Yeni profil mesajları

Allah kendisine ortak koşulmasını asla bağışlamaz; bundan başkasını (sair günahları) dilediği kimse için bağışlar. (Nisa, 4/48)
Din adamları ne yapar? Ortalıktaki beyinsizleri hayali bir cehennemden kurtarabileceğine inandırarak hayatını kazanır. Bu, romatizma için yılan yağı satan bir satıcının yaptığı işten neredeyse farksız bir iş.
Henry Mencken
Bahse girerim yarın bir yobaz çıkıp, tuvalete gitmek günah diye fetva verse, tuvalete gitmeyecek ve altına yapacak o kadar öküz var ki bu ülkede.
Aziz Nesin
Modernleşmenin ne olduğunu bilmeyen bugünkü durumu savunan güruhun militarist, geleneksel düşman arama takıntılı histerik duygusal zekaları ve olayları bunlara bağlı yorumlamaları iletişimin önündeki en büyük engeldir.
Kemal
Kemal
Bunun kısa adı da cehalet.
Kilisede pedofili olması İslamda olmadığını göstermez. Daha bunu bile anlayamamışsın. Nasıl subaysın anlamadım.
Din hiçbir işe yaramaz; gece yarısı karanlık bir mahzende orada olmayan siyah kediyi aramaktır.
Bu sitede islam dinini tercih etmiş kişilerin tamamen pedofoli olduğundan bahsedilmis ve islama küfür edilmiş, ben Fransız ordusunda subayım ve Fransa'da 383 tane katolik kilisesi papazı pedofoli suçundan tutuklanmıştır! Onlarda musluman değiller hadi açıklayın bu durumu şaşırtıcı dimi musluman değil ve pedofoli bu ne hikmet!
Mete Turan
Mete Turan
Tamam işte bizim tezimizi doğruluyorsun. Dinler insanları sapıklaştırabiliyor.
Neden islama karsi bir dusmanlik var bu sitede daha bugun kesfettim ve ben 24 saat katoliklerle beraber yasayan bir insanim vede fransiz ordusunda subayim bence elestirilecek daha baska dinler var!
Mete Turan
Mete Turan
Eleştirilecek başka dinler yok demiyoruz ki. Tüm dinler eleştirilebilir.