Yeni profil mesajları

Bir şeyin insanlık dışı olması islamcı için önemli değil, yeterki islam dışı olmasın.
Turan Dursun
Rabbim, benden razı olmuş halimle canımı alsın. Ben O'ndan razıyım. O'nu seviyorum. Canım O'nu özlüyor, O'na hamdolsun. İnsanlara O'nun adında hizmet edeyim. O'nun adını; O'na inan iyi birisi olarak tanınarak öveyim, yaşamımla Senin övülmene neden olayım Rabbim! Övgüyü yalnızca Sen hakedersin. Amin. Şükürler olsun.
Din; Gerçeklikle bağını koparmış, farklı fantastik kurguları anlama kapasitesi olmayanların, gerçek sandığı bir fantastik kurgudur.
En karlı ticaret din satmaktır.
KuranMumini2698
KuranMumini2698
Tevbe 34'de din adamlarının çoğunu sahtekar yollarla para kazandığını söylemektedir.
“Evrenimiz insanlık için her yönüyle yaşam için uyumlu adeta özel dikim ısmarlama bir elbise gibi yaratılmıştır.” John Gribbin (Astrofizikçi)
G
Görkem
Canlıların %99,9 u bir öldü aynı şekilde evren sana uymaz sen evrene uyarsın ıymazsan bay bay sistem elemeye kuruludur miyoglobin proteinlerine bakman bile dediğimi kanıtlar ama evrim yerine adem hikayesine inanınca böyle oluyor
KuranMumini2698
KuranMumini2698
Başlangıç olan Big Bang bütün canlılara uygundur. Kur'an evrim teorisine ters düşmez.
KuranMumini2698
KuranMumini2698
Ateistler, atomdan daha ileri gidebiliyor musunuz? "Herşey atom tarafından tesadüfen/rastlantı sonucu oluştu" demektesiniz. Ateizm görüşü tutarsızdır. Akla ve mantığa uymaz. Bunlar kendiliğinden nasıl evren oluşturuyorlar ? Manevi olarak da incelediğimiz zaman Adolf Hitler gibi bir adam ölüyor ve hiçbir ceza almıyor. O kadar öldürdüğü adamların cezası ne olacak ? Ateizm iflas etmiş bir görüştür.
Kardeşim merhaba bir soru sormuştun ve bende bir şeyler yazıp çizmiştin o konu hakkında ama düşüncelerini söylemedin :)
Mantıklı nedenler, yalnızca ama yalnızca gercek sevginin gizemli denkleminde bulunabilir.
İnsan kolay inanan bir canlıdır. Bir şeylere inanmak zorundadır. İnanmak için iyi bir sebep bulamadığında, elindeki kötü sebeplerle yetinir.
Bertrand Russell
Üst