Yeni profil mesajları

Avatardaki dosya seç butonuna abanıyorum ama olmuyor yardım edin Allah diyen ateistler
Mete Turan
Mete Turan
iki seçenek mi çıkıyor. eğer öyle ise yukarıdakine tıkla
Az bilim insanı ateist yapar ama derinlemesine bilim yapmak Allah a inanmanı sağlar.
-Francis Bacon
Heretik
Heretik
Bacon'un bundan haberi var mı?
Milletimiz daha da dindar olmalıdır diyorum.Ama bütün sadelik ve güzelliği ile.Dinime,bizzat gerçeğe nasıl inanıyorsam buna da öyle inanıyorum.Şuura aykırı ilerlemeye engel hiçbir şey ihtiva etmiyor. -M.K.Atatürk
''Gerçek şu ki, Allah katında yaratıkların en kötüsü (tehlikelisi) aklını kullanmayan sağırlar ve dilsizlerdir.'' (enfal suresi 22)
Allah kendisine ortak koşulmasını asla bağışlamaz; bundan başkasını (sair günahları) dilediği kimse için bağışlar. (Nisa, 4/48)
Din adamları ne yapar? Ortalıktaki beyinsizleri hayali bir cehennemden kurtarabileceğine inandırarak hayatını kazanır. Bu, romatizma için yılan yağı satan bir satıcının yaptığı işten neredeyse farksız bir iş.
Henry Mencken
Bahse girerim yarın bir yobaz çıkıp, tuvalete gitmek günah diye fetva verse, tuvalete gitmeyecek ve altına yapacak o kadar öküz var ki bu ülkede.
Aziz Nesin
Modernleşmenin ne olduğunu bilmeyen bugünkü durumu savunan güruhun militarist, geleneksel düşman arama takıntılı histerik duygusal zekaları ve olayları bunlara bağlı yorumlamaları iletişimin önündeki en büyük engeldir.
Kemal
Kemal
Bunun kısa adı da cehalet.
Üst Alt