında dünyada bulunan yeraltı kuyularını inceleme yetkisine sahip çok az bilim adamından birisi olan Prof. Dr. Zekai Şen'in 500 kişilik ekibiyle zemzem hakkındaki "mineral oranı dengeli ve kaliteli" olduğu tespitine “sallamasyon” dediniz diye şıp diye öyle oldu zaten :)

Düşünce
Ateist
Başında her Profesör yazana inanacak mıyız? Ne profesörler var şarlatan olan. Sizin şu paylaştığınız arkadaş da şarlatanmış. ^^

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Başında her Profesör yazana inanacak mıyız? Ne profesörler var şarlatan olan. Sizin şu paylaştığınız arkadaş da şarlatanmış. ^^
Dünyanın sayılı yeraltı suları uzmanlarından birisi olan, dünyada çok az sayıda bilim adamının yeraltı suları hakkında kendisi kadar bilgisi ve birikimi olan, aynı zamanda Türk Su Vakfı’nın da başkanlığını yapan, su ve yeraltı suları hakkında uluslararası birliklerin yönetim kadrosunda bulunan, bunun yanında dünyada bulunan yeraltı kuyularını inceleme yetkisine sahip çok az bilim insanından birisi olan Prof. Dr. Zekai Şen'e sırf işinize gelmeyen bilimsel tespitleri ortaya koydu diye şarlatan diye hakaret ediyorsunuz.

Aynen böyle devam edin de kim dogmatik kim bilim düşmanı herkes görsün.

bilgelikyolunda

ll ☆
Yazar
Düşünce
Sünni
Başlık ofsayt zaten,bana bir gülme geldi.
Dünyanın sayılı yeraltı suları uzmanlarından birisi olan, dünyada çok az sayıda bilim adamının yeraltı suları hakkında kendisi kadar bilgisi ve birikimi olan, aynı zamanda Türk Su Vakfı’nın da başkanlığını yapan, su ve yeraltı suları hakkında uluslararası birliklerin yönetim kadrosunda bulunan, bunun yanında dünyada bulunan yeraltı kuyularını inceleme yetkisine sahip çok az bilim adamından birisi olan Prof. Dr. Zekai Şen'in 500 kişilik ekibiyle zemzem hakkındaki "mineral oranı dengeli ve kaliteli" olduğu tespitine gülüyorsunuz.

Aynen böyle devam edin de kim dogmatik kim bilim düşmanı herkes görsün.

Düşünce
Ateist
Öyle bir şey yok. Oraya buraya çekme mesajları sayın trol. İşine gelmiyor diye gerçeği kabul etmeyip bir tane şarlatan bulmuşsun onu paylaşıyorsun kabul etmeyince de işinize gelmeyince kabul etmeyin diyorsun. Manipülasyon yapma trol. Benimle de uğraşma diğerleri gibi senin gibi gereksiz bir trole mesaj yetiştirmeye uğraşacak değilim. Sadece okuyan arkadaşlar senin manipüle etmek için uğraştığın mesajları görüp beni yanlış anlamasınlar diye açıklama yapma gereği duydum.

Yazan tarafından düzenlendi:

Son konular