A

Profil mesajları Son aktiviteler Gönderiler Hakkında

 • İnsan hayalinde cenneti yarattı ve cennet fikrinden Tanrı doğdu. Sonra Tanrı derhal cehennemi yarattı ve Adem'i cennetten kovdu. Şeytan bu işin neresinde derseniz cevabım en başında olacaktır. Çünkü insan, cenneti hayalinde çizerken bilinçaltı çoktan şeytanı cennete gizlemişti. Peki sonunda ne oldu bildiğimiz hikaye. Şeytan bir anda cennette beliriverdi ve Adem'e fısıldadı. Yeme sakın şu lanet elmayı!
  F
  Fzpğcüwqkrlub
  Tanrı aslında bir put değil, bir hedeftir. İnsanlar kendilerinden güçlü olanı tanrı olarak belirlemişlerdir. Kimi zaman doğa olmuştur kimi zaman üstün güçlere sahip bir insan. Tanrı insanın ulaşmak istediği hedeftir. Yanlış anlaşılmasın her hedef tanrı değildir, tanrı; kişinin daha güçlü olmak için ulaşmak istediği ve odağına aldığı hedeftir.
  Asıl kandırmaca din değildir. Seni kandırmalarına bile bile izin vermen en büyük kandırmacadır. İnsanlar kendilerini ve evlatlarını buna izin vererek kandırırlar. Hatta bu zincirin ücretsiz çalışan bir parçası olurlar.
  F
  Fzpğcüwqkrlub
  Güzel söz. Sözler konusu var. Oraya da yaz istersen. Din karşıtı sözler konusu da vardı her halde, oraya da yazabilirsin.
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...

Son konular

Son mesajlar

Üst